הודעת למשקיעי APLS: רוזן, חברה לאומית מובילה, מעודדת את המשקיעים ב- Apellis Pharmaceuticals, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – APLS

24 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

הודעת למשקיעי APLS: רוזן, חברה לאומית מובילה, מעודדת את המשקיעים ב- Apellis Pharmaceuticals, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – APLS

 

ניו יורק, 24 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של  Apellis Pharmaceuticals, Inc. (נאסד\"ק: APLS) הנובעות מהטענות כי Apellis  פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Apellis ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי המשקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Apellis, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17734, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא\"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: במה מדובר: ב-17 ביולי 2023 פרסמה האגודה האמריקאית למומחי רשתית הודעה לעיתונות המדגישה את החששות לגבי Syfovre, התרופה החדשה של Apellis Pharmaceuticals למחלות עיניים. ההודעה הצביעה על כך שרופאים דיווחו על מקרים של דלקת עיניים בחולים שטופלו בתרופה, כולל שישה מקרים של וסקוליטיס רשתית חסימתית, סוג של דלקת שעלולה לסנוור וחוסמת את זרימת הדם דרך כלי הדם המזינים את הרשתית.

 

במידע זה, מחיר המניה של אפליס ירד ב-32.04 דולר למניה, או 37.92%, ונסגר במחיר של 52.46 דולר ב-17 ביולי, 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ\"ענק לשכת התביעות הייצוגיות\". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עדכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על הודעת למשקיעי APLS: רוזן, חברה לאומית מובילה, מעודדת את המשקיעים ב- Apellis Pharmaceuticals, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – APLS

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן