מובילאיי מכריזה על תזמון התוצאות של הרבעון השני של 2023

13 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מובילאיי מכריזה על תזמון התוצאות של הרבעון השני של 2023

ירושלים, 13 ביולי 2023, (BUSINESS WIRE):

Mobileye Global Inc. מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום כי תפרסם את הדו"חות הכספיים שלה לרבעון השני של 2023 ביום חמישי, 27 ביולי 2023, לפני פתיחת השוק. מובילאיי תקיים שיחת ועידה בשעה 15:00 שעון ישראל (08:00 שעון החוף המזרחי ET), כדי לסקור את תוצאותיה ולספק עדכון עסקי כללי. את השיחה יארחו פרופסור אמנון שעשוע, מנכ"ל, מורן שמש רוז'נסקי, מ"מ סמנכ"ל הכספים, ודן גלבס, CCO.

שיחת הועידה תהיה נגישה בשידור חי באמצעות שידור אינטרנט באתר קשרי המשקיעים של Mobileye, אליו ניתן להיכנס בכתובת ir.mobileye.com, ושידור חוזר של שידור האינטרנט יהיה זמין זמן קצר לאחר סיום האירוע.

אודות .Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) היא אחת החברות המובילות את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-140 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל יתר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה. למידע נוסף, בקרו ב-https://www.mobileye.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230712821893/en/

 

למידע נוסף

 

קשרי משקיעים
דן גלבס
[email protected]

קשרי מדיה
ג'סטין הייד
[email protected]

מקור: .Mobileye Global Inc

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי מכריזה על תזמון התוצאות של הרבעון השני של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן