מערכת חיטוי החדרים UVDI-360 זוכה במכרז של NUPCO

12 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מערכת חיטוי החדרים UVDI-360 זוכה במכרז של NUPCO

 

ההסכם שתוקפו לשנתיים מייעל את השימוש בחיטוי מתקדם מבוסס UV בחדרי בתי החולים ברחבי ערב הסעודית

ולנסיה, קליפורניה, 12 ביולי 2023, (BUSINESS WIRE):

UltraViolet Devices Inc. (UVDI), יצרנית גלובלית מובילה של טכנולוגיה אולטרה-סגולית (UV) מתקדמת לחיטוי חדרים בבתי חולים ולאיכות אוויר בתוך מבנים, הכריזה היום כי מחטא החדרים UVDI-360 זכה במכרז לשנתיים של ה- National Unified Procurement Company (NUPCO) בערב הסעודית. NUPCO היא הישות המובילה בסעודיה בתחומי הרכש, הלוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה של מכשירים רפואיים עבור בתי חולים ממשלתיים. המכרז מייעל את תהליך הרכש של מחטא החדרים UVDI-360 עבור כמעט 400 בתי חולים ממשלתיים, שמתופעלים על ידי משרד הבריאות, משרד הפנים, המשמר הלאומי, בתי חולים אוניברסיטאיים ובתי חולים ייעודיים. כתוצאה מן הזכייה במכרז, שבע מערכות חדשות של חיטוי חדרים UVDI-360 Room Sanitizer כבר נשלחו לערב הסעודית.

המכרז של NUPCO, מספר סימוכין NPT0009/22, תומך בפריסה מהירה של התקני UV בבתי החולים הממשלתיים של סעודיה, וזאת הודות לתמחור שהוסכם מראש וקיצור זמני האספקה. החוזה הוענק לאחר תהליך בדיקה מחמיר של NUPCO ועתיד להימשך עד לשנת 2025.

מערכת חיטוי החדרים UVDI-360 מספקת הגנה משופרת לחולים על ידי חיטוי משטחים לאחר ניקוי ידני וחיסול מיקרואורגניזמים שמהווים סיכון גבוה. הוכח באופן בלתי תלוי, כי ה- UVDI-360מספק נטרול בשיעור של 99.99% של 35 מיקרואורגניזמים, וזאת בתוך 5 דקות וממרחק של 2.44 מטרים – במקרה של קנדידה אוריס מדובר ב-20 דקות. יעילותו הודגמה גם באופן בלתי תלוי ב-23 מחקרים קליניים ומעבדתיים. ה- UVDI-360 משווק בערב הסעודית על ידי תאגיד Scientific and Medical Equipment House (SMEH) ו-UVDI מיוצגת ברחבי המזרח התיכון על ידי Richmond Enterprises.

"אבן דרך מלהיבה זו יכולה לשפר את הטיפול בחולים ברחבי סעודיה, על ידי כך שהיא מאפשרת שימוש בטכנולוגיית חיטוי מתקדמת מבוססת UV באלפי חדרים של בתי חולים", אומר רוני פנייה, מנכ"ל, Richmond Enterprises. "אנחנו מודים ל-NUPCO על כך שהיא מקדמת הגנה ובטיחות משופרות עבור המטופלים, העובדים והמבקרים בבתי החולים".

"UVDI מאמינה, כי כל המטופלים צריכים לחזור לבתיהם מבתי החולים כשהם בריאים יותר מכפי שהיו במועד אשפוזם", מוסיף ריצ'רד הייז, נשיא, UVDI. "הודות למחויבות של NUPCO, כעת ניתן לממש את החזון הזה ברמות חסרות תקדים בכל רחבי ערב הסעודית. אנחנו גאים ואסירי תודה על כך שבאפשרותנו לספק את טכנולוגיית NV-C "ללא מגע", במטרה לסייע בשיפור התוצאות עבור החולים".

אודות UVDI

UltraViolet Devices, Inc. (UVDI) מתכננת ומייצרת טכנולוגיה מתקדמת מבוססת קרינה אולטרה-סגולית (UV) לצורך טיהור האוויר והמשטחים בסביבות המגורים, העבודה והמשחק שלנו. מוצרי חיטוי המשטחים ואיכות האוויר בתוך מבנים UVDI UV-C מיוצרים בארה"ב וזוכים לאמון גלובלי ביותר מ-1,100 בתי חולים ו-10,000 אתרים מסחריים. מערכות ניהול האיכות ומערכות הניהול הסביבתי של החברה עומדות בתקני ISO 9001:2015 ו-ISO 14001:2015. UVDI נוסדה בשנת 1992 ומשרדיה הראשיים נמצאים בוולנסיה, קליפורניה. מדובר בחברה בבעלות משפחתית ובעלת תעודת Minority Business Enterprise. קבלו מידע נוסף בכתובת www.uvdi.com.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53445140/en

למידע נוסף

אנשי קשר עם המדיה (Richmond Enterprises עבור המזרח התיכון, צפון אפריקה)

לוק פגאנה
מנהל שיווק
+97143860038 | [email protected]

איש קשר עם המדיה (UVDI)
וויל ג'רארד
מנהל שיווק גלובלי ואסטרטגיית מוצר
661.289.2741 | [email protected]

 

מקור:UltraViolet Devices Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מערכת חיטוי החדרים UVDI-360 זוכה במכרז של NUPCO

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן