פרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של EB5 Capital מקבל אישור ראשון ל-I-829

25 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של EB5 Capital מקבל אישור ראשון ל-I-829

וושינגטון, 24 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

EB5 Capital שמחה להודיע כי קיבלה הודעה משירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS) בנוגע לאישור הראשון של בקשת I-829 הקשור למשקיע בפרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של החברה. אישור I-829 מסמן הישג משמעותי עבור המשקיע, שקיבל כעת מעמד של תושב קבע על ידי USCIS.

ריברפרונט אט דה נייבי יארד (Riverfront at the Navy Yard), בניין דירות בן 9 קומות המתגאה ב-305 יחידות מפוארות, שוכן במיקום אסטרטגי לאורך גדת הנהר הציורית בדרום מזרח וושינגטון הבירה, בסמוך לבניין הקפיטול האייקוני של ארצות הברית. האלגנטיות של הפיתוח משלימה 20,000 רגל רבוע של שטחי מסחר בקומת הקרקע, חניה חדישה תת קרקעית ומערך של שירותים יוקרתיים. בסמוך, בנוחות לפארק נשיונלס (Nationals Park) ולאצטדיון אאודי, התושבים יכולים ליהנות מגישה חסרת תקדים לאירועי בידור וספורט ברמה עולמית.

"זה מתגמל לראות את הרובע התעשייתי וההיסטורי הזה, שהוקם בסוף המאה ה-19, הופך לשכונה עירונית תוססת כל כך, מרכז בילויים ויעד על קו המים", אמר בריאן אוסטר, נשיא EB5 Capital. "אנו גאים בכך שמשקיעי EB-5 שלנו יכולים להיות חלק משינוי זה, ואנו מצפים לראות הודעות אישור נוספות של I-829 לפרויקט זה בקרוב".

EB5 Capital מילאה תפקיד חיוני במימון הקמת הפרויקט, וגייסה בהצלחה 17 מיליון דולר לתמיכה בפיתוחו. מאז פתיחת שעריו לציבור בשנת 2016, הדירות זכו לפופולריות עצומה, וכתוצאה מכך מימון מחדש של הלוואת EB-5 בשנה שלאחר מכן. מוכר כאחד הפרויקטים הגדולים ביותר לפיתוח מחדש של הנהר במדינה, אזור קפיטול ריברפרונט ממשיך למשוך תושבים ומבקרים כאחד עם תערובת של הצעות מסחריות, מגורים ופנאי.

EB5 Capital שולחת את ברכותיה מקרב לב למשקיע שלנו על קבלת אישור I-829 והשגת מעמד תושבות קבע באמצעות פרויקט Riverfront at the Navy Yard. ההצלחה של מיזם זה מדגימה את ההשפעה החיובית שיש לתוכנית EB-5 על יצירת מקומות עבודה ופיתוח קהילתי.

אודות EB5 Capital

EB5 Capital מספקת למשקיעים זרים כשירים הזדמנויות להשקיע בפרויקטים של יצירת מקומות עבודה בתחום הנדל"ן המסחרי במסגרת תוכנית המשקיעים המהגרים של ארצות הברית (EB-5 Visa Program). כאחת ממפעילות המרכז האזורי הוותיקות והפעילות ביותר במדינה, החברה גייסה כמעט מיליארד דולר של הון זר ביותר מ -35 פרויקטים של EB-5. המטה שלה נמצא בוושינגטון הבירה, הרקורד המכובד של EB5 Capital וההובלה בתעשייה משכו משקיעים מיותר מ-70 מדינות. אנא בקרו באתר www.eb5capital.com  לקבלת מידע נוסף.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים:

Katherine Willis
Director, Marketing & Communications
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של EB5 Capital מקבל אישור ראשון ל-I-829

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן