רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את המשקיעים ב- Seagate Technology Holdings PLC לקבל ייעוץ

25 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את המשקיעים ב- Seagate Technology Holdings PLC לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – STX

 

ניו יורק, 24 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Seagate Technology Holdings plc (נאסד"ק: STX) בין התאריכים 15 בספטמבר 2020 עד 25 באוקטובר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 8 בספטמבר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של Seagate במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Seagate, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17658  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 8 בספטמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות בנוגע לעסקי החברה, פעילותה וסיכוייה. באופן ספציפי, הנתבעים נמנעו מלגלות למשקיעים כי: (1) האופי וההיקף של מכירות כונני הדיסק הקשיח של Seagate ("HDD" או " HDDs") ל- Huawei, כולל כי Seagate חוותה האצה משמעותית במכירות ל- Huawei מיד לאחר שכללי BIS נכנסו לתוקף והמתחרים של Seagate הפסיקו למכור לוואווי; (2) שהפרטים הבסיסיים של תהליך הייצור של HDD של Seagate, כולל השימוש בתוכנה ובטכנולוגיה אמריקאיות מכוסות בתהליכי "ייצור חיוניים", הפכו את המכירות שלה לוואווי תוך הפרה של כללי הייצוא של לשכת התעשייה והאבטחה של משרד המסחר של ארה"ב ("BIS"); ו-(3) בנוסף, כתוצאה מכך, Seagate הפרה באופן בוטה את כללי הייצוא של BIS, מה שהוביל לחקירה מתמשכת של משרד המסחר האמריקאי וחשף את Seagate לקנסות ועונשים של מאות מיליוני דולרים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Seagate, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17658 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את המשקיעים ב- Seagate Technology Holdings PLC לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן