ריהוט משלים למטבח

28 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

ריהוט משלים למטבח

כאן זה המקום לפרט אודות אביזרים קטנים שיעשו את כל ההבדל בין מטבח ממוצע למטבח בנוי היטב. לא, אנחנו לא שולחים אתכם לבנות מטבח חדש, וגם לא להחליף ארונות ומגירות, אלא מציעים פריטי ריהוט משלים למטבח אשר די בהצבתם כדי לשפר עד מאד את העיצוב, וגם להקל את השימוש במטבח כחדר עיבוד והכנת מזון.

ארוניות זעירות למטבח

ארונות קטנים המעוצבים בהתאמה לרוב סוגי המטבחים. הארונות יהיו מבוססי עץ וזכוכית, ויכילו מגוון עשיר של מדפים מעוצבים ותאי אחסון מרווחים, על אף הגודל הקטן שלהם כמכלול. ארוניות אלה יכולות להיות מוצבות ליד הארונות הגדולים, אן בקיר האנכי או ממול על מנת לשוות למטבח עיצוב בהמשכים על בסיס רכיבי אחסון מהודרים. כמובן שרכיבי האחסון שיתקבלו יהיו חופפים לחלוטין מבחינה עיצובית לאלה שקיימים כבר במטבח שלכם. פנייה לחנות מטבחים מקצועית תספק לכם ריהוט משלים למטבח שיהווה את שימור העיצוב הקיים בו.

מגירות לשליפה מהירה על גבי שידות

שידות מטבח מהוות את חלומם של כל בעלי הבתים. הן חוסכות חציבה בקיר, שיפוץ במטבח ודפיקת מסמרים וברגים, ובמקום זאת, הטמעה פשוטה על רצפת המטבח מספקת את הסחורה, וגורמת לעיצוב המטבח שלכם להיות יותר מחודד ויותר שנון. המגירות וגם השידה מספקים פתרונות אחסון מושלמים למוצרים כמו תבלינים, כלי אוכל לשליפה מהירה, ועוד לא מעט כלי מטבח לשימוש מידי. חלק מהמשתמשים מציבים שם כלי בישול גדולים בתפוצה מעטה, כמו למשל 2-3 סירים ומחבתות.

התקני מטבח להברגה והמטעה

מי שמעוניין להשקיע מעט עבודה במטבח ולקבל ריהוט משלים למטבח שיעמוד בדרך קבע על הקירות תמיד יכול לקנות מדפים להתקנה עצמית, ובנייה בהתבסס על מקבץ הוראות קל להבנה. ריהוט משלים למטבח בהתקנה עצמית כיום קל יותר לשימוש מאשר בעבר, ועל כן מספק בדיוק את הדרוש לכם על מנת להעמיד במהרה מדפי מטבח ברמה גבוהה, שיספקו יציבות של ממש גם אם אין לכם ניסיון בהרכבת מוצרי בית.

כלי אחסון ירקות וגידולים חקלאיים

ידוע כי חלק ממוצרי המאכל הטבעיים לא יכולים להיות מאוחסנים במקררים, למשל בצל או תפו"א. לשם כך, אנו ממליצים לשים בבית שידות סל גדולות, בהן ניתן להציב רכיבים אלה ללא חשש, תוך שימור מקסימלי שלהם.

למידע  נוסף בנושא  אורכיד מטבחים תשמח לעמוד לשירותכם.

סגור לתגובות על ריהוט משלים למטבח

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן