רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודד את המשקיעים ב- Outset Medical, Inc.  לפנות לחקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – OM

5 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודד את המשקיעים ב- Outset Medical, Inc.  לפנות לחקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – OM

 

ניו יורק, 5 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Outset Medical, Inc. (נאסד"ק: OM) הנובעות מהטענות כי Outset Medical פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Outset Medical ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Outset Medical, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17760 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר: ב-7 ביולי 2023,  Outset Medical  חשפה בהגשה לרשות ניירות ערך האמריקאית כי "ב-6 ביולי 2023, Outset Medical, Inc ('החברה') קיבלה מכתב אזהרה, מתאריך 5 ביולי 2023 ('מכתב האזהרה'), ממנהל המזון והתרופות האמריקאי ('ה-FDA')". במסמך נכתב כי כפי שנחשף בעבר בדו"ח השנתי של החברה, "ה-FDA הוציא טופס FDA-483 המזהה ארבע תצפיות פיקוח הנובעות מבדיקה של ה-FDA שהסתיימה ב-10 בפברואר 2023" וכי "מכתב האזהרה מעלה שתי תצפיות נוספות. התצפית הראשונה טוענת כי חומרים מסוימים שנבדקו על ידי ה- FDA ונמצאו באתר החברה מקדמים טיפול בתחליפי כליות רציפים (CRRT), שיטה מחוץ להתוויות הנוכחיות למערכת Tablo® Hemodialysis . החברה מאמינה כי דאגה זו טופלה ביעילות באמצעות שינויי תיוג וקידום מכירות שכבר נמצאים בעיצומם. ההבחנה השנייה קובעת כי TabloCart עם Prefiltration ("TabloCart"), דורש אישור קודם 510(k) לאישור שיווק. . . . החברה מתכוונת לעבוד בשיתוף פעולה עם ה-FDA כדי לפתור את התצפית הזו, כולל הגשת 510(k)  פוטנציאלית ב-TabloCart".

 

במידע זה, מחיר המניה של Outset Medical ירד ב-1.20 דולר למניה, או 5.87%, ונסגר במחיר של 19.26 דולר למניה ב-10 ביולי, 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודד את המשקיעים ב- Outset Medical, Inc.  לפנות לחקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – OM

מאת:

פרסם באתר כ - 1208 מאמרים.

.