Ambiq מניעה את צמיחת מגזר ניטור שירותי הבריאות מרחוק עם מעבדים חדשים בעלי צריכת חשמל נמוכה במיוחד

10 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Ambiq מניעה את צמיחת מגזר ניטור שירותי הבריאות מרחוק עם מעבדים חדשים בעלי צריכת חשמל נמוכה במיוחד

מערכות על שבב (SoCs) של Apollo4 Lite ו-Apollo4 Blue Lite מסייעות לשפר את הפונקציונליות ואת חיי הסוללה של המכשירים כדי להאיץ את אימוץ הניטור מרחוק

Apollo4 Lite ו-Apollo4 Blue Lite: כל אחד, בכל זמן ובכל מקום

Ambiq מציגה את Apollo4 Lite ואת Apollo4 Blue Lite

גרף Apollo4 Lite / Blue Lite

גרף Apollo4 Lite / Blue Lite

עיקרי החידושים:

*ה-SoCs החדשים מסוג Apollo4 Lite ו-Blue Lite מציעים יכולת עשירה בתכונות, זיכרון ממוטב, ביצועים גרפיים רבי-עוצמה ו- secureSPOT® לאבטחה חזקה בפתרון קל משקל

*אידיאלי ליישומי בריאות דיגיטלית, כגון סטטוסקופים דיגיטליים, ניטור מטופלים וניטור רציף של סוכר ולחץ דם

*Apollo4 Blue Lite מציע קישוריות Bluetooth® Low Energy מאובטחת לתקשורת עם מכשירי כף-יד, ציוד מארח ובענן

אוסטין, טקסס, 10 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Ambiq®, מובילה טכנולוגית במוצרים ופתרונות מוליכים למחצה בהספק נמוך במיוחד, מציגה את Apollo4 Lite ו- Apollo4 Blue Lite SoC לפורטפוליו המתרחב שלה של SoCs עבור התקני קצה של IoT, במיוחד מוצרי ניטור מרחוק של מגזר הבריאות. הכרזה זו באה בעקבות השקת Heart Kit™  של Ambiq, מודל AI ממוטב בקוד פתוח המשתמש ברשתות עצביות מרובות ראשים (MH-NNs) כדי לאפשר מגוון יישומי ניטור לב בזמן אמת.

קו המוצרים Apollo4 Lite ו-Blue Lite הוא הדור האחרון של פתרונות מעבדי המערכת הבנויים על פלטפורמת Subthreshold Power Optimized Technology (SPOT®) הקניינית של Ambiq, המאפשרת תכונות חדשות תוך הפחתת צריכת החשמל הכוללת של המערכת של המכשירים כדי להאריך את חיי הסוללה שלהם. שני ה-SoCs משובצים בליבת Cortex-M4 בהספק נמוך במיוחד שיכולה לפעול במהירות של עד 192MHz עם turboSPOT, תת-מערכת שמע, GPU ו-MRAM ו-SRAM בשפע. הם גם תואמים בנוחות לפינים עם Apollo4 Plus ו-Blue Plus של Ambiq¹, ומספקים למפתחים גמישות אופטימלית לחדשנות.

"המטופלים של היום מוסמכים יותר לנטר ולתמוך בבריאות שלהם, וספקי שירותי הבריאות דורשים יותר ניתוח נתונים כדי לרשום טיפול הוליסטי", אמר דיוויד פריסק, סמנכ"ל פתרונות טכניים ב- Ambiq. "עם גרפיקה נועזת וחיי סוללה ארוכים, מעקב בריאות חדשני הוא כעת זול יותר ונגיש יותר הודות לתוספות החדשות הללו למשפחת Apollo4 SoC שלנו."

"שוק המטופלים מרחוק העולמי במונחי הכנסות הוערך בשווי של 53.6 מיליארד דולר בשנת 2022 והוא צפוי להגיע ל -175.2 מיליארד דולר עד 2027, צמיחה בקצב צמיחה שנתי של 26.7% משנת 2022 עד 2027", אמרה גב' אנו דימן, אנליסטית בריאות ראשית – MarketsandMarkets Research Pvt. Ltd. "הגורמים העיקריים המשפיעים על צמיחת השוק כוללים את היתרונות של ניטור מטופלים מרחוק כדי להפחית את הנטל על המשאבים הרפואיים,  יתרונות הניטור של שירותי בריאות מרחוק ושירותי ניטור חולים מרחוק, התקדמות בתחום הטלקומוניקציה, כגידול האוכלוסייה הגריאטרית, והצורך הגובר להרחיב את הגישה לשירותי בריאות".

ה-Apollo4 Lite וה-Apollo4 Blue Lite מתוכננים לחיי סוללה ארוכים יותר, אבטחה מתקדמת וגרפיקה רבת-עוצמה בגורמי צורה קטנים, שהם קריטיים להמשך האימוץ של התקנים אלה. שניהם נמצאים כעת בייצור המוני, ומתמקדים במוצרי בריאות דיגיטליים, שעונים חכמים, רצועות כושר, ניטור בעלי חיים, שלטים המופעלים באמצעות קול, תחזוקה תעשייתית ומכשירי IoT ביתיים חכמים. לקבלת מידע נוסף על המוצר, בקרו בדפי המוצרים www.ambiq.com/apollo4-lite ו- www.ambiq.com/apollo4-blue-lite.

¹ – Apollo4 Lite תואם לפינים עם Apollo4 Plus (AMAP42KP-KBR); Apollo4 Blue Lite תואם פינים ל-Apollo4 Blue Plus (AMA4B2KP-KXR).

אודות Ambiq

המשימה של Ambiq היא לפתח את פתרונות המוליכים למחצה בעלי ההספק הנמוך ביותר כדי לאפשר התקנים חכמים בכל מקום על ידי פיתוח פתרונות המוליכים למחצה בעלי ההספק הנמוך ביותר כדי להניע עולם חסכוני יותר באנרגיה, בר-קיימא ומונע נתונים.

Ambiq סייעה ליצרנים מובילים ברחבי העולם לפתח מוצרים שיחזיקו מעמד שבועות בטעינה אחת (במקום ימים) תוך אספקת סט תכונות מקסימלי בעיצובים תעשייתיים קומפקטיים. המטרה של Ambiq היא להביא את הבינה המלאכותית (AI)למקום  שהיא מעולם לא הגיעה בעבר במכשירים ניידים וניידים, באמצעות פתרונות מתקדמים של Ambiq עם מערכת הספק אולטרה נמוכה על שבב (SoC). חברת Ambiq סיפקה יותר מ-200 מיליון יחידות נכון למרץ 2023. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ambiq.com.

איש קשר ולמידע נוסף

Charlene Wan
VP of Branding, Marketing, and Investor Relations
[email protected]
+1.512.879.2850

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/620a2f10-acfe-4d54-b9c3-0983c58c06f6

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/fd179ebf-2f60-4195-8fca-b88c7b7a852c

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Ambiq מניעה את צמיחת מגזר ניטור שירותי הבריאות מרחוק עם מעבדים חדשים בעלי צריכת חשמל נמוכה במיוחד

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן