סנט קיטס ונוויס מציגה ראיונות חובה כדי לאשר את מעמדה כתוכנית האזרחות המוסדרת הטובה ביותר על ידי השקעות בקריביים

20 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

סנט קיטס ונוויס מציגה ראיונות חובה כדי לאשר את מעמדה כתוכנית האזרחות המוסדרת הטובה ביותר על ידי השקעות בקריביים

באסטר, 19 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

סנט קיטס ונוויס חיזקה שוב את ניהול תוכנית האזרחות על ידי השקעה (CBI) שלה, והודיעה כי כל המועמדים העיקריים ישתתפו בראיון חובה כחלק מתהליך הגשת הבקשה לתוכנית הגירת ההשקעות שלה.

פדרציית האיים התאומים הופכת לאחת המדינות הקריביות הראשונות שהציגו את תקן התעשייה בקרוב. המדיניות החדשה, שהוחלה בתקנות שפורסמו ב-19 ביולי 2023, חלה על כל הבקשות, כולל אלה שכבר התקבלו אך טרם אושרו על ידי היחידה לאזרחות על ידי השקעות (CIU). התקנות החדשות קובעות גם כי ניתן לבקש מהתלויים להתראיין.

צעד חדש זה בתהליך בקשת CBI של סנט קיטס ונוויס מאשר כי סנט קיטס ונוויס יישמה כעת באופן מלא את ששת העקרונות שהוסכמו בין ארצות הברית של אמריקה וממשלות חמש המדינות הקריביות עם תוכניות אזרחות על ידי השקעה בפגישת שולחן עגול שהתקיימה ב -25 בפברואר 2023. פגישה זו כונסה כדי לדון ולהסכים על דרכים משותפות להתמודד עם איומים על קהילות בינלאומיות במערכת האקולוגית של הגירת השקעות.

חמש הממשלות המשתתפות בקריביים הן אנטיגואה וברבודה, דומיניקה, גרנדה, סנט קיטס ונוויס וסנט לוסיה. ראשי ממשלתם ובכירים אחרים נפגשו עם משלחת אמריקנית בראשות אנה מוריס, סגנית עוזר שר האוצר האמריקני.

הקבוצה התחייבה באופן קולקטיבי לשישה עקרונות CBI שהוצעו על ידי ארה"ב, שכמה מהם כבר אומצו על ידי חמש הממשלות המשתתפות בקריביים מרצונן כחלק ממסגרת ניהול הסיכונים שלהן כדי לחזק ולשמור על שלמות תוכניות CBI שלהן.

ששת העקרונות שהוסכם עליהם היו:

  1. טיפול בסירובים: לא לטפל בבקשות של אנשים שבקשותיהם נדחו בתחום שיפוט אחר של CBI, על ידי שיתוף יזום של מידע על סירובים.
  2. ראיונות: ערכו ראיונות עם מועמדים, בין אם וירטואליים או פנים אל פנים.
  3. בדיקות נוספות: כל תחום שיפוט יבצע בדיקות על כל בקשה עם יחידת המודיעין הפיננסי של המדינה שלו.
  4. ביקורות: ביקורת התוכנית מדי שנה או כל שנתיים בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מקובלים.
  5. אחזור דרכונים: בקשת סיוע מרשויות אכיפת החוק כדי לאחזר דרכונים שבוטלו או הוחזרו.
  6. טיפול ברוסים ובלארוסים: להשהות את הטיפול בבקשות של רוסים ובלארוסים.

משלחת מסנט קיטס ונוויס, בראשות ראש הממשלה, טרנס דרו, השתתפה גם בפסגה השנתית של האיחוד האירופי-קהילת מדינות אמריקה הלטינית והקריביים (EU-CELAC) השנה בבריסל.

במהלך הפסגה, סנט קיטס ונוויס, יחד עם איי CBI הקריביים האחרים, נפגשו עם הנציבות האירופית והסכימו להקים קבוצת משימה משותפת כדי לערב את בעלי העניין ולעדכן את שני האזורים בהתפתחויות המתמשכות ולמצוא בסיס משותף לעבוד ממנו.

"אנחנו מאוד שמחים על הדרך שבה התנהלה הפגישה בבריסל. יש בהחלט רוח של שיתוף פעולה בינינו לבין הנציבות האירופית, ואנחנו נמשיך להבהיר את מאמצינו בהפחתת הסיכון הביטחוני הבינלאומי כדי שכל השותפים הבינלאומיים שלנו יהיו בטוחים ביושרה של התוכנית שלנו", ציין ראש הממשלה דרו.

המהדורה השלישית של EU-CELAC התקיימה בין התאריכים 17 ביולי עד 18 ביולי 2023, ומטרתה לדון בענייני מפתח בעלי עניין המשפיעים על האיים הקריביים והאיחוד האירופי והחלטות יעילות.

החל מה -19 ביולי 2023, מועמדים עיקריים, בני 16 ומעלה, לתוכנית CBI של סנט קיטס ונוויס יידרשו להתראיין – באופן וירטואלי או אישי – כחלק מתהליך הגשת הבקשה.

ראש יחידת האזרחות על ידי השקעות בסנט קיטס ונוויס, מייקל מרטין, אמר כי "סנט קיטס ונוויס נשארת מחויבת לשיתוף פעולה עם בעלי העניין הבינלאומיים שלנו ולוקחת את הבטיחות והיושרה של תוכנית האזרחות על ידי השקעות שלנו ברצינות רבה".

בדיקת נאותות והפחתת סיכונים נותרו היבט חשוב מאוד באופן שבו סנט קיטס ונוויס ניגשת לתוכנית CBI שלה.

למדינה יש את אחת התוכניות המוסדרות הטובות ביותר בעולם. סנט קיטס ונוויס היא המדינה היחידה עם מועצת הנגידים של CBI האחראית לספק פיקוח כללי על פעולות יחידת CBI שלהם; פיתוח ויישום מדיניות ונהלים; להבטיח כי עיבוד הבקשה יושלם בתוך מסגרות הזמן המפורסמות מבלי לפגוע בשלמות התוכנית; ומעקב מתמיד אחר תעשיית הגירת המשקיעים העולמית כדי להבטיח שתקנות CBI של המדינה מתיישרות עם כוחות השוק הבינלאומיים.

המדינה היא גם היחידה עם ועדה טכנית של CBI שתפקידה להבטיח שכל בדיקות הרקע של בדיקת הנאותות יהיו מקיפות בהתאם לטרנספורמציה הרב-מגזרית של ממשל תקין במדינה למדינת אי בת קיימא.

מדינות CBI הקריביות נותרו בפסגת המצוינות בבדיקת נאותות וסנט קיטס ונוויס ממשיכה כפורצת דרך עבור מדינות CBI רבות ברחבי העולם.

בדיקת הנאותות עבור תוכנית CBI של סנט קיטס ונוויס מבוצעת על ידי סוכנויות בדיקת נאותות בינלאומיות מכובדות ביותר מארה"ב, קנדה ובריטניה, ונבדקת על ידי יחידת CBI, יחידת המודיעין הפיננסי ורשויות שיטור בינלאומיות. סוכנויות אלה עובדות יחד כדי להקל על חקירת נאותות רב-שכבתית באינטרנט ובשטח.

סנט קיטס ונוויס מתגאה בתוכנית CBI הוותיקה ביותר באיים הקריביים, שהוקמה בשנת 1984, וממשיכה להיות חביבה מאוד בקרב משקיעים בינלאומיים ברחבי העולם.

למידע נוסף:

Secretary of St Kitts and Nevis Citizenship by Investment

Government of St. Kitts and Nevis

001 (868) 467 1474

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על סנט קיטס ונוויס מציגה ראיונות חובה כדי לאשר את מעמדה כתוכנית האזרחות המוסדרת הטובה ביותר על ידי השקעות בקריביים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן