רוזן, פירמת עורכי דין גלובלית ומובילה, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Frontier Communications Parent, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FYBR

5 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, פירמת עורכי דין גלובלית ומובילה, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Frontier Communications Parent, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FYBR

 

ניו יורק, 5 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Frontier Communications Parent, Inc.   (נאסד"ק: FYBR) הנובעות מהטענות כי Frontier Communications פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Frontier Communications יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Frontier Communications, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17738  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

במה מדובר? ב-14 ביולי 2023  פרסם הוול סטריט ג'ורנל מאמר שכותרתו "הייתי ממש חולה, ולא ידעתי ממה", שדן במחלות המשפיעות על עובדי טלקום שנחשפו לעופרת רעילה.

במידע זה, מניית Frontier Communications ירדה ב-1.93 דולר למניה, או 11.9%, ונסגרה במחיר של 14.31 דולר ב-14 ביולי, 2023.

ב-17 ביולי 2023  פרסם הוול סטריט ג'ורנל מאמר שכותרתו "קבוצות סביבתיות מבקשות מ-EPA  להגן על הציבור מפני כבלי עופרת נטושים", שדן באופן שבו קבוצות סביבתיות מבקשות מה-EPA להגיב לדיווחים על כך שחברות טלקום כמו Frontier Communications משאירות כבלי עופרת רעילים ברחבי המדינה.

במידע זה, מניית Frontier Communications ירדה ב-2.26 דולר נוספים, או 15%, ונסגרה במחיר של 12.05 דולר ב-17 ביולי 2023.

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, פירמת עורכי דין גלובלית ומובילה, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Frontier Communications Parent, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – FYBR

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן