מקלחונים מעוגלים

23 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

מקלחונים מעוגלים – השוואת מחירים

המקלחון המעוגל יהיה חלק מחדר האמבטיה שלכם בשני מקרים: או שהוא בפינה, ועל כן מתכנה הוא "מקלחון פינתי", או שהוא בחזית הקיר, ועל כן הוא מתכנה "מקלחון חזיתי". המקלחונים העגולים מוסיפים אופי חדש לחדר האמבטיה, ואם החלונות, הדלתות והמשקופים גם הם עגולים, זה יכול ליצור מראה חלק במיוחד, שנדיר למצוא בבתים של היום.

מקלחון מעוגל פינתי

צורה: רבע מעגל.

דלת: לרוב מזכוכית.

ניתן לעיצוב: בדלת דו כנפית, רק בדלת. בדלת חד כנפית, גם בקיר האנכי לה.

ניתן לעיצוב פנימי: מכל קיר ודופן במקלחון, מרובע ועגול כאחד.

המקלחון המעוגל הפינתי הוא מקלחון רבע מעגלי, אשר מתאים במיוחד לבתים בהם הפרזול והפרופילים של החלונות והדלתות הם עגולים, אולם גם למי שיש חדר אמבטיה מרובע ניתן למצוא את המקלחון העגול המתאים לו ביותר.

מקלחון מעוגל חזיתי

צורה: חצי מעגל.

דלת: לרוב מזכוכית.

ניתן לעיצוב: גם בדלת וגם בקיר. בשונה ממקלחת פינתית, דלת דו כנפית נפתחת דופן אחד. יתר 2 הקירות חשופים ויכולים להתבטא בעיצוב בוטיק.

ניתן לעיצוב פנימי: מכל קיר ודופן במקלחון, מרובע ועגול כאחד.

המקלחון החזיתי מאפשר לכם ליהנות מחצי מעגל פחוס יחסית כדי להשאיר לכם המון מקום מול המקלחון. הוא יכול להיות מקובע בכל מקום פרט לפינת הקיר, שם אין מקום לעשות זאת מבחינת מידות.

כיצד תדעו במה לבחור – במקלחון חזיתי או פינתי?

יש לבחון את הקימורים של כל עיגול ומעגל של המקלחונים השונים, לבדוק שזה מתאים למידות שלקחתם (אל תשכחו מידות, כי לא כל מקלחון יתאים), וחשוב מכל – יש לבחור בעיצוב שנשא חן בעינייך מבחינה אומנותית, תוך ייעוץ עם מעצבי המקלחונים שלנו, המסייעים גם להטמיע אותם נכון מבחינה עיצובית בחדרי אמבטיה ביתיים שונים.

מחיר המקלחון המעוגל
המחיר נקבע על פי סוג הפרזול של הדלת, קימור העיגול של כל מקלחון, חומרי הייצור בהם נעשה שימוש בכל מקלחון, וכד'. בדרך כלל מקלחון עם קימור גדול שעשוי מחומרי בוטיק עמידים וחזקים יהיה יקר יותר ממקלחון בעל קימור קטן וחומרי ייצור פשוטים באופן יחסי.

 

פנו אלינו למידע נוסף על מקלחונים מעוגלים באתר א.א. מראות ומקלחונים אנו נשמח לתת לכם עצות בנושא, להשבחת מראה חדר האמבטיה!

סגור לתגובות על מקלחונים מעוגלים

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן