Cyble גייסה 24 מיליון דולר מסדרה B כדי להמשיך ולקדם את פתרונות מודיעין האיומים מבוססי הבינה המלאכותית שלה

2 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Cyble גייסה 24 מיליון דולר מסדרה B כדי להמשיך ולקדם את פתרונות מודיעין האיומים מבוססי הבינה המלאכותית שלה

 

אטלנטה, 2 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חברת Cyble, הספקית בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר לפתרונות מודיעין על איומים המשלבת אבטחת סייבר ובינה מלאכותית לפיתוח של פתרונות מודרניים להתמודדות עם מודיעין על איומים, הודיעה על הזרמת הון בסך 24 מיליון דולר באמצעות מימון מסדרה B.

Cyble זוכה להכרה הולכת וגדלה כפתרון המועדף עבור Dark Web ו-Threat Intelligence בקרב מומחי אבטחת סייבר, ומבססת את מעמדה כגורם מוביל בעתיד דיגיטלי מאובטח עם טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית.

סבב המימון, בראשות Blackbird Ventures ו-King River Capital ובהשתתפות Spider Capital, January Capital, Summit Peak Ventures ואחרים, יאפשר להמשיך ולהוציא לפועל את מפת הדרכים הטכנית של Cyble, במיוחד בשיפור פתרונות האבטחה המונעים על ידי בינה מלאכותית וקידום התרחבותה הגלובלית. .

המשקיע החדש זב רייס, מייסד שותף ב-King River Capital והמצטרף האחרון למועצת המנהלים של Cyble, אמר: "מהעבודה הנרחבת שלנו בתחום הבינה המלאכותית ב-15 השנים האחרונות, ניכר כי Cyble פורסת את הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו באופן שמחולל מהפכה באבטחת הסייבר. הפלטפורמה של סייבל מסוגלת לזהות איומים מגוונים הצפויים מרחבי האינטרנט, בקנה מידה חסר תקדים, ולהתגונן מפניהם. הגידול והאיכות בסיס הלקוחות שלה מעידים על ההכרה הגלובלית מצד חברות הזקוקות להגנה הטובה ביותר מסוגה בזירה דיגיטלית מתפתחת ומורכבת. אנו שמחים לשתף פעולה עם Cyble בזמן כל כך קריטי".

המשקיע החוזר, טום האמפרי מ-Blackbird Ventures, אמר, "נדהמנו להיות עדים לצמיחה המדהימה של Cyble. החברה הכפילה את מספר חברי הצוות שלה תוך שנה אחת בלבד, בסיס הלקוחות שלה התרחב כמעט פי ארבעה, וטביעת הרגל שלה מתרחבת למזרח התיכון, לאירופה ולאמריקה הלטינית. בינו ומניש התגלו כמנהיגי אמת והקימו סביבם צוות מנהיגות חזק".

ל-Cyble עובדים ב-11 ארצות, וההשפעה הגלובלית של החברה מתפרשת על פני שווקים מפותחים ומתפתחים. Cyble בנתה פתרונות מותאמים אישית לבינה מלאכותית על איומים בנושאים שונים, החל בגופי שלטון, דרך חברות Fortune 50 ועד לסטארט-אפים זריזים.

במסגרת השיחה על המימון מסדרה B, המייסדים, בוגרי בית הספר לעסקים באוניברסיטת קולומביה ובית הספר לעסקים בלונדון, הביעו את דעתם. בינו ארורה, מנכ"ל ומייסד שותף של Cyble, אמר, "השקעה זו היא עדות למאמץ הכביר שהצוות משקיע כדי לקדם את החזון שלנו. המשימה שלנו ב-Cyble נועזת: הטמעת דמוקרטיזציה באבטחת הסייבר. אנו מציעים פתרונות חדשניים כגון  Cyble VisionCyble HawkAmIBreachedCyble Odin,  ו-The Cyber Express,  במטרה להנגיש את האבטחה הדיגיטלית לכולם. ככל שהבינה המלאכותית ממשיכה להתפתח, כך גם הדרישות להגנת הסייבר. אנו ב-Cyble מחויבים לספק לעסקים ולאנשים פרטיים את התובנות ואת כלי הבינה המלאכותית המתקדמים ביותר הדרושים לאבטחת הטריטוריות הדיגיטליות שלהם".

מאניש צ'אצ'דה, קצין אבטחה ומייסד שותף של Cyble, הוסיף, "הפלישה הרוסית לאוקראינה הביאה לעלייה בלוחמת הסייבר העולמית והדגישה את הצורך המכריע של חברות להגביר את אמצעי האבטחה שלהן ולנטר את הפעילויות ב-Dark Web. מודיעין האיומים חשוב כיום יותר מתמיד".

אודות Cyble

Cyble (YC W21) היא מובילה עולמית בולטת במודיעין איומי סייבר מבוסס בינה מלאכותית, המתמחה ברשת העמוקה, ברשת האפלה וברשת פני השטח. המחויבות של Cyble למצוינות וחדשנות זיכתה אותה בשבחים יוקרתיים, כולל הכרה בין מעסיקי הסטארט-אפים הטובים ביותר באמריקה על ידי פורבס וזכיות מרובות בפרסי InfoSec Global 2023. היא גם זכתה לכבוד כאחת מחברות אבטחת הסייבר הצומחות ביותר לשנת 2023 בצפון אמריקה על ידי פרסי מצוינות אבטחת הסייבר. עם דגש חזק על שביעות רצון במקום העבודה, Cyble נבחרה לאחד ממקומות העבודה המועדפים ביותר בשנת 2023 על ידי טים מרקסמן.

 

למידע נוסף על Cyble, בקרו בכתובת: www.cyble.com/request-demo

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53487988/en

 

למידע נוסף:

איש קשר לתקשורת:
Cyble Inc
[email protected]
טלפון נייד: +1 678 379 3241

מקור: Cyble

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Cyble גייסה 24 מיליון דולר מסדרה B כדי להמשיך ולקדם את פתרונות מודיעין האיומים מבוססי הבינה המלאכותית שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן