ביל אנדרוז מ- ExaGridזוכה להכרה ונכלל ברשימת 100 הבכירים המובילים של CRN לשנת 2023

2 באוגוסט 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ביל אנדרוז מ- ExaGridזוכה להכרה ונכלל ברשימת 100 הבכירים המובילים של CRN לשנת 2023

 

הנשיא והמנכ"ל של ExaGrid נכלל בקטגוריה של 25 החדשנים המובילים

מרלבורו, מסצ'וסטס, 2 באוגוסט 2023, (BUSINESS WIRE):

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הכריזה היום כי CRN®, מותג של The Channel Company, כללה את ביל אנדרוז, הנשיא והמנכ"ל של ExaGrid, ברשימה היוקרתית של 100 הבכירים המובילים לשנת 2023, וזאת בקטגוריה של 25 החדשנים המובילים.

רשימה שנתית זו מוקירה את בכירי הטכנולוגיה המסורים והחרוצים, אשר תומכים, מרחיבים ומגדירים מחדש את ערוץ ה-IT. הבכירים הכלולים ברשימה הפגינו מחויבות לערוץ והוכיחו את עצמם כמנהיגים יוצאי דופן דרך אסטרטגיות ויוזמות חדשניות וממוקדות ערוץ.

רשימת 100 הבכירים של CRN מוקירה את בעלי החזון הטכנולוגי, אשר מכתיבים את הקצב עבור שאר חלקיה של תעשיית ה-IT. היא מעלה על נס מנהלים בכירים לרוחב ארבע קטגוריות משנה: 25 הבכירים המשפיעים ביותר, 25 מובילי המכירות בערוץ, 25 החדשנים המובילים ו-25 המשנים המובילים, כשעבור כל קטגוריה ערכה מוגדרת של נקודות חוזקה אשר משפיעות על ערוץ ה-IT.

"אני גאה להופיע ברשימה לצד מובילים מופלאים של ערוץ ה-IT ושמח על ההכרה בי כ'מחדש'", אומר ביל אנדרוז, הנשיא והמנכ"ל של ExaGrid. "אני פעיל בענף ההייטק, לרבות חברות תוכנה וחומרה, במשך יותר מ-30 שנה, וכל מוצר שאיתו עבדתי במהלך הקריירה שלי היה תמיד מוצר תשתית עבור מרכז נתוני ה-IT. המומחיות הזו מצאה את ביטויה בחידושים שפיתחנו ב-ExaGrid. יש לנו מוצר מוביל של אחסון גיבוי ותמיכת לקוחות מובילה. אנחנו יודעים מה הלקוחות רוצים, כיצד הם רוצים זאת וכיצד הם מעוניינים לקבל תמיכה, ואנחנו נלהבים להעביר את הידע הזה לשותפי הערוץ שלנו, כדי שיחלקו אותו עם לקוחותיהם", הוא אומר.

ביל אנדרוז הקדיש יותר מ-18 שנים להפיכתה של ExaGrid מרעיון לשחקנית בעלת חזון בתחום האחסון גיבוי, וזאת באמצעות פיתוחה של גישת האחסון גיבוי השכבתי, אשר הינו פתרון האחסון גיבוי היחיד שנותן מענה לכל 6 הדרישות של אחסון גיבוי: ביצועי גיבוי, ביצועי שחזור, חלון גיבוי באורך קבוע עם צמיחת הנתונים, אבטחה מקיפה והתאוששות מתוכנות כופר, התאוששות מלאה מאסונות ועלות נמוכה מראש ולאורך זמן. ביל הוא פנאט בכל מה שנוגע להובלה של מוצרים, איכות המוצר והבטחתה של תמיכת הלקוחות הטובה ביותר בענף.

"הנועזים והנחושים הם אלה שממשיכים לככב ברשימה השנתית שלנו עבור עולם הטכנולוגיה", אומר בליין ראדון, מנכ"ל ה-The Channel Company. "האנשים שכלולים ברשימת 100 הבכירים המובילים של CRN לשנת 2023 מפגינים מחויבות מתמשכת לצמיחת העסק, להצלחת השותפים ולחדשנות בתחום ה-IT, והם אינם מפחדים לפרוץ גבולות – גם בזמנים של חוסר ודאות כלכלית".

רשימת 100 הבכירים המובילים תופיע במהדורת אוגוסט 2023 של CRN Magazine וגם באינטרנט, בכתובת www.CRN.com/Top100.

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, מדינות CIS, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, סקנדינביה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid  היא סימן מסחרי רשום של .ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

אודות  The Channel Company

The Channel Company מאפשרת ביצועים פורצי דרך בערוץ ה-IT דרך המדיה המשפיעה שלה, אירועיה המרתקים, ייעוץ המומחים והחינוך שהיא מספקת וכן דרך שירותים ופלטפורמות חדשניים בתחום השיווק. מעצם היותה מקדמת של הענף, היא מתחברת לספקי טכנולוגיה, ספקי פתרונות ומשתמשי קצה ומעצימה אותם. מאחוריה יותר מ-30 שנות ניסיון חסר תקדים בערוץ, שמאפשרות לה להסתמך על ידע עשיר ומעמיק בתהליך הגיבוש של פתרונות חדשניים לאתגרים המתפתחים שמאפיינים את שוק הטכנולוגיה www.thechannelcompany.com.

עקבו אחר The Channel Company: ב-Twitter וב-LinkedIn.

© 2023 CRN הוא סימן מסחרי רשום של The Channel Company LLC. כל הזכויות שמורות.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53492637/en

 

למידע נוסף

 

אנשי קשר

מדיה:

מרי דומינצ'לי
ExaGrid
[email protected]

נטלי לואיס
The Channel Company
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ביל אנדרוז מ- ExaGridזוכה להכרה ונכלל ברשימת 100 הבכירים המובילים של CRN לשנת 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן