פרויקט קולומביה פלייס (JF9) של EB5 קפיטל מקבל אישורי I-829

5 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

פרויקט קולומביה פלייס (JF9) של EB5 קפיטל מקבל אישורי I-829

וושינגטון, 3 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

EB5 Capital הודיעה היום כי משקיעים בפרויקט Columbia Place (JF9) שלה החלו לקבל אישורי I-829 משירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS). אישורים אלה מסמלים את זכאות המשקיעים לתושבות קבע, שכן הם מדגימים את היצירה המוצלחת של לפחות עשר משרות מלאות עבור הכלכלה האמריקאית באמצעות השקעת EB-5 שלהם.

מלון קורטיארד אנד רזידנס אין ביי מריוט אינטרנשיונל (Courtyard and Residence Inn by Marriott International) הוא מלון מכובד בעל שני מותגים, הממוקם בסמוך למריוט מרקיז ומרכז הכנסים וולטר אי בוושינגטון הבירה. הפרויקט, בן 13 קומות, כולל 504 חדרי מלון, 10,000 רגל רבוע של שטחי ישיבות משותפים, 7,000 רגל רבוע של מסחר בקומת הקרקע ומתקני גג. הפיתוח שימר ושילב שמונה מבנים היסטוריים.

"ההגעה לשלב אישור I-829 היא אבן דרך קריטית בתהליך ההגירה EB-5", אמרה מולי פיצג'רלד, מנהלת תקשורת משקיעים ומעורבות ב- EB5 Capital. "זה מצביע על כך שהפרויקט נבנה, מקומות העבודה נוצרו, והמשקיעים זכאים כעת לתושבות קבע. אנו מרוצים מהודעת האישור הראשונה, ומצפים לקבל אישורים נוספים מ-USCIS בקרוב".

EB5 Capital גייסה בהצלחה 40.5 מיליון דולר לתמיכה בפיתוח קולומביה פלייס לפני פתיחתה לציבור בנובמבר 2018. כולל קולומביה פלייס, EB5 Capital מימנה 13 פרויקטים של מלונות ברחבי ארה"ב, תשעה מהם פועלים בגאווה תחת שם המותג מריוט. קולומביה פלייס הוא אחד מפרויקטים רבים של EB5 Capital התורמים ליצירת מקומות עבודה וצמיחה כלכלית ב- DC, מה שמדגים עוד יותר את מחויבותה של EB5 Capital ליצור השפעה כלכלית חיובית בכל מקום בו היא משקיעה.

אודות EB5 Capital

EB5 Capital מספקת למשקיעים זרים כשירים הזדמנויות להשקיע בפרויקטים של יצירת מקומות עבודה בתחום הנדל"ן המסחרי במסגרת תוכנית המשקיעים המהגרים של ארצות הברית (EB-5 Visa Program). כאחת ממפעילות המרכז האזורי הוותיקות והפעילות ביותר במדינה, החברה גייסה כמעט מיליארד דולר של הון זר ביותר מ -35 פרויקטים של EB-5. המטה שלה נמצא בוושינגטון הבירה, הרקורד המכובד של EB5 Capital וההובלה בתעשייה משכו משקיעים מיותר מ-70 מדינות. אנא בקרו באתר www.eb5capital.com  לקבלת מידע נוסף.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים:

Katherine Willis
Director, Marketing & Communications
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פרויקט קולומביה פלייס (JF9) של EB5 קפיטל מקבל אישורי I-829

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן