Omnia Strategy Group מכריזה על כוונתה להשיק עידן חדש של שיווק B2B בהייטק

11 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Omnia Strategy Group מכריזה על כוונתה להשיק עידן חדש של שיווק B2B בהייטק

החברה הוותיקה בענף ה-B2B הטכנולוגי משיקה שירות ייעוץ שמושתת על חזון בשאיפה להפוך על פיו את שיווק ה-B2B

ראלי, צפון קרוליינה, 11 ביולי 2023, (BUSINESS WIRE):

Omnia Strategy Group, LLC, חברת שיווק B2B טכנולוגי בעלת חזון, הכריזה היום על שאיפתה להגדיר מחדש את הפרדיגמות של מיצוב השוק, שיווק המוצר ומנהיגות מחשבתית. במשך זמן רב מדי, החברות פעלו מבלי לדעת מדוע הן בעצם מעדיפות "מהירות וביצועים" על פני ערכים, והעניקו עדיפות להשגת התייחסות שטחית על פני יצירת דבר בעל משמעות. משימתה של Omnia היא לשנות את פני הדברים.

בזמנים שמתאפיינים בחוסר ודאות כלכלי, קריסות של בנקים, פיטורין רחבי היקף והתפרצות חסרת תקדים של טכנולוגיות חדשות, Omnia שואפת לקדם גישת שיווק נועזת, שמבוססת על מתן סיוע לארגונים על מנת שיוכלו לזהות את הפוטנציאל הגלום בהם, העומק והייעוד שלהם. שאיפה זו מובילה להעברת מסר ברור לקהל היעד של החברה, אשר מטרתו להתגבר על רעשי השוק ולצייד את העסקים בחוסן שיאפשר להם לנווט את דרכם במציאות של חוסר ודאות.

היצע הפתרונות של החברה רחב היקף, ונותן ביטוי לסיפורי לקוחות, מאסטרטגיות GTM והשקות מוצרים ועד לתכנים ירוקי עד ומנהיגות מחשבתית.

פתרונות עיקריים:

*גילוי ליבה: כולל ניתוח עומק של הנקודות המתות של החברה שלכם, פעילותה, מכשולים ויעדים. חקר יסודי זה הוא אבן הפינה של האסטרטגיות המותאמות אישית שלנו, ומיועד לחשוף את בעיות השורש ולטפל בהן, במקום להתעלם מהן. היתרונות של גישה זו מרובים – היא מאפשרת תהליך מדויק ואסטרטגי של קבלת החלטות, מייעלת את הפעילות, מקדמת את היתרון התחרותי ומאפשרת למתן סיכונים מראש. מעבר לתועלות התפעוליות, תהליך ה-Core Discovery שלנו מעודד את מעורבות העובדים ומחדד את היעדים התאגידיים, מטפח תקשורת משופרת עם בעלי העניין ומאפשר תכנון פרואקטיבי.

*מיצוב אסטרטגי: אנחנו מסייעים לכם לפתח נראטיב ברור ומרתק עבור מגוון מצבים, כולל השקות מוצרים, קמפיינים ארגוניים, תקשורת בזמני משבר ופעילויות מיזוג ורכש. בעזרת Omnia תוכלו לבדל את החברה שלכם לעומת המתחרים, ולפתח מערך ייחודי ומרתק של העברת מסרים, אשר יאפשר לחזור ולהדגיש את נקודות החוזקה, הערכים והחזון של החברה ולבסס את מעמדה כשותפה אמינה ומהימנה עבור לקוחותיה והתעשיות השונות.

*שיווק המוצר: אנו מציעים תמהיל עוצמתי של תובנות אסטרטגיות, מומחיות יצירתית ושיווק מוצר מונע נתונים, אשר יאפשר לקדם את המוצרים שלכם לעמדה מובילה. הצעת הערך שלנו טמונה באסטרטגיות מבוססות התובנות שלנו, שניתנות להתאמה אישית, ואשר פונות ישירות אל קהלי היעד שלכם, תוך העצמה של נראות המותג וקידום המכירות. גישה ממוקדת זו לא רק מגבירה את המודעות למותג שלכם, אלא גם מגדילה את נתח השוק, יוצרת נאמנות של לקוחות ומשפרת את החזר ההשקעה.

*מנהיגות מחשבתית: הפתרון מספק לארגונים נראות מוגדלת וכן מבסס את סמכותם בשוק לצד מוניטין, קשרים משופרים עם בעלי העניין, יתרון תחרותי ומכירות והכנסות מוגדלות. על ידי מינוף המומחיות והתובנות המובילות, החברות יכולות להשיג הצלחה רבה עוד יותר ולהשפיע על הענפים שלהן לאורך זמן. הפתרון שלנו מעצים את הנראות, הסמכות והמוניטין שלכם בשוק ובד ובבד מחזק את הקשרים עם בעלי העניין ומספק יתרון תחרותי.

החזרה לעומק, לניואנסים ולדיוק.

מייסדת Omnia, ג'סיקה מארי, היא לא רק שחקנית מנוסה במגרש ה-B2B של עולם ההייטק, שלה ניסיון עשיר בסיוע לחברות אבטחת סייבר וקרנות הון סיכון בעמק הסיליקון. היא גם מונעת על ידי חזון עמוק יותר. עבור ג'סיקה, השאיפה היא להתגבר על השטחיות ולגבש מסרים ומיצוב בעלי משמעות, אשר יהוו מקור השראה שיעודד פעולה וייצור השפעה מתמשכת. היא מאמינה בכוחם של נראטיבים מרתקים ומקדמי שינוי, ומצהירה, "אני מחויבת לסייע לארגונים ביצירת מורשת שתהפוך למקור השראה לפעולה ושהשפעתה תהדהד למשך דורות. כקטליסטית, פותרת בעיות ומי שחושבת לעומק, אני שואפת להעשיר את תקשורת הארגונים בערכים שמעצימים ומחוללים שינוי, ולעצב עולם שמטמיע התקדמות רבת משמעות בד בבד עם שינויים עמוקים".

כדי לחוות גישה חדשה עם Omnia Strategy Group, צרו קשר עוד היום לייעוץ.

אודות Omnia Strategy Group, LLC

Omnia Strategy Group היא מנחה בעלת חזון שמובילה חברות סטארט-אפ במגזר ה-B2B הטכנולוגי, אשר להן פוטנציאל להפוך למובילות בשוק. המשימה שלנו היא לתת ביטוי לפוטנציאל, להניע צמיחה ולקדם חברות שפועלות הרחק מעין הציבור אל חזית התעשייה. אנחנו מתמחים בשיווק מוצר, thought leadership ומיצוב אסטרטגי, תוך מינוף התובנות שלנו והנעת חברות ההייטק לעבר ההצלחה. ב-Omnia, אנחנו מגדירים מחדש את עתיד הטכנולוגיה, הופכים את האפשרויות למציאות ואת חברות ההזנק לחלוצות בתעשייה. הצטרפו למהפכה בכתובת www.workwithomnia.com.

למידע נוסף

[email protected]

מקור: Omnia Strategy Group, LLC

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Omnia Strategy Group מכריזה על כוונתה להשיק עידן חדש של שיווק B2B בהייטק

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן