חברת הבינה המלאכותית הבריטית Quantexa מתחייבת להשקעה של יותר מ-200 מיליון ליש"ט בהשקעות במחקר ופיתוח בינה מלאכותית עד 2027

10 ביולי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

חברת הבינה המלאכותית הבריטית Quantexa מתחייבת להשקעה של יותר מ-200 מיליון ליש"ט בהשקעות במחקר ופיתוח בינה מלאכותית עד 2027

בינה מלאכותית מבוססת הקשרים

כיצד Quantexa מגדילה והופכת בינת החלטות לאוטומטית באמצעות בינה מלאכותית

מנכ"ל Quantexa מתווה חזון להשקעה לתמיכה בתוכנית של ממשלת בריטניה להפוך את בריטניה למרכז בינה מלאכותית, הכולל:

*125 מיליון ליש"ט בהשקעות גלובליות חדשות שמטרתן להאיץ את היכולת של ארגונים וסוכנויות ממשלתיות להשתמש בפתרונות מודיעין החלטות מהימנים התומכים בבינה מלאכותית

*השקעה ייעודית של 85 מיליון ליש"ט בבריטניה תיצור מעל 170 מקומות עבודה חדשים בצוות מרכז החדשנות AI בלונדון

*תצוגה מקדימה של סייעת הבינה המלאכותית מראה כיצד מוסדות מובילים בעולם ינצלו את מלוא הפוטנציאל של נתונים כדי לחקור סיכונים ולזהות הזדמנויות

לונדון וניו יורק, 9 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Quantexa, מובילה עולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI) למגזר הפרטי והציבורי, הודיעה היום כי תשקיע 125 מיליון ליש"ט נוספים בתעשיית הבינה המלאכותית הגלובלית במהלך שלוש השנים הקרובות כדי לעזור ללקוחות לקדם את השימוש בבינה מלאכותית לצורך הגנה, ייעול והצמחת הארגונים שלהם. סך ההשקעה הגלובלית של Quantexa בבינה מלאכותית, עד 2027, תגיע ליותר מ-200 מיליון ליש"ט.

ההשקעה מסמנת את המשך ההתקדמות של Quantexa בתחום הבינה המלאכותית עם גרסת הסקירה המקדימה של Q Assist, טכנולוגיית הבינה המלאכותית יוצרת התוכן של.  Quantexa גם הניעה את מחויבותה לקדם את ערמת התוכנה מבוססת הבינה המלאכותית הקיימת של החברה כדי לאפשר לאקו סיסטם הגלובלי ההולך וגדל של לקוחות ושותפים לפתוח תרחישי שימוש חדשים מותאמים לתעשייה עבור שירותים פיננסיים, ביטוח, טלקומוניקציה, בריאות והמגזר הציבורי. פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות וחבילת הפתרונות של Quantexa לניהול נתונים, מודיעין לקוחות, KYC, סיכונים, הונאה ופשיעה פיננסית נפרסו ביותר מ-70 מדינות.

ניתוח מאוניברסיטת וושינגטון מצביע על כך שההשקעה הזו תגדיל את תעשיית הבינה המלאכותית העולמית ב-600 מיליון ליש"ט עם מימוש אפקט המכפיל.

בינה מלאכותית מבוססת הקשרים: כיצד Quantexa מגדילה והופכת בינת החלטות לאוטומטית באמצעות בינה מלאכותית

גרסת הסקירה של סייעת הבינה המלאכותית יוצרת התוכן פורצת דרך חדשה

גרסת הסקירה הטכנולוגית של Q Assist, סייעת בינה מלאכותית יוצרת תוכן, נבנתה על פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Quantexa, והיא מדגימה את הפוטנציאל של שימוש במודלים של שפה גדולה ליצירת ממשק אינטואיטיבי מבוסס שיחה שמציע יעילות חדשה לאנליסטים העובדים עם נתונים כדי לזהות סיכונים כחלק מהבדיקות שלהם. עבור ארגונים, התועלת הפוטנציאלית משמעותית – שכן סייעת הבינה המלאכותית מאפשרת לכל צוות האנליסטים להיות יעיל כמו החוקרים המנוסים ביותר.

Q Assist מבוססת על מודל שפה גדולה אגנוסטי והיא תאפשר ללקוחות להשתמש במודלים קנייניים, בקוד פתוח או במשאבים מסחריים משלהם, כולל ChatGPT™, מודל שפה גדולה מוביל מבית OpenAI. הרזולוציה, ניתוח הגרפים ויכולות הניקוד המובילות בשוק של הישויות של Quantexa מציעות כעת ביצועי טורבו כאשר ניתן לתשאל אותן באמצעות שאלות והנחיות בשפה טבעית בפלטפורמת המודיעין לקבלת של Quantexa.

Quantexa, בתצוגת תכלית ששודרה בווידאו, סיפקה הדגמה לאחד מתרחישי השימוש הפוטנציאליים הרבים ב-Q Assist. הבחירה הייתה בתרחיש לחקירת פשע פיננסי כדי להראות את הפוטנציאל בשימוש בשפה טבעית כדי לבצע שאילתות בכמויות אדירות של נתונים מובנים ובלתי מובנים בקנה מידה גדול, מה שמאפשר אפילו לאנליסטים זוטרים להבין את הנתונים המורכבים מאחורי ניתוח באמצעות גרפים וההתראות הנלוות. התצוגה גם הראתה כיצד אפשר למכן את היצירה של דוחות פעילות חשודה (SAR) וסיכומי חקירה – אפשרי בקרוב ל-100 שפות – מה שמניע יעילות נוספת במה שהוא בדרך כלל תהליך ידני אינטנסיבי, כך שאפשר להפנות יותר זמן לפעילויות אסטרטגיות.

בינה מלאכותית, בכל פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Quantexa, מספקת ערך עסקי

ארגונים וסוכנויות ממשלתיות משתמשים במודיעין לקבלת החלטות של Quantexa כדי להיות ליעילים יותר בארגון נתונים מבולגנים במצבור וזאת כדי לבנות לקבל תצוגות ב-360 מעלות של לקוחות וספקים במטרה לזהות הונאה, להעניק זכאות לשירותים, לעצור סחורות מסוכנות בגבולות או לייעל את שרשרת האספקה.

Quantexa משתמשת בשלושה עקרונות ליבה כדי לבנות באופן אחראי את מערך הבינה המלאכותית שלה:

*למידה מבוססת הקשר: כמו שבני אדם דורשים הקשר מלא כדי לקבל החלטות מושכלות, כך גם הבינה המלאכותית. ללא הקשר, אפילו לאלגוריתמי לימוד מכונה או למידה מעמיקה החכמים ביותר אין מספיק דיוק כדי ליישם אותם באופן אמין. לדוגמה, זה בלתי אפשרי עבור אדם או מודל בינה מלאכותית לדעת אם עסקה בנקאית בודדת ומופרדת היא הלבנת הון. Quantexa בונה הקשר אמיתי על ידי שימוש בנתונים ליצירת תצוגה יחידה של אנשים, ארגונים, מקומות וישויות אחרות ומרכיבה אותם ויזואלית כדי להראות אינטראקציות מורכבות בין ישויות. ההקשר הזה הוא מה שמאפשר לאדם או לבינה מלאכותית לקבל החלטה מדויקת.

*ערמת פתרונות של בינה מלאכותית מרוכבת: Composite AI Stackשל Quantexa אוספת את התפוקות של טכניקות רבות ושונות, כולל לימוד מכונה, עיבוד שפה טבעית ולמידה מעמיקה. השילוב של התפוקות הללו עם מידע מצד מומחים לנושא, מאפשר לארגונים להשתמש ללא הרף בניתוח כדי לשפר את ההחלטות כדי להגן, למטב ולצמוח. Quantexa משתמשת בגישה בלעדית לכמויות עצומות של נתוני תעשייה מובנים ובלתי מובנים כדי להכשיר את ההבניה המלאכותית שלה ומספקת מודלים פתוחים מהקופסה, המעניקים ללקוחות את היכולת לשנות או ליצור מודלים משלהם.

*יכולת הסברים ואמון: בסביבות המפוקחות מאוד שארגונים עובדים בהן, חיוני שההחלטות יהיו שקופות וניתנות להסבר ללא רמז להטיה. הטכנולוגיה והממשל של Quantexa משתמשים בטכניקות מבוססות הקשרים ובבינה מלאכותית מורכבת כדי לעודד אימוץ של תוצאות הניתנות להסבר ללא חששות בנוגע לפרטיות. Quantexa שומרת בפומבי על הנחיות האתיקה והבטיחות שלה בתחום הבינה המלאכותית כאן.

רישי סונאק, ראש ממשלת בריטניה, אמר:  "אנחנו רוצים להבטיח שבריטניה תישאר המקום הטוב ביותר בעולם לבנות, לבדוק ולהשתמש בטכנולוגיית בינה מלאכותית בטוחה. מרכז החדשנות החדש של Quantexa בלונדון, שעלותו 85 מיליון ליש"ט, יסייע לבסס מציאות זו. זה ייצור מעל 170 מקומות עבודה, ירתום את הפוטנציאל יוצא הדופן של בינה מלאכותית ככל שאנו מצמיחים את הכלכלה שלנו, ויוביל את הדרך לפיתוח בינה מלאכותית אחראית ברחבי העולם".

קלואי סמית', שרת הטכנולוגיה, אמרה:  "הממשלה רצינית לגבי בינה מלאכותית, ולכן השקענו 2.5 מיליארד ליש"ט בתשתית ומיומנויות בינה מלאכותית מאז 2014 והשנה הצגנו את התוכנית שלנו לרגולציה של בינה מלאכותית כדי להניע חדשנות ולבנות אמון. ההשקעה של Quantexa היא הבעת אמון עצומה בתוכניות הללו והיא תפתח הזדמנויות חדשות לצמיחה וליצירת מקומות עבודה, ותאפשר לנו להמשיך לסלול את הדרך כמובילה עולמית בפיתוח בינה מלאכותית".

וישאל מריה, מנכ"ל ומייסד Quantexa, אמר:  "בעוד שחברות רבות מדברות על בינה מלאכותית ולמידת מכונה, אנחנו משקיעים בה מאז הקמתנו. אנו משקיעים את זמננו, כספנו ומשאבינו בפריצת הדרך הטכנולוגית הגדולה ביותר מזה דורות, שכן היא תשנה את האופן שבו ארגונים מקבלים החלטות. אנו גאים להשקיע בחדשנות בלונדון, אך ההשפעה תורגש על ידי הכלכלה העולמית ותתחיל אפקט אדווה שיפתח יכולות מודיעין החלטות עבור לקוחותינו והתעשיות שלהם".

ד"ר אורן עציוני, פרופסור למדעי המחשב באוניברסיטת וושינגטון והמנכ"ל המייסד של מכון אלן לבינה מלאכותית, אמר: "השקעה של 100 משרות בתחום הבינה המלאכותית תניע צמיחה כלכלית לא רק בלונדון אלא ברחבי העולם. המקומות שסביר ביותר להרוויח מהם הם מרכזי חדשנות בתחום הבינה המלאכותית כמו ניו יורק, סיאטל וסן פרנסיסקו. בהתבסס על המחקר שלי על ההשפעה של AI על תעסוקה וצמיחה כלכלית, היתרונות הכספיים ארוכי הטווח של הודעה זו יגדלו באופן משמעותי בגלל אפקט המכפיל מיצירת מקומות עבודה וחדשנות. השקעה ראשונית של 200 מיליון ליש"ט עשויה להועיל לתעשיית הבינה המלאכותית הרחבה יותר ב-600 מיליון ליש"ט ברחבי העולם בתוך שלוש שנים".

למידע נוסף על האופן שבו הארגון שלך יכול להפיק תועלת מההשקעה, החדשנות והפרקטיקות האתיות של Quantexa בתחום הבינה המלאכותית, בקרו כאן.

אודות QUANTEXA

Quantexa היא חברה גלובלית המספקת תוכנת נתונים ואנליטיקה פורצת דרך בתחום של מודיעין לקבלת החלטות מבוסס הקשרים המאפשר לארגונים לקבל החלטות תפעוליות מהימנות על ידי הפיכת הנתונים למשמעותיים. באמצעות ההתקדמויות האחרונות בתחום הביג דאטה והבינה מלאכותית, הפלטפורמה של Quantexa חושפת סיכונים נסתרים והזדמנויות חדשות על ידי מתן תצוגה הקשרית ומקושרת של נתונים פנימיים וחיצוניים במקום אחד. היא פותרת אתגרים גדולים בניהול נתונים, תהליכי לימוד לקוחות, מודיעין לקוחות, פשיעה פיננסית, סיכונים, הונאה ואבטחה, לאורך כל מחזור חיי הלקוח.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבוססת ההקשרים של Quantexa משפרת את הביצועים התפעוליים עם דיוק של למעלה מ-90% והיא מציעה מהירות של עד פי 60 במודל ברזולוציה גבוהה יותר מאשר בגישות מסורתיות.

Quantexa, שנוסדה בשנת 2016, מעסיקה כיום יותר מ-650 עובדים ואלפי משתמשים העובדים עם מיליארדי עסקאות ונקודות נתונים ברחבי העולם. לחברה משרדים בלונדון, ניו יורק, בוסטון, טורונטו, מלאגה, בריסל, אמסטרדם, לוקסמבורג, סינגפור, מלבורן, סידני ואיחוד האמירויות. למידע נוסף, בקרו בכתובת  www.quantexa.com או עקבו אחרינו בלינקדאין.

למידע נוסף

פניות תקשורתיות:

C: Stephanie Crisp, Associate Director and Media Strategist, Fight or Flight
E: [email protected]

C: Adam Jaffe, SVP of Corporate Marketing
T: +1 609 502 6889
E: [email protected]
– or –
[email protected]

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/afbbd220-e3ee-4c36-b53e-3f10d3634414

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על חברת הבינה המלאכותית הבריטית Quantexa מתחייבת להשקעה של יותר מ-200 מיליון ליש"ט בהשקעות במחקר ופיתוח בינה מלאכותית עד 2027

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן