אוכל מוכן לשבת בר מצווה

23 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קייטרינג

אוכל מוכן לשבת בר מצווה

אם יש לכם בר מצווה, טוב תעשו אם תדאגו לשירות אוכל מוכן. זה נשמע מובן מאליו, שכן בכל אולם ישנה חברת קייטרינג הפועלת במקום, אבל ישנם אירועי בר מצווה שלא נחגגים באולם, ושם הדגה לשירות המזון צריכה להיות מצדכם. מה זה אומר? שאתם צריכים למצוא חברה שלא רק מכינה מזון משובח וטעים אלא גם מומחית בהגשות ובשירותי הסעדה. רק חברה כזו תבטיח שהאירוע שלכם ייצא לפועל ללא תקלות בכל מה שקשור לאספקת מזון לאורחים שלכם.

אירועי בר מצווה בג'ימבורי

למי שלא יודע, ג'ימבורי הוא חדר ילדים אותו ניתן למצוא בקומות ראשונות של בניינים חדשים, ובמתנ"סים של שכונות חדשות שנבנו. בשל היותם גדולים ומרווחים, זוגות הורים לא מעטים מוצאים כי חגיגת בר המצווה שם תהיה זולה יותר ויעילה יותר מאשר באולם מרוחק ויוקרתי, ואז אנחנו נכנסים כחברה העוסקת בהגשת מזון. שירתנו חתני בר מצווה רבים בחדרי ג'ימבורי והסבנו להם ולהוריהם הנאה רבה.

אירועי בר מצווה בבתים גדולים

במשפחות אחרות, הבית גדול דיו, ומכיל חצר רחבת יריעה, בה ניתן לחגוג בר מצווה. אירועי בר מצווה שכאלה מצריכים חברת אוכל מוכן לשבת בר מצווה. אנו שירתנו לא מעט משפחות שהלכו בתלם זה, ובדרך כלל, כאשר הייתה קרבה בין בית הכנסת לבית (על פי רוב, יש קרבה וכך נקבע בית הכנסת), סיפקנו גם את הארוחה של יום שישי לפני כניסת שבת, במעמד ההפטרה, וגם את הארוחה המרכזית באירוע בבית.

אלו ארוחות לבר מצווה אנו מספקים?

במידה וקראו לנו רק באירועי עלייה לתורה, אנחנו מספקים דגי איקרא קרים, מתבלים, סלטים, ומתאבנים נוספים, אותם ניתן לאכול עם מזלגות או קיסמים על פי בחירה. במידה ובר המצווה נדרשת לחגיגה גם בבית או בג'ימבורי, אנו ממשיכים ללוות את המשפחה ומספקים לה ולאורחים שלה ארוחות גדולות וחמות כיד המלך. אנו מאפשרים התנהלות קלה עם המנות החמות, הגשה ממלצרים מקצועיים, ונגישו קלה יחסית לתוספות למנות ולכל פריט מזון שישביח את טיבה של הארוחה שלכם בפועל.

לשירותי קייטרינג כשר לאירועים לשבת בר מצווה בהזמנה אישית על פי קריטריונים, פנו אלינו !

סגור לתגובות על אוכל מוכן לשבת בר מצווה

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן