קבוצת קורטק משיקה את תוכנית פיתוח השותפים של Endurion

2 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קבוצת קורטק משיקה את תוכנית פיתוח השותפים של Endurion

החברה מחפשת צדדים שלישיים מתעניינים, כולל משתמשי קצה, יצרנים, ספקים ואחרים ברחבי המערכת האקולוגית של הרכב החשמלי והסוללות

אן ארבור, מישיגן, 2 באוגוסט 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group  (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, הודיעה היום על השקת תוכנית פיתוח השותפים של Endurion, יוזמה מסחרית המבקשת מבעלי עניין למעלה ולמטה בשרשראות הערך של הסוללה ואחסון האנרגיה להשתתף בפיתוח הטכנולוגיה הקניינית של החברה לחומרי סוללות אנודיות סיליקון.

תוכנית פיתוח השותפים של Endurion נועדה להעסיק אנשי מקצוע הכוללים:

*מותגי משתמשי קצה בקרב כלי רכב חשמליים, מוצרי אלקטרוניקה, צבא ועוד

*מעבדי חומרי סוללות וספקים;

*יצרנים וספקים של רכיבי סוללות;

*ייצור תאים ואריזות; ו

*מחקר אקדמי ומו"פ מסחרי.

כפי שמפורט בשיחת המשקיעים במאי 2023, קבוצת Coretec רשמה התקדמות משמעותית בתוכנית סוללות האנדוריון שלה, אשר באה לידי ביטוי בתוצאות הבדיקה החיוביות שהובילו להגשת הפטנט הזמני שלה לאחרונה. החברה ממשיכה לשכלל את החומרים שלה ולייצר סוללות שנבדקות לאחר מכן במעבדת Coretec וכן במתקני בדיקה של צד שלישי. כעת, החברה מחפשת משוב מסחרי אמיתי מלקוחות ושותפים פוטנציאליים באמצעות תוכנית פיתוח השותפים של Endurion, אותה ניתן למצוא על ידי ביקור בקישור זה.

"תוכנית Endurion  ממשיכה להדגים התקדמות בתנאי המעבדה, מה שהופך אותה כעת לצומת אידיאלי לבחון שותפויות ותוכניות פיתוח שממקמות את הטכנולוגיה לאימוץ לקוחות", אמרה מישל טוקרז, סגנית נשיא לשותפויות וחדשנות בקבוצת Coretec. "אנו עדים לשיתוף פעולה בין שחקנים מרכזיים במערכת האקולוגית של הרכב החשמלי והסוללות – לאחרונה תקן התקע של מערכת הטעינה המשולבת (CCS) שהוסכם על ידי טסלה, פורד וג'נרל מוטורס. סוג זה של מערכת יחסים שבה חברות בהתאמה יכולות למנף את המומחיות הייחודית שלהן הוא בדיוק מה שיניע את התעשייה קדימה. קבוצת Coretec חולקת את האתוס הזה, ומצפה לערב שותפים פוטנציאליים לפיתוח".

Endurion היא תוכנית פיתוח הסוללות של קבוצת Coretec המיישמת את מומחיות החברה בננו-חלקיקי סיליקון לפיתוח אנודות סיליקון לסוללות ליתיום-יון. המטרה הסופית של Coretec היא לסייע במסחור של סוללות שמחזיקות מעמד זמן רב יותר ונטענות מהר יותר מהסטנדרט הנוכחי בתעשייה עבור כלי רכב חשמליים ויישומים מתפתחים אחרים. למידע נוסף על Endurion, צפו בסרטון המידע של קבוצת Coretec על התוכנית.

למידע נוסף על קבוצת Coretec, בקרו באתר https://thecoretecgroup.com/.

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, ומשתמשת במומחיות שלה כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון שייטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. תוכנית זו נקראת Endurion. לסיליקון יש את היכולת התיאורטית להחזיק עד פי 10 מכמות יוני הליתיום בהשוואה לגרפיט מסורתי. באמצעות גישת ננו-החלקיקים הקניינית שלה, Endurion טוענת סיליקון לתוך אנודת הסוללה. גידול צנוע בסיליקון ישנה את כללי המשחק ויחולל מהפכה בשוק הרכב החשמלי, כמו גם ביישומי אחסון אנרגיה אחרים.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. אם תמוסחר, העבודה פורצת הדרך של קבוצת Coretec מסוגלת לשנות את שוקי הרכב החשמלי ואגירת האנרגיה, ולמצב את החברה כחלוצה בתעשיות אלה בעלות צמיחה גבוהה.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:    @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

למידע נוסף:

Corporate Contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833

Media Contact:
Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על קבוצת קורטק משיקה את תוכנית פיתוח השותפים של Endurion

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן