קבוצת קורטק תשתתף בשני כנסים בנושא סוללות EV כשהיא מגבירה את המודעות לתוכנית סוללות האנדוריון שלה

30 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

קבוצת קורטק תשתתף בשני כנסים בנושא סוללות EV כשהיא מגבירה את המודעות לתוכנית סוללות האנדוריון שלה

מנהלי החברה ידונו עם בכירים בתעשייה בפריצות הדרך האחרונות שלהם בפיתוח סוללות בסמינר סוללות Plugvolt ובתערוכת הסוללות

אן ארבור, מישיגן, 28 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, תשתתף בסמינר סוללות Plugvolt ובתערוכת הסוללות בחודשים הקרובים. הנהלת החברה תעקוב אחר המגמות האחרונות בתעשייה ותעמוד בקשר עם מובילים אחרים בתעשייה, ותפיץ את המודעות לתוכנית סוללות האנדוריון של החברה.

מנהלי החברה ישתתפו בסמינר סוללות Plugvolt בפלימות', מישיגן, בין התאריכים 18-20 ביולי. סמינר זה מציג את העדכונים האחרונים בתעשייה מיצרני ציוד מקורי (OEM), מפתחי מערכות Tier 1 ויצרני סוללות, כולל סיליה קנינגהם, מהנדסת מחקר בחברת פורד מוטור, וטוביאס גלוסמן, מהנדס מערכות ראשי במרצדס בנץ R&D NA. בנוסף, חברי צוות Coretec ישתתפו בתערוכת סוללות צפון אמריקה בנובי, מישיגן בין התאריכים 12-14 בספטמבר. האירוע הוא אירוע הסוללות המתקדמות הגדול ביותר בצפון אמריקה, המארח מאות ספקי סוללות וכלי רכב חשמליים, כמו גם מסלולי לימוד בולטים. שני הכנסים מציעים הזדמנויות נטוורקינג, ובעלי עניין מתבקשים ליצור קשר דרך דף יצירת הקשר של Coretec  כדי לקבוע פגישה.

"ככל שאנדוריון ממשיכה להתקדם, הכנסים האלה מציעים הזדמנויות ליצור קשר עם מנהיגים בתעשייה ומקבלי החלטות", אמרה מישל טוקארז, סגנית נשיא לשותפויות ופיתוח בקבוצת Coretec. "שני האירועים אידיאליים עבורנו לחלוק את העבודה פורצת הדרך שלנו על תוכנית Endurion עם שותפים פוטנציאליים, תוך שמירה על עדכניות במגמות האחרונות בתעשייה".

Endurion היא תוכנית פיתוח הסוללות של Coretec, המיישמת את מומחיותה בננו-חלקיקי סיליקון כדי לפתח אנודות מבוססות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון שמחזיקות מעמד זמן רב יותר ונטענות מהר יותר מהסטנדרט הנוכחי בתעשייה עבור כלי רכב חשמליים ויישומים מתפתחים אחרים. למידע נוסף על כך, צפו בסרטון המידע של החברה כאן.

למידע נוסף על קבוצת Coretec, בקרו באתר https://thecoretecgroup.com/.

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, ומשתמשת במומחיות שלה כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון שייטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. תוכנית זו נקראת Endurion. לסיליקון יש את היכולת התיאורטית להחזיק עד פי 10 מכמות יוני הליתיום בהשוואה לגרפיט מסורתי. באמצעות גישת ננו-החלקיקים הקניינית שלה, Endurion טוענת סיליקון לתוך אנודת הסוללה. גידול צנוע בסיליקון ישנה את כללי המשחק ויחולל מהפכה בשוק הרכב החשמלי, כמו גם ביישומי אחסון אנרגיה אחרים.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. החברה ממשיכה לפתח את טכנולוגיית C-Space שלה לתצוגות נפחיות תלת-ממדיות.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

למידע נוסף:

Corporate Contact:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על קבוצת קורטק תשתתף בשני כנסים בנושא סוללות EV כשהיא מגבירה את המודעות לתוכנית סוללות האנדוריון שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן