ארונות קיר מעוצבים – שאלות ותשובות

23 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

ארונות קיר מעוצבים – שאלות ותשובות

ארונות קיר הם הארונות הכי פופולריים, בכל בית ניתן למצוא ארון זה שהוא נוח לאחסון חפצים רבים, היות והוא מכיל המון.
פעם, היו מתייחסים לארונות קיר כפריט פונקציונלי, אך היום ניתן למצוא כי הם רהיט גם שימושי  וגם עיצובי.
אם אתם מעוניינים לרכוש ארונות קיר מעוצבים , כדאי כי תתחילו להתעניין ולקבל את כל המענה הרצוי לכם, בדבר חומרי הגלם, התאמה של ארון הקיר לחלל בביתכם ועוד.
על מנת להפוך את החלל למקום גדול יותר מהבחינה האופטית, ניתן על דלתות ארונות הקיר להתקין מראות גדולות, מה שיקנה נוחות בלבוש וכן, יגדילו את החלל.

ארונות קיר עם דלתות הזזה- המבוקשים ביותר בשוק

בגלל שיש יתרונות רבים לדלתות הזזה כדאי כי תבחרו ארונות מסוג זה, היות והם אינם תופסים חלל בפתיחת הדלת המסילה  היא זו שמקלה על הפתיחה  של הדלתות שנפתחות בקלות ובצורה שקטה לחלוטין. אם תגיעו לאולמות תצוגה של ארונות מומלץ כי תבררו לגבי ארונות קיר מעוצבים כבר לפני ותגיעו עם ידע מסוים, רק היות והמוכר באולם, יראה לכם ארונות קיר, אשר יתאימו למידות שהבאתם  לאולם התצוגה. ניתן כמעט בכל מקום בו מוכרים ארונות קיר, לבצע הזמנה מיוחדת של ארון קיר, על פי הטעם האישי שלכם, כך שיתאים לשאר הגוון של הרהיטים והסגנון בחדר.

מנגנונים מתקדמים בארונות קיר מעוצבים

ניתן למצוא היום טכנולוגיות שונות כגון דלתות מרחפות בארון הקיר, זוהי אופציה שמתאימה לארונות קיר שיש להם דלתות הזזה. מדובר על דלתות שלא נראות שהן זזות על גבי מסילה, כי אם נפתחות ללא עזרת המסילה, מה שמקנה לארון מראה בעל קווים נקיים במיוחד.
 לסיכום, ניתן ליהנות מארונות קיר שיש בהם דלתות הזזה, כך שנוכל לנצל כל סנטימטר וליהנות מחדר מרווח וארון קיר נגיש ונוח לשימוש ולא פחות חשוב, שהוא אף מעוצב. בררו מי מהחברות שמייצרות ארונות, הן בעלות שם ומוניטין ומי מעניקה הכי הרבה אחריות על הארונות שהיא מייצרת.

באם אתם מעוניינים במידע נוסף ארונות קיר מעוצבים נשמח לעמוד לרשותכם

סגור לתגובות על ארונות קיר מעוצבים – שאלות ותשובות

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן