טכנולוגיה חדשנית של Boyd תספק את הקירור למעבדי הבינה המלאכותית מהדור הבא

2 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

טכנולוגיה חדשנית של Boyd תספק את הקירור למעבדי הבינה המלאכותית מהדור הבא

טכנולוגיה חדשנית של Boyd לקירור בנוזל תפחית את השימוש באנרגיה של מרכזי נתונים ויישומי בינה מלאכותית בעלי ביצועים גבוהים, בשיתוף עם משרד האנרגיה האמריקאי ו-NVIDIA

 

ניו יורק, 1 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

Boyd מציגה טכנולוגיה חדשנית לקירור בנוזל המביאה לחיסכון באנרגיה ובמשאבים ביישומי בינה מלאכותית (AI) ומרכזי נתונים מתקדמים.

טכנולוגיית הנוזלים של Boyd תקרר מעבדי AI עתירי-הספק ומרכזי נתונים בעלי ביצועים גבוהים. הטכנולוגיות הנוכחיות של קירור אוויר קיצוני מתקשות לספק קירור בר-קיימא העומד בדרישות ההספק של מעבדי AI. לפי נתוני משרד האנרגיה של ארה"ב, כיום, מרכזי נתונים מוציאים 33-40% מצריכת האנרגיה שלהם לצרכי קירור. כוח המחשוב מהדור הבא מעצים את דרישות האנרגיה של מערכות הקירור.

"קירור שבבי AI ומרכזי נתונים הוא עתיר אנרגיה", אומר ג'רי טות', סמנכ"ל הטכנולוגיה של Boyd. "כדי לאפשר חדשנות, טכנולוגיית הקירור חייבת להקדים את תכנון המעבדים של הדור הבא. אנחנו עושים זאת מתוך מחשבה על קיימות ועל צמצום טביעת הרגל הפחמנית".

Boyd משתפת פעולה עם NVIDIA ועם שותפים נוספים לצרכי מחקר של מערכות קירור נוזלי מתקדמות ואמינות. טכנולוגיית קירור נוזלי תפחית את טביעת הרגל הפחמנית התפעולית של מרכזי נתונים בעתיד ושל בינה מלאכותית בעלת ביצועים גבוהים. COOLERCHIPS, התוכנית פורצת הדרך של משרד האנרגיה האמריקאי, מיועדת להשיג הפחתה של אנרגיית הקירור במרכזי הנתונים לשיעור של פחות מ-5% מצריכת האנרגיה הכוללת של מרכז הנתונים.

אודות Boyd

 

Boyd היא מחדשת גלובלית ומהימנה של פתרונות בני קיימא, שהופכים את מוצרי לקוחותינו לטובים, בטוחים, מהירים ואמינים יותר. החומרים המהונדסים והפתרונות התרמיים חדשניים שלנו מקדמים את הטכנולוגיה של לקוחותינו וממקסמים את הביצועים בתשתית 5G ובמרכזי הנתונים המתקדמים בעולם; משפרים את האמינות ומרחיבים את הטווח של כלי רכב חשמליים ואוטונומיים; מקדמים את הדיוק של מערכות בריאות ואבחון מתקדמות ואישיות; מאפשרים כלי טיס וטכנולוגיות הגנה בעלי ביצועים קריטיים; ומאיצים את החדשנות בתחום האלקטרוניקה מהדור הבא וממשק אדם-מכונה. בלב הייצור הגלובלי של Boyd עומדת מחויבותה העמוקה להגן על הסביבה באמצעות פעולות אזוריות בנות קיימא ובעלות מיקומים אסטרטגיים, המפחיתות פסולת ומצמצמות את טביעת הרגל הפחמנית. ​​אנו מעצימים את העובדים שלנו, מפתחים את הפוטנציאל שלהם ומעודדים אותם לעשות את הדברים הנכונים, עם יושרה ואחריות, כדי לקדם את הצלחת לקוחותינו.

בקרו באתר שלנו, www.boydcorp.com

 

למידע נוסף

אנשי קשר

איימי ג'פריס
Boyd
[email protected]

 

מקור: Boyd

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על טכנולוגיה חדשנית של Boyd תספק את הקירור למעבדי הבינה המלאכותית מהדור הבא

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן