Airshare   ממשיכה בצמיחה, מתכננת להכפיל את צי הצ'לנג'ר עם הסכם חדש הכולל את מטוסי הצ'לנג'ר 3500 של בומברדייה

26 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Airshare   ממשיכה בצמיחה, מתכננת להכפיל את צי הצ'לנג'ר עם הסכם חדש הכולל את מטוסי הצ'לנג'ר 3500 של בומברדייה

 

Airshare מתכננת להכפיל את צי הצ'לנג'ר שלה

 

*Airshare מתחייבת להזמין עד 20  מטוסי צ'לנג'ר 3500 סופר-בינוניים נוספים1

*ההזמנה מתבססת על התחייבות קודמת לעד 20  מטוסי צ'לנג'ר שהוכרזה לראשונה במאי 2021

*מטוס הצ'לנג'ר 3500 הנמכר ביותר  ממשיך להרשים עם השילוב האולטימטיבי של חוויית תא נוסעים מעודנת, אמינות מוכחת וביצועים מעולים

*אחת מחברות התעופה הפרטיות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בארצות הברית, Airshare חוותה ביקוש רב לפלטפורמת צ'לנג'ר בקרב לקוחות חלקיים, ומילאה את הצורך שלהם לנסוע מחוף לחוף תוך שהם נהנים מהנוחות הטובה מסוגה

מונטריאול, 26 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה Bombardier  הודיעה היום כי חברת התעופה הפרטית Airshare מקנזס סיטי התחייבה להזמין עד 20  מטוסי Challenger 3500  נוספים. באמצעות הסכם חדש זה, Airshare מתכננת להכפיל את גודל  צי הצ'לנג'ר שלה, מה שתומך בביקוש הרב שהם חוו מתחילת השקת המטוס במסגרת תוכנית החלקים שלהם.

במאי 2021 נכנסה Airshare לסגמנט הסופר-בינוני עם הזמנה של עד 20  מטוסי צ'לנג'ר. בעוד חברת התעופה הפרטית הצומחת במהירות עוברת לממש את כל האופציות כחלק מההזמנה המקורית, מחויבות מצטברת חדשה זו למטוסי Challenger 3500  מדגישה כי חוויית הלקוח החלקה, היעילה והאמינה שהתעופה הפרטית מספקת ממשיכה לעורר עניין משמעותי בשוק בקרב ציבור הנוסעים.

"התגובה שקיבלנו לכניסת הצ'לנג'ר לתוכנית  החלקית שלנו הייתה אדירה, מלקוחות חדשים וקיימים כאחד", אמר ג'ון אוון, נשיא ומנכ"ל Airshare. "אנו נרגשים להרחיב את מחויבותנו עם בומברדייה ומצפים להוסיף עוד מספר מטוסי Challenger 3500 לצי שלנו. עוצמת השותפות בינינו הקלה עלינו להאיץ את התוכניות שלנו להזמין עוד מטוסים כאלה כדי לענות על דרישת הלקוחות".

"הצוות כולו גאה מאוד בכך ש-Airshare ממשיכה לסמוך על בומברדייה שתגדיל את הצי שלה", אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל בומברדייה. "Airshare ובומברדייה חולקות מספר ערכים משותפים: אנו שואפים למצוינות ועובדים ללא לאות כדי להציע חוויה יוצאת דופן ללקוחותינו. עם הזמנה חדשה זו, מערכת היחסים המוערכת שלנו ממשיכה להתחזק, כאשר  מטוס הצ'לנג'ר 3500 עטור הפרסים  ממשיך לשפר את חוויית הטיסה של Airshare עם השילוב האולטימטיבי של ביצועים ונוחות".

התוכנית החלקית של Airshare מספקת לכל בעלים של מניה 1/16 20 יום וזמן טיסה בלתי מוגבל (בהתבסס על הקצאת ימים עם יום צוות מרבי של 14 שעות). כאשר בעלי מניות Airshare מתחילים ומסתיימים באותו מיקום, תוך שמירה על המטוס והצוות איתם בעת הצורך, הם חוסכים עד 25% מהתעריף השעתי שלהם. העובדה שהטייסים והמטוסים נשארים עם בעלי המניות בזמן שהם נוסעים מספקת את הגמישות האולטימטיבית מכיוון שהם יכולים לבקר במספר מיקומים ולהתאים את לוחות הזמנים שלהם בהתראה של רגע. Airshare מציעה גם תוכנית כרטיסי סילון משלה, EMBARK, כמו גם ניהול מטוסים, שכר לפי דרישה ושירותי תחזוקה.

מטוס הצ'לנג'ר 3500, הבנוי על פלטפורמת הצ'לנג'ר הסופר בינונית האיקונית,  מציע נוחות ואמינות ללא תחרות, תוך שהוא מתגאה בביצועים מעולים ומספק את הנסיעה החלקה הייחודית של בומברדייה. התוספת האחרונה לפורטפוליו של בומברדייה משדרגת את חוויית הנוסעים על ידי שילוב רבות מהתכונות ממשפחת המטוסים הגלובלית  של בומברדייה, כולל מושב Nuage האקסקלוסיבי והמהפכני של בומברדייה. הנוסעים יכולים גם ליהנות מחוויית תא הנוסעים האולטימטיבית, שבה טכנולוגיה ועיצוב משתלבים יחד כדי למקסם את הפרודוקטיביות תוך הצעת סביבה מעודנת ומרגיעה.

מטוס הצ'לנג'ר 3500 הוא גם מטוס המנהלים המתוכנן ביותר מסוגו. זהו מטוס המנהלים הראשון בפלח הסופר בינוני שפורסמה הצהרת מוצר סביבתי, המתעדת את טביעת הרגל הסביבתית של המטוס לאורך מחזור חייו.

משפחת מטוסי הצ'לנג'ר ידועה באמינותה ובבטיחותה המובילות בתעשייה. עם למעלה מ-900 מטוסי מנהלים  מסדרת צ'לנג'ר 300 בשירות ברחבי העולם, מטוס הצ'לנג'ר 3500 מתבסס על הרקורד המצוין של  משפחת הצ'לנג'ר ומתהדר באמינות שיגור מרשימה של 99.8%.

אודות Airshare

Airshare מתאימה לאופן שבו אתם טסים. החברה, שנוסדה בשנת 2000 ומשרדיה הראשיים נמצאים בלנקסה, קנדה, מציעה חבילה הוליסטית של פתרונות תעופה פרטיים הכוללים בעלות חלקית, כרטיסי סילון, שירותי שכר לניהול מטוסים שלמים ותחזוקת צד שלישי. Airshare מפעילה צי של מטוסי סילון סופר-בינוניים וקלים במסגרת תוכניות כרטיסי הסילון החלקיים וה-EMBARK שלה ללקוחות ברחבי מרכז ארצות הברית ופלורידה. החברה מספקת שירותי ניהול ושכר מטוסים שלמים בפריסה ארצית, תוך ביצוע שירותי תחזוקה מקיפים למטוסי צד ג'. Airshare קיבלה את הכינויים IS-BAO Stage 3 ו-ARGUS Platinum, העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר לטיסות בטוחות. למידע נוסף בקרו באתר www.flyairshare.com.

אודות בומברדייה

בומברדייה (BBD-B.TO) היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ'לנג'ר וגלובל של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם גם בשימוש בשירותים ממשלתיים וצבאיים בתפקידי משימות מיוחדות, תוך מינוף המומחיות המוכחת של בומברדייה דיפנס (Bombardier Defense).

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, בארצות הברית ובמקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה משרתת את משפחות המטוסים Learjet, Challenger ו-Global, וכוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות הערביות, סינגפור, סין ואוסטרליה.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, כמו גם תוכניות החברה להעביר את כל פעילות הטיסה שלה עם דלק תעופה בר קיימא (SAF) תוך שימוש במערכת Book and Claim בקרו בכתובת bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה businessaircraft.bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

Bombardier, Challenger, Challenger 3500, Global, ו-Nuage, הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

לפרטים נוספים:

Bombardier
Christina Lemyre McCraw
Manager, Public Relations and Communications
+1 514 497-4928
[email protected]

Airshare
Andy Tretiak
Chief Marketing Officer
816-410-8135
[email protected]

1 ההסכם כולל הזמנה ל-4  מטוסי צ'לנג'ר 3500  ואופציה ל-16 מטוסי מנהלים נוספים מסוג צ'לנג'ר 3500.

תמונת יח"צ המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/dbdeecf6-fa80-49c2-bcee-aa1e622c9e0a

קרדיט צילום: Bombardier Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Airshare   ממשיכה בצמיחה, מתכננת להכפיל את צי הצ'לנג'ר עם הסכם חדש הכולל את מטוסי הצ'לנג'ר 3500 של בומברדייה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן