מידע למשקיעים ב- AROW: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים בתאגיד הפיננסי Arrow להבטיח ייעוץ

29 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מידע למשקיעים ב- AROW: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים בתאגיד הפיננסי Arrow להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AROW

 

ניו יורק, 29 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות ערך של Arrow Financial Corporation (נאסד"ק: AROW). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 באוגוסט 2023

 

מה החשיבות: אם רכשם ניירות ערך של Arrow במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Arrow, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17331, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 באוגוסט 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי כתב התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות בנוגע לעסקי החברה, פעילותה ומדיניות הציות שלה. באופן ספציפי, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות למשקיעים כי: (1) Arrow קיימה בקרות ונהלי גילוי פגומים ובקרות פנימיות על הדיווח הכספי; (2) האמור לעיל הגדיל את הסיכון שהחברה לא תוכל להגיש במועד אחד או יותר מהדו"חות הכספיים התקופתיים שלה ל-SEC כנדרש בדרישות הרישום של נאסד"ק; (3) בהתאם לכך, Arrow הייתה בסיכון מוגבר להימחק מהנאסד"ק; (4) בעקבות גילוי ליקויים בבקרות ונהלי הגילוי של החברה ובבקרות הפנימיות על הדיווח הכספי, המעיטה Arrow בחומרתם של אלה שהונפקו ובסיכונים הכרוכים בהם; ו-(5) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של החברה היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Arrow, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=17331 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על מידע למשקיעים ב- AROW: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים בתאגיד הפיננסי Arrow להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן