מובילאיי הכריזה על החלפת סמנכ"לית הכספים

28 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי הכריזה על החלפת סמנכ"לית הכספים

ענת הלר תפרוש כמנהלת הכספים של מובילאיי ובמקומה תיכנס מורן שמש רוז'נסקי כממלאת מקום סמנכ"לית הכספים

ירושלים, 26 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY, מובילאיי או "החברה") הודיעה היום כי סמנכ"לית הכספים, ענת הלר, תפרוש מתפקידה מסיבות אישיות, תוקף השינוי הוא מידי. בגלל טרגדיה אישית, הלר החליטה לבלות יותר זמן עם משפחתה. לאחר התפטרותה מתפקיד סמנכ"לית הכספים, הלר תמשיך לעבוד במובילאיי ותשמש כיועצת אסטרטגית למחלקת הכספים ולהנהלה הבכירה.

מורן שמש רוז'נסקי, סמנכ"לית הכספים הנוכחית של מובילאיי, תשמש כממלאת מקום סמנכ"לית הכספים של החברה בעת החיפוש היסודי של מועמדים פנימיים וחיצוניים למחליף קבוע.

רוז'נסקי, 43, שימשה בתפקידים שונים במובילאיי מאז 2016, באחרונה כסגנית הנשיא לפיננסים ובעבר כמנהלת כספים וכמנהלת תאגידים. לפני הצטרפותה לחברה שימשה רוז'נסקי בתפקידי דיווח כספי בחברת תנובה, לרבות כראש אגף איחוד ודיווח, במשך שלוש שנים בין השנים 2013-2016, ובמספר תפקידים לפני כן בקבוצת שירותי הייעוץ  החשבונאי ב-PwC, לרבות כמנהלת בכירה.

"בשם הדירקטוריון וכל עובדי מובילאיי, אני רוצה להודות לענת על המנהיגות, המסירות והתרומה הבולטת שלה למובילאיי במהלך השנים האחרונות. אנו מאחלים לענת ולמשפחתה הצלחה רבה. אני ושאר ההנהלה הבכירה עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מורן מזה מספר שנים ויש לנו אמון בכל יכולתה לקחת על עצמה את התפקיד של ממלאת מקום סמנכ"לית הכספים, במהלך תהליך בחירת מחליף קבוע", אמר פרופ' אמנון שעשוע, נשיא ומנכ"ל מובילאיי.

אודות .Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) היא אחת החברות המובילות את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-140 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל יתר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

קשרי משקיעים
דן גלבס
[email protected]

מקור: .Mobileye Global Inc

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי הכריזה על החלפת סמנכ"לית הכספים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן