אנדרסן גלובל מבססת את הפלטפורמה שלה בברזיל

12 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מבססת את הפלטפורמה שלה בברזיל

 

סן פרנסיסקו, 11 ביולי 2023, (BUSINESS WIRE) :

Andersen Global מעמיקה את נוכחותה בברזיל דרך הסכם שיתוף פעולה עם אפסיס (Apsis), חברת הערכת שווי מובילה ובלתי תלויה שמחזיקה משרדים בריו דה ז'נרו, סאו פאולו ובלו הוריזונטה.

צוות החברה, שבראשה עומדת השותפה המנהלת רנטה מונטיירו, מונה 130 אנשי מקצוע רב תחומיים. לחברה יותר מ-45 שנות ניסיון בתחום הערכות שווי, לרבות מיזוגים ורכישות, ניהול נכסים קבועים, הערכת נכסים (מוחשיים ולא מוחשיים), הערכה למטרות רכישה ומכירה וחוות דעת הוגנות.

"המודל העסקי שלנו נותן עדיפות לקשרי לקוחות ואמינות, במטרה לספק פתרונות מותאמים אישית ללקוחותינו המקומיים והגלובליים", אומרת רנטה. "דרך שיתוף הפעולה ההדוק עם החברות וחברות שיתוף הפעולה של Andersen Global, נמשיך למנף משאבים גלובליים לטובת מתן שירות איכותי וחלק ללקוחות, ושמירה על יתרון תחרותי בשוק".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן, מוסיף "לא רק שרנטה בנתה עסק תחרותי, שמשפיע על השוק הברזילאי, אלא שהתרבות הצוותית החזקה של החברה והמחויבות שלה ללקוחותיה הפכו אותה לאחת מחברות הוולואציה העצמאיות הגדולות והמובילות בברזיל. הצוות של Apsis עבד בצורה נרחבת עם עמיתינו בברזיל וחולק את הערכים של הארגון הגלובלי שלנו, כך שניתן לחזות סינרגיה חזקה עם החברות וחברות שיתוף הפעולה בארגון".

Andersen Globall היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מבססת את הפלטפורמה שלה בברזיל

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן