אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הבריטית עם יכולת ניידות גלובלית

20 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הבריטית עם יכולת ניידות גלובלית

 

סן פרנסיסקו, 18 ביולי 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה להרחיב את נוכחותה בבריטניה דרך הסכם שיתוף פעולה עם חברת הניידות העולמית המובילה Global Tax Network Ltd (GTN UK).

 

במשך יותר מ-20 שנים, הצוות המקצועי של GTN UK סיפק ללקוחות שירותי ניידות גלובלית, כולל ייעוץ למעסיקים וקבלנים, פיתוח מדיניות מס, הכנה ועמידה בהחזרי מס, תכנון ביטוח לאומי וייעוץ שכר בין-לאומי.

 

המייסד השותף ושותף מנהל ריצ'רד וואטס-ג'ויס אמר: "הלקוחות שלנו תמיד היו בעדיפות ראשונה אצלנו וכך זה יישאר. באמצעות שיתוף פעולה עם Andersen Global, נעבוד בצמוד עם הפירמות החברות שמשתפות פעולה על מנת לספק ללקוחות את החבילה השלמה של שירותים משולבים וחוצי גבולות."

 

"הניסיון הרחב של GTN UK והערכים הבסיסיים המשותפים לנו יאפשרו לנו לקיים מערכת יחסי עבודה סינרגטית עם הפירמות החברות שמשתפות איתנו פעולה", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "התוספת של GTN UK מחזקת עוד יותר את הנוכחות שלנו בבריטניה, בעודנו ממשיכים לבנות את מודל השירות הרב-תחומי והגלובלי שלנו."

 

Andersen Globall היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
+1 415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הבריטית עם יכולת ניידות גלובלית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן