Airobotics של Ondas Holdings נכנסת לברית אסטרטגית עם Saudi Excellence להקמת תשתית רחפנים מקומית ברחבי  ערב הסעודית

8 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

Airobotics של Ondas Holdings נכנסת לברית אסטרטגית עם Saudi Excellence להקמת תשתית רחפנים מקומית ברחבי  ערב הסעודית

מבססת את Airobotics כספקית עיקרית של תשתיות רחפנים ורחפנים ברחבי ממלכת ערב הסעודית

החברות מתכננות להקים משרד במדינה כדי להתאים את מערכות הרחפנים האוטונומיות של Airobotics לשוק KSA ולספק ערך על ידי העסקת צוות מקומי

וולטהם, מסצ'וסטס וריאד, ערב הסעודית, 8 באוגוסט 2023, ACCESSWIRE:

Ondas Holdings Inc. (נאסד"ק: ONDS) ("Ondas" או "החברה"), ספקית מובילה של רשתות אלחוטיות תעשייתיות פרטיות ופתרונות רחפנים מסחריים ופתרונות נתונים אוטומטיים, ו-Saudi Excellence Holding Company ("סעודיה אקסלנס"), חברת אחזקות המסונפת לקבוצת אל-ראמז הבינלאומית, הודיעו היום על חתימת הסכם ברית אסטרטגית בין אקסלנס הסעודית לבין חברת הבת של Ondas, Airobotics Ltd. סעודיה אקסלנס ו-Airobotics מתכננות להקים במשותף משרד מקומי בממלכת ערב הסעודית (KSA), כדי לבצע לוקליזציה של מערכות ופתרונות רחפנים אוטונומיים של Airobotics ולספק פתרונות נתונים אוויריים לגופים ממשלתיים ומסחריים מקומיים. החברות יעבדו יחד כדי לפתח ולטפח מערכת אקולוגית של ספקי טכנולוגיה ושירותים ברחבי KSA על ידי העסקת צוות מקומי ועבודה צמודה עם שותפים מקומיים.

שייח עבדאללה בן זאיד אל-מליחי, נשיא חברת האחזקות המצוינות הסעודית, אמר: "באמצעות שותפות זו, אנו מתכננים לספק פלטפורמות רחפנים אוטונומיות מתוחכמות ללקוחות ממשלתיים ומסחריים בממלכת ערב הסעודית. ישנם פרויקטים משמעותיים בשוק הסעודי וככל שהכלכלה מתרחבת ומתגוונה, הביקוש לטכנולוגיות הדור הבא גדל. יחד עם Airobotics, אנו נספק פתרונות טכניים בעלי ערך גבוה תוך הכשרת קאדרים סעודים לעבודה בתחום זה. יוזמה זו נועדה לתמוך בחזון של סעודיה 2030, בעקבות הדרכתו ותמיכתו של יורש העצר".

"לכבוד הוא לנו להרחיב את עסקינו באזור לממלכת ערב הסעודית ולהיות מוכרים ונבחרים על ידי סעודיה אקסלנס כספקית המובילה של תשתיות רחפנים", אמר מאיר קלינר, מנכ"ל Airobotics, "חזון סעודיה 2030 והשינוי הכלכלי של המדינה יוצרים הזדמנויות משמעותיות עבור Airobotics בשווקים הביטחוניים והאזרחיים. יחד עם חברת אקסלנס הסעודית, אנו מצפים ליישם את טכנולוגיות הרחפנים האוטונומיים המתקדמות שלנו ברחבי KSA ולמקם מאמצים אלה לתועלת הדדית של החברות והחברה שלנו".

Saudi Excellence Holding Company היא אחת החברות המובילות באזור המפרץ המביאה את הדור הבא של טכנולוגיות אבטחה והגנה לממשלת סעודיה ולארגונים ברחבי KSA. סעודיה אקסלנס הייתה משתתפת פעילה בפעילויות לאומיות הקשורות למטרות חזון 2030 הסעודית ועוסקת בתוכנית השינוי הלאומית שמטרתה לפתח את התשתית הדרושה וליצור סביבה המאפשרת למגזר הציבורי, הפרטי והמלכ"רי להשיג את חזון 2030. סעודיה אקסלנס השקיעה ופיתחה מומחיות ליבה המתמקדת בבינה מלאכותית, אבטחת סייבר, כריית נתונים, ניתוח נתונים, מודיעין ועוד. הברית עם Airobotics פותחה וקודמה על ידי יון בראון, מנכ"ל DoverTower DMCC, חברה מאיחוד האמירויות הערביות המתמחה בשותפויות טכנולוגיות בקנה מידה גדול באזור, וברוס גורפיין, מנהל פיתוח עסקי בינלאומי באקסלנס הסעודית.

חזון סעודיה 2030 הוא יוזמה ממשלתית משמעותית שהשיקה ערב הסעודית. מטרתו העיקרית היא להשיג גיוון כלכלי, חברתי ותרבותי מוגבר בהתאם לחזונו של יורש העצר הסעודי וראש הממשלה מוחמד בן סלמאן. התוכנית הוכרזה רשמית ב-25 באפריל 2016 על ידי ממשלת סעודיה. המועצה לענייני כלכלה ופיתוח (CEDA) הופקדה על ידי מועצת השרים לזהות ולפקח על המנגנונים והאמצעים החיוניים הדרושים ליישום מוצלח של "חזון ערב הסעודית 2030".

Airobotics מספקת כלי טיס בלתי מאוישים אוטונומיים (כטב"מים) הפרוסים כתשתיות אוויריות אסטרטגיות קריטיות למשימה עבור גופים ממשלתיים ומסחריים ברחבי העולם. המערכות של Airobotics מאפשרות למשתמשי קצה להפעיל רחפנים בזמן אמת, בכל מקום, ללכידה וניתוח נתונים, שיגור אווירי ויירוט רחפנים עוינים. יחד עם פלטפורמות ניתוח נתונים מותאמות אישית, המערכות מאפשרות פעולות מהירות, יעילות ויעילות יותר וקבלת החלטות קריטיות למשימה בצורה טובה יותר. כטב"מים של Airobotics משמשים לעיר חכמה, הגנה, ביטחון פנים ושירותים תעשייתיים, ומספקים משימות אוויריות אוטומטיות שונות 24/7 ללא התערבות אנושית. Airobotics משלבת מומחיות בתכנון חומרה לתעופה וחלל, מערכות אלקטרוניות חזקות, הנדסת תוכנה חדשנית וניסיון של שנים בתפעול רחפנים מסחריים במגוון סביבות.

אודות Ondas Holdings Inc

Ondas Holdings Inc. ("Ondas") היא ספקית מובילה של פתרונות נתונים אלחוטיים פרטיים באמצעות Ondas Networks Inc. ("Ondas Networks") ופתרונות רחפנים מסחריים באמצעות American Robotics, Inc. ("American Robotics" או "AR") ו- Airobotics LTD ("Airobotics"), שאנו מפעילים כיחידה עסקית נפרדת בשם Ondas Autonomous Systems.

Ondas Networks היא מפתחת טכנולוגיית פס רחב אלחוטית קניינית מבוססת תוכנה עבור שווקים מסחריים וממשלתיים גדולים מבוססים ומתפתחים. פלטפורמת FullMAX רדיו מבוססת תקנים (802.16s), מרובת פטנטים ומוגדרת תוכנה מבית Ondas Networks מאפשרת יישומי IoT קריטיים למשימה (MC-IoT) על ידי התגברות על מגבלות רוחב הפס של רשתות אלחוטיות פרטיות מורשות מדור קודם של ימינו. שוקי הקצה של Ondas Networks כוללים רכבות, שירותים, נפט וגז, תחבורה, תעופה (כולל מפעילי רחפנים) וגופים ממשלתיים שדרישותיהם משתרעות על פני מגוון רחב של יישומים קריטיים למשימה.

היחידה העסקית של Ondas Autonomous Systems מתכננת, מפתחת ומשווקת פתרונות רחפנים מסחריים באמצעות מערכת Optimus System™ היא מערכת רחפנים אוטומטית ביותר, מבוססת בינה מלאכותית, המסוגלת לפעול מרחוק באופן רציף ומשווקת כשירותי פתרונות נתונים מוכנים לשימוש "מזל"ט בקופסה". הם פרוסים עבור יישומים תעשייתיים וממשלתיים קריטיים שבהם נדרשים איסוף ועיבוד נתונים ומידע. פלטפורמות הרחפנים האוטונומיות מסופקות בדרך כלל ללקוחות תחת מודל עסקי של רובוט כשירות (RAAS). חברת American Robotics וחברת Airobotics זכו להצלחות רגולטוריות מובילות בתעשייה, הכוללות את אישור מערכת הרחפנים הראשונה על ידי ה-FAA להפעלה אוטומטית מעבר לקו ראייה חזותי (BVLOS) ללא מפעיל אנושי באתר.

Ondas Networks, American Robotics ו-Airobotics מספקות יחד למשתמשים בשווקי נפט וגז, רכבות, כרייה, חקלאות, בטיחות הציבור ותשתיות קריטיות אחרות ושווקים ממשלתיים קישוריות ויכולות איסוף נתונים ועיבוד מידע משופרות.

למידע נוסף על Ondas Holdings, בקרו באתר www.ondas.com או עקבו אחר Ondas Holdings בטוויטר ובלינקדאין. למידע נוסף על Ondas Networks, בקרו באתר www.ondasnetworks.com או עקבו אחר Ondas Networks בטוויטר ובלינקדאין. למידע נוסף על American Robotics, בקרו באתר www.american-robotics.com או עקבו אחר American Robotics בטוויטר ובלינקדאין. למידע נוסף על Airobotics, בקרו באתר www.airoboticsdrones.com או עקבו אחר Airobotics בטוויטר ובלינקדאין.

המידע באתרי האינטרנט ובפלטפורמות המדיה החברתית שלנו אינו משולב בהודעה זו או באף אחת מההגשות שלנו לרשות ניירות ערך האמריקנית.

תמונה קשורה

אנשי קשר

IR Contact for Ondas Holdings Inc.
888.350.9994 x1019
[email protected]

Media Contact for Ondas
Preston Grimes
Marketing Manager, Ondas Holdings Inc.
[email protected]

 

מקור: Ondas Holdings Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על Airobotics של Ondas Holdings נכנסת לברית אסטרטגית עם Saudi Excellence להקמת תשתית רחפנים מקומית ברחבי  ערב הסעודית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן