היטאצ'י אנרג'י נבחרה לספקית הטכנולוגיה המועדפת עבור קישור HVDC הארוך ביותר בבריטניה

27 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

היטאצ'י אנרג'י נבחרה לספקית הטכנולוגיה המועדפת עבור קישור HVDC הארוך ביותר בבריטניה

חיבור HVDC יבטיח את העברת החשמל ויתמוך בייצור חדש של חשמל מתחדש עם פרויקט הולכת החשמל הגדול ביותר במדינה

ציריך, שוויץ, 26 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Hitachi Energy – היטאצ'י אנרג'י, מובילה טכנולוגית עולמית המקדמת עתיד של אנרגיה בת-קיימא לכולם, הודיעה היום כי נבחרה לספקית הטכנולוגיה המועדפת של תמסורת SSEN ורשת החשמל הלאומית, לספק שתי תחנות ממיר זרם ישר במתח גבוה (HVDC) לחיבור רשתות החשמל הסקוטיות והאנגליות.

המעבר האנרגטי דורש מאמץ משותף שניתן להשיג רק עם טכנולוגיות מתקדמות ודרכי עבודה חדשות. במינוי Hitachi Energy לספקית הטכנולוגיה המועדפת עליהם, SSEN Transmission ו-National Grid מבטיחות את הטכנולוגיה הטובה מסוגה ואת כושר הייצור העתידי בשוק הצומח במהירות. עבור היטאצ'י אנרג'י, הדבר מאפשר השקעה בכושר ייצור חדש וביצוע מבצעי גיוס בקנה מידה גדול. היא גם מחזקת את שיתוף הפעולה, סטנדרטיזציה של פתרונות וסינרגיות בין פרויקטים.

שילוב אנרגיות מתחדשות דורש פתרונות שהופכים את הרשת לגמישה, יציבה וגמישה. החדשנות והפיתוח הארוך של Hitachi Energy של אלקטרוניקה להספק ממיר מתח (VSC) וטכנולוגיות בקרה והגנה MACH™)) עונים על הדרישות לצד פרויקטים רבים אחרים של שילוב רשת ציוני דרך.

Eastern Green Link 2 יכלול שתי תחנות ממיר VSC דו-קוטביות של 525 קילו-וולט (kV) המחוברות על ידי 440 ק"מ של כבל תת-ימי ו-70 ק"מ של כבל תת-קרקעי, מה שהופך אותו לחוליה הארוכה ביותר של HVDC בבריטניה. החיבור יספק ביעילות סך של 2,000 מגה-וואט (MW) של חשמל, שיספיק כדי לספק חשמל לכשני מיליון בתים בבריטניה.1

הקישור יסייע להבטיח את העברת החשמל בצפון בריטניה ולתמוך בשילוב של ייצור חשמל מתחדש חדש בסקוטלנד, כחלק מאסטרטגיית אפס פליטות פחמן נטו של בריטניה.2 עד  11,000 מגה-וואט של קיבולת רוח ימית אפשרית במימי סקוטלנד עד שנת 20303, והולכת HVDC תשחק תפקיד גדול בהבאת כמות עצומה זו של אנרגיה מתחדשת לחוף ולדרום, לקהילות ברחבי המדינה.

"לאסטרטגיית Net Zero של בריטניה יש יעדים שאפתניים שידרשו כמויות עצומות של דור מתחדש חדש. חשמל יהיה עמוד השדרה של מערכת האנרגיה כולה", אמר ניקלאס פרסון, מנכ"ל עסקי שילוב הרשת של היטאצ'י אנרג'י. "טכנולוגיית HVDC החלוצית שלנו תבטיח שהחשמל הזה יגיע באופן אמין ויעיל לאן שהוא הכי נחוץ".

"זוהי אבן דרך חשובה נוספת עבור EGL2 שהיא חלק מתשתית הרשת החדשה הנדרשת כדי לסייע לבריטניה לעמוד בשאיפות אפס פליטות פחמן נטו וביטחון האנרגיה שלה", אמרה שרה סייל, סגנית מנהל הפרויקט של National Grid. "יחד עם מכרזי כבלים והודעות רשמיות על מיזם משותף, זהו חלק מרכזי נוסף בפרויקט שנמצא כעת במקום ומוכן לשלב המסירה. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה עם Hitachi Energy ו-BAM ככל שהפרויקט ימשיך להתקדם".

"תחנות הממירים בשני קצות הכבל ימלאו תפקיד מכריע בהפיכת הכוח המועבר מתחת לים למתאים לתחבורה סביב רשת ההולכה היבשתית – הבאת Hitachi Energy ו- BAM במקום כדי לספק את הטכנולוגיה הזו היא נהדרת עבור הפרויקט", אמר ריקי סאז, מנהל פרויקט EGL2 מ- SSEN Transmission.

"BAM שמחה לעבוד בשיתוף פעולה עם Hitachi Energy על פרויקט אנרגיה מתחדשת חיוני זה עבור National Grid and SSEN Transmission", אמר יו ג'ונס, מנכ"ל BAM Nuttall. "תחנות הממירים יאפשרו העברת אנרגיה ירוקה מאזורים של ייצור רוח בים למרכזי אוכלוסייה, יתמכו בשאיפות האפס נטו של בריטניה ויספקו ביטחון אנרגטי טוב יותר. אנו מצפים ליצור קשר עם קהילות וספקים מקומיים באברדינשייר ובצפון יורקשייר, ולתמוך בחזון של BAM לספק תשתית בת קיימא עבור לקוחותינו, בעלי העניין והקהילות שבהן אנו עובדים".

היטאצ'י אנרגיה משתפת פעולה עם BAM, חברת בנייה המתכננת, בונה ומתחזקת מבנים ותשתיות בני קיימא, כדי לספק את ההיקף האזרחי וההתקנה של הפרויקט. שיתוף הפעולה עם BAM ימנף את יכולות הליבה של שתי החברות כדי לספק פתרון הטוב מסוגו לפרויקט.

Hitachi Energy הייתה חלוצה בטכנולוגיית HVDC מסחרית לפני כמעט 70 שנה וסיפקה יותר ממחצית מפרויקטי HVDC בעולם.

https://www.nationalgrid.com/electricity-transmission/network-and-infrastructure/segl2
2 https://www.gov.uk/government/publications/net-zero-strategy
3 https://www.gov.scot/publications/offshore-wind-policy-statement/
4 Modular Advanced Control for HVDC (MACH™)

אתר HVDC:

https://www.hitachienergy.com/offering/product-and-system/hvdc

כיתובי תמונות:

תחנת ממיר Blyth המקושרת לים הצפוני בריטניה

Eastern Green Link 2

אודות Hitachi Energy Ltd. 

 

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -40,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של למעלה מ -10 מיליארד דולר.

https://www.hitachienergy.com
https://www.linkedin.com/company/hitachienergy

 

אודות Hitachi, Ltd

Hitachi היטאצ'י היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים. היטאצ'י פועלת תחת המבנה העסקי של "מערכות ושירותים דיגיטליים" – תמיכה בטרנספורמציה הדיגיטלית של לקוחותינו; "אנרגיה ירוקה וניידות" – תרומה לחברה נטולת פחמן באמצעות מערכות אנרגיה ורכב, ו"תעשיות חיבור" – חיבור מוצרים באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית למתן פתרונות בתעשיות שונות. מונעים על ידי דיגיטל, ירוק וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. הכנסותיה המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2022 (שהסתיימה ב-31 במרץ 2023) הסתכמו ב-10,881.1 מיליארד ין, עם 696 חברות בנות מאוחדות וכ-320,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, אנא בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קבצים מצורפים

  • Hitachi Energy selected as preferred technology provider for the longest HVDC link in the UK
  • Hitachi Energy selected as preferred technology provider for the longest HVDC link in the UK

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על היטאצ'י אנרג'י נבחרה לספקית הטכנולוגיה המועדפת עבור קישור HVDC הארוך ביותר בבריטניה

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן