סנט קיטס ונוויס מודיעה על שינויים מונומנטליים נוספים בתוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה

27 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

סנט קיטס ונוויס מודיעה על שינויים מונומנטליים נוספים בתוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה

באסטר, 27 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

היום, ממשלת סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis ) הכריזה בגאווה על שינויים פורצי דרך נוספים בתוכנית האזרחות על ידי השקעות שלה, מהלך שמאותת על כוונת המדינה להישאר כנקודת התייחסות לתעשיית הגירת ההשקעות הבינלאומית. השינויים המונומנטליים נעשו כדי להבטיח שרק משקיעים בעלי שווי נקי גבוה ואנשים שמעריכים את אזרחותם של סנט קיטס ונוויס יימשכו לתוכנית.

במשך כמעט 40 שנה, סנט קיטס ונוויס הייתה החלוצה של תעשיית הגירת המשקיעים העולמית, והתוותה טריטוריה חדשה עם פתרונות צופים פני עתיד המבוססים על עקרונות חקיקה מוצקים ומדיניות קפדנית של בדיקת נאותות. התוכנית אפשרה לאומה לשגשג, והעניקה לקיטיטיאנים ולנוויסיאנים את ההזדמנות להתקדם ללא הסתמכות יתר על סיוע כספי בינלאומי.

השינויים החדשים, בהמשך לאלה שנעשו בדצמבר 2022, נועדו לשמור על שלמות האומה, להפוך את התוכנית לבת קיימא ולשמר את המעמד המיוחס של אזרח סנט קיטס ונוויס.

"היום, סנט קיטס ונוויס עושה צעד נועז נוסף באישור מחדש של כוונתנו לא רק להציע את תוכנית האזרחות על ידי השקעה הטובה ביותר בעולם, אלא גם להציע תוכנית המוחזקת יחד על ידי מערכת רגולטורית הדוקה שנועדה להיות מנגנון ההגנה הטוב ביותר בפועל נגד שחקנים לא חוקיים ואלה שמנסים לעקוף את אפשרויות ההשקעה והתרומה המתקדמות שלנו. אנו מחויבים ללא הרף לשמור על הבלעדיות והיוקרה הכרוכות בהיותנו אזרחים של סנט קיטס ונוויס", אמר ראש הממשלה ד"ר טרנס דרו.

"הממשלה הזו תמיד נקטה גישה שקולה בעת קבלת החלטות שמשפיעות לא רק על תושבי סנט קיטס ונוויס, אלא גם על הקהילה הבינלאומית. עשינו חשבון נפש עמוק, ניתחנו את התוכנית, דיברנו עם השותפים הבינלאומיים שלנו והחלטנו שעכשיו זה הזמן הנכון להראות לעולם, כפי שעשינו בדצמבר 2022, שהאזרחות שלנו אינה נגישה למי שלא מעריך את אזרחותנו או מבין מה יש לסנט קיטס ונוויס להציע לעולם. נמשיך לפעול מול הקהילה הבינלאומית כדי לספק בהירות וביטחון למשקיעים שסנט קיטס ונוויס היא יעד בטוח להשקעות ארוכות טווח", המשיך ראש הממשלה דרו.

"מאז שנכנסתי לתפקיד לפני פחות משנה, ביקשתי לעבוד עם שותפים בעלי כוונות טובות שחולקים את החזון שלי לאן נוכל לקחת את מדינת האי שלנו על הבמה העולמית. עשינו כל שביכולתנו כדי להגן ולהגן על השם הטוב של סנט קיטס ונוויס. הנהגנו ללא הרף שינויים שלא רק יקלו על החששות של בעלי העניין הבינלאומיים שלנו וימצבו אותנו כיעד משכנע בשווקים מתעוררים להשקעות זרות ישירות אותנטיות, אלא ששינויים אלה נועדו גם להבטיח שאנשינו ימשיכו להיות גאים להיקרא אזרחים של סנט קיטס ונוויס".

ממשלת סנט קיטס ונוויס ביצעה שינויים גורפים נוספים בתוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה, הכוללים הצגת אפשרות השקעה חדשה בשם תרומת מדינת האי בר קיימא (SISC).

SISC מחליף את הקרן הקודמת לצמיחה בת קיימא (SGF) ומשקיעים התורמים לאפשרות זו יקדמו את סנט קיטס ונוויס למדינת אי בת קיימא המבוססת על שבעת עמודי התווך הבאים:

1.הגדלת ייצור המזון המקומי;

2.מעבר לאנרגיה ירוקה;

3.גיוון הכלכלה;

4.משיכה ותמיכה בתעשיות בנות קיימא;

5.פיתוח הכלכלה היצירתית;

6.התאוששות מהשפעות מגפת הקורונה; ו

7.הרחבת ההגנה החברתית ורשתות הביטחון כדי להגן על הפגיעים ביותר.

התרומות מתחילות מ-250,000 דולר ארה"ב עבור מועמד אחד בלבד וגדלות ככל שמתווספים בן זוג או תלויים. עבור משפחה בת שתי נפשות, סכום התרומה גדל ל -300,000 דולר ארה"ב ולמשפחה בת שלוש או ארבע, התרומה המינימלית של מדינת אי בר קיימא היא 350,000 דולר.

הסכום המינימלי להשקעה באופציית הנדל"ן של היזם הוא כעת 400,000 דולר. הנכס חייב להיות מוחזק לתקופה של שבע שנים וניתן למכור אותו מחדש, פעם אחת, לרוכש אחר שרוצה להגיש בקשה לאזרחות על ידי השקעה.

בית פרטי מאושר, שיכול להיות בית משותף או דירה חד-משפחתית, זכאי להימכר כאופציה לאזרחות על ידי השקעה אם השקעה מינימלית של 400,000 דולר ארה"ב משולמת לבעל הבית המשותף או 800,000 דולר ארה"ב משולמת לבעל הדירה החד-משפחתית, על ידי המבקש העיקרי.

שוב, הבית הפרטי חייב להיות מוחזק לתקופה של שבע שנים ולא ניתן למכור אותו לרוכש אחר שרוצה להגיש בקשה לאזרחות על ידי השקעה, אלא אם כן הקבינט הפדרלי משוכנע כי השקעה משמעותית נוספת הוזרמה לנדל"ן בדרך של בנייה נוספת, שיפוץ או אחרת.

יחידה לתועלת הציבור בפרויקט לתועלת הציבור המאושר תהיה זכאית לאזרחות באמצעות השקעה, אם תרומה מינימלית של 250,000 דולר ארה"ב משולמת למוטב הציבורי המאושר על ידי המבקש הראשי. אפשרות זו מוגבלת לתורמים ציבוריים מאושרים אשר, באמצעות הפרויקטים שלהם, למקסם את התעסוקה המקומית; לצאת לתוכניות הכוללות העברת טכנולוגיה ובניית יכולות מקומיות; להעביר את כל הנדל"ן למדינה בהשלמה מהותית; ולקחת על עצמו את כל הסיכונים הפיננסיים.

משקיעים המבקשים אזרחות על ידי השקעה נדרשים כעת לעבור ראיון חובה באופן וירטואלי או באופן אישי במיקום שצוין על ידי יחידת אזרחות על ידי השקעות ואושר על ידי מועצת הנגידים. הראיונות ייערכו על ידי חברה מקצועית עצמאית שתוזמן על ידי יחידת אזרחות על ידי השקעות, אשר תבצע גם בדיקות נאותות רקע, או על ידי היחידה עצמה.

כל בדיקות בדיקת הנאותות ברקע יוזמנו על ידי יחידת אזרחות לפי השקעות וייערכו על ידי חברות מקצועיות עצמאיות מבריטניה, ארה"ב ואירופה, ובהתאם לדרישות שנקבעו על ידי חבר הנאמנים.

לאחר אישור הבקשה לאזרחות על ידי השקעה, כל התהליכים ובדיקות בדיקת הנאותות מסתיימים וההשקעה מתבצעת, תעודת רישום תונפק למבקש הראשי. יש לאסוף את תעודת הרישום באופן אישי בסנט קיטס ונוויס או בשגרירות או קונסוליה שצוינו על ידי יחידת האזרחות לפי השקעות כפי שאושרה על ידי חבר הנאמנים.

יתר על כן, מועצת הנגידים הוסמכה להסדיר את כל הסוכנים המורשים וסוכני השיווק הבינלאומיים, אשר חייבים לרשום את עסקיהם על פי חוקי סנט קיטס ונוויס. מגבלות עיקריות נכללו גם ביחס לשיטות שבהן תוכנית אזרחות סנט קיטס ונוויס על ידי השקעה תפורסם ברחבי העולם.

"בעולם המשתנה והבלתי צפוי הזה, זה הכרחי שממשלת סנט קיטס ונוויס ותוכנית האזרחות על ידי השקעות שלה ימשיכו להתאים לצרכים של האנשים שלנו ולמשוך את הסוג הנכון של השקעות בינלאומיות הדרושות כדי לרומם את ארצנו. למרות שתמיד היינו אמת המידה של תעשיית הגירת המשקיעים העולמית, אנו מבינים שעל מנת להישאר כאחת מתוכניות האזרחות הכלכלית המבוקשות ביותר בעולם, עלינו להמשיך להתפתח ולעצב לעצמנו נתיב בר קיימא בטווח הארוך", הוסיף מר מייקל מרטין, ראש יחידת אזרחות על ידי השקעות במדינה.

השינויים נועדו להגביר את אמון המשקיעים הבינלאומיים ולחזק את המוניטין של סנט קיטס ונוויס ברחבי העולם.

סנט קיטס ונוויס ממשיכה להפגין את התכונות העומדות בבסיס חוסנה, שאיפות הצמיחה שלה ונכונותה לשתף פעולה עם עמיתיה הבינלאומיים. אלה כוללים יחידת אזרחות על ידי השקעות מוכשרת, מגיבה, מיומנת ואמינה עם מספר שכבות כדי לחזק את שלמות היחידה כולל מועצת נגידים וועדה טכנית. למדינה יש גם מערכת פוליטית יציבה ומסגרת מקרו-כלכלית, עקביות באכיפת החוק על ידי הרשות השופטת העצמאית, מגזר פרטי תוסס ובעל תושייה ותקשורת חופשית ועצמאית.

סנט קיטס ונוויס מעוניינים למשוך מועמדים מכובדים שהוכיחו הישגים יוצאי דופן, בעלי יכולות השקעה משמעותיות, ומחויבים לתרום תרומות משמעותיות לצמיחה ופיתוח של המדינה.

המטרה העיקרית של גישה זו היא להבטיח כי סנט קיטס ונוויס שומרת על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אזרחות ומטפחת קהילה תוססת של אזרחים החולקים חזון משותף לקידום האומה. סנט קיטס ונוויס נמצאת בדרך לצמיחה בת קיימא והשינויים בתוכנית האזרחות על ידי השקעה מראים כיוון ברור שהמדינה מבדילה את עצמה.

אנשים בעלי הון גבוה המעוניינים להשקיע בפרויקטים בעלי רגולציה מקצועית או לתרום באופן משמעותי לקידום חברתי, צריכים לבחור בסנט קיטס ונוויס.

למידע נוסף:

Secretary of St Kitts and Nevis Citizenship by Investment Programme

Government of St. Kitts and Nevis

001 (868) 467 1474

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על סנט קיטס ונוויס מודיעה על שינויים מונומנטליים נוספים בתוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן