10 דרכים שבהן קבוצת פייסבוק יכולה להגדיל לידים

28 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

קבוצות פייסבוק הן דרך בת קיימא ופוטנציאלית חשובה לטיפוח לידים לשיווק דיגיטלי לאורך זמן עבור העסק שלך. קבוצה, הפתוחה לכל משתמשי פייסבוק, יכולה להתמקד במעורבות בקהילה פרטית ספציפית ממוקדת נישה, מה שמגדיל במידה ניכרת את ההזדמנויות לטיפוח יחסי אמון עם אותו קהל שמוביל למכירות חוזרות. יתר על כן, קבוצות נותנות לך שליטה משמעותית. אתה מחליט את מי להתקבל לקבוצה ויש לך את המילה האחרונה לגבי מה החברים יכולים ומה לא יכולים לעשות. למד כיצד קבוצת פייסבוק יכולה להגדיל את יצירת לידים.

וזו רק ההתחלה. מלבד לשים את הכוח בידיים שלך, קבוצות פייסבוק גם:

לאפשר מעורבות אישית עמוקה יותר

בעוד שרשתות מדיה חברתית, באופן כללי, מאפשרות צורה כלשהי של פרטיות, לעסקים, לא הרבה פלטפורמות מספקות את רמת המרחב האישי שמציעות קבוצות פייסבוק. אתה יכול אפילו להגדיר את הקבוצה שלך ל"סוד" כדי לשמור אותה פרטית לחלוטין מהעולם החיצון כדי להציע תוכן בלעדי לקהל מוגדר של הקבוצה.

קבוצות פייסבוק בדרך כלל מציעות ערך רב יותר

בהשוואה לדפי פייסבוק ציבוריים, קבוצות מספקות יותר הזדמנות להתאמה אישית, וזו בחלקה הסיבה לכך שמשתמשי פייסבוק רבים מצטרפים אליהם מלכתחילה. קבוצה המתמקדת בשיווק דיגיטלי, למשל, מלאה לעתים קרובות בדיונים שימושיים ובקישורים/הפניות למשאבים בעלי ערך. משתמשים יכולים להגדיר התראות כך שהם מקבלים התראה על תוכן חדש, ולמנהלי קבוצות יש תכונות נוספות שיעזרו להם לארגן, להעלות ולהציג מידע בדרכים שימושיות כך שהפיד אינו האמצעי היחיד להציע ערך אלא באמצעות העלאות ואפילו שיעורים, ניתן להציע הרבה יותר ערך.

גישה לכלי שיווק דיגיטליים נוספים

לבסוף, קבוצות פייסבוק גם מעניקות למשווקים גישה למספר כלי שיווק שאינם זמינים בדפי פייסבוק ציבוריים. לדוגמה, כפי שצוין, עם קבוצות, חברים יכולים לקבל התראות והודעות דחיפה בכל פעם שמתפרסמים פוסטים חדשים. מאחר שדפי פייסבוק ציבוריים מושפעים מאלגוריתמים של פייסבוק, קבוצה היא קהילה פרטית שיכולה לעקוף מגבלות אלו. עם תוכן רגיל, אתה יכול לספק דרך קבועה להגיע לקהל שלך. היכולת הזו ליצור קשר או "מגע" קבוע עם הקהל שלך יכולה לעזור לך לבנות מסלול "דע -> אוהב -> אמון" בעל ערך.

10 דרכים שבהן קבוצת פייסבוק יכולה להגדיל את יצירת לידים

עדיין לא השתכנעתם? להלן 10 דרכים מוכחות שקבוצת פייסבוק נכונה יכולה להגביר את מאמצי יצירת ההפניות שלך.

1.) תחושת ה"מיוחדות" מגבירה את המעורבות

זו הסיבה שאתה צריך לבחור בקבוצות בלעדיות (פרטיות במיוחד) ולא בקבוצות ציבוריות. הצורך להיות בעל הסמכה כלשהי על מנת לקבל קבלה בונה באופן טבעי קהילה חזקה יותר מכיוון שחברים מרגישים שהם חלק מקבוצה מיוחדת ומובחרת. תחושת המיוחדות הזו היא אסטרטגיה שנבחנת בזמן. בכל פעם שצרכנים מזוהים עם תחושת "הכלה" במקום שבו הם מרגישים רצויים ודואגים להם, הם נוטים לקנות יותר ואף להוציא יותר.

זה מה שמוכרי מרצדס משתמשים כדי למכור את המכוניות היוקרתיות שלהם. משווקים יכולים להשתמש באותה גישה כדי ליצור יותר לידים עם קבוצת פייסבוק. על ידי יצירת קבוצה "מיוחדת" הנגישה רק לאנשים שעומדים בקריטריונים מסוימים, אתה פונה לרגשותיהם הפנימיים של האנשים האלה ומאלץ אותם "להשקיע" יותר כדי לשמור על מעמדם הגבוה. זה בדרך כלל מוביל ליותר הרשמות, מעורבות גדולה יותר ויותר המרות.

2.) השתמש במודעות לידים של פייסבוק 

אם השתמשת בטפסי הצטרפות בעבר, אולי בבלוג שלך או בשיווק בדוא"ל , תבין עד כמה הם יעילים. על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי Unbounce , תוכן סגור מספק שיעורי המרה ברווח של 19% עד 45%!

באמצעות שימוש במודעות לידים של פייסבוק, אתה יכול כעת להביא את האסטרטגיה החזקה להפליא הזו לשיווק בפייסבוק קריהטק . כדי ליצור מודעת לידים בפייסבוק עבור קמפיין ההרשמה לקבוצה שלך;

לחץ על הסמל המשולש בפינה השמאלית העליונה של דף הבית שלך בפייסבוק

  • מהתפריט הנפתח, בחר צור מודעות
  • ברמת מסע הפרסום, בחר יצירת לידים כיעד מסע הפרסום שלך
  • כשתישאל היכן ברצונך לפרסם את הטופס, בחר את דף הפייסבוק המשויך לקבוצה שלך
  • מקד לקהל המתאים לקבוצה שלך
  • צור מודעה מזמינה, שקול סרטון, כדי להראות למה מיועדת הקבוצה שלך ואיזה ערך היא תספק
  • ברגע שהלידים נכנסים, בקש מהם להשלים את תהליך ההרשמה לקבוצה ולהכניס אותם לקבוצה!
  • זה אמור לעזור לך ללכוד במהירות מיילים ופרטי קשר חשובים אחרים בכל פעם שאתה מגייס חבר חדש.

3.) שאלות הצטרפות לקבוצות פייסבוק

פייסבוק הוסיפה פונקציה המאפשרת למנהלי קבוצות לשאול חברים פוטנציאליים שאלות לפני מתן הקבלה. ממוקם בתפריט הגדרות הקבוצה תחת "שאל חברים ממתינים שאלות", זוהי הזדמנות מצוינת נוספת לאסוף מידע לידים נוסף עבור מסע הפרסום שלך.

ישנן שתי דרכים עיקריות להשתמש בשאלות הצטרפות ליצירת לידים. האפשרות הראשונה היא לבקש כתובות דוא"ל ריק אם המשתמש לא נכנס דרך מודעת לידים. שאלה כמו "האם אתה יכול בבקשה לספק את כתובת הדוא"ל שלך" בהחלט תקבל כמה תגובות חיוביות. עם זאת, האפשרות השנייה, והטובה יותר, היא לשאול שאלות שידרשו מהחבר הפוטנציאלי ללכת לתיבת הדואר הנכנס שלו. לדוגמה, אתה יכול לשאול: "האם תרצה ניסיון חינם?" אם המשתמש אומר כן, בקש ממנו לספק כתובת דוא"ל שאליה הוא רוצה לשלוח את תקופת הניסיון בחינם.

ברגע שהקבוצה תתחיל לפעול, יתקיימו הרבה שיחות. אתה מוזמן להזכיר קישורים לדפי יצירת לידים שלך בכל פעם שמתעוררת הזדמנות.

אתה יכול לפרסם את הקישורים בתגובה או בתוך הפוסטים המתוזמנים שלך. לדוגמה, אם אתה מפרסם על סמינר מקוון קרוב , אתה יכול לפרסם קישור לדף הנחיתה של הסמינר המקוון. כך גם כאשר מגיבים לשאלה. לדוגמה, קישור לפתרון (אחד מהמוצרים שלך) יציע ערך. רק זכור לא להשאיר יותר מדי הצעות מכירות נוספות בתמהיל הפרסום שלך. קישורי מכירות מוגזמים עלולים להרגיש ספאמיים , ובכך לפגוע בפוטנציאל ההמרה שלך. אתה צריך לספק ערך חופשי בקבוצה. תנו את המידע "101" והסתכלו על מכירות נוספות עבור החומר המתקדם יותר.

פוסטים במדיה חברתית עם תמונות מייצרים מעורבות פי 2.3; כולנו יודעים את זה . מה שאתה אולי יודע עכשיו הוא שתמונות שמתפרסמות בקבוצות מייצרות אפילו יותר מעורבות מפוסטים של קישורים. מכיוון שחברים בכל קבוצה סומכים זה על זה בדרך כלל, הם נוטים לבלות יותר זמן באינטראקציה עם תמונות שפורסמו בתוך הקבוצה ויש סיכוי גבוה יותר להגיב, לאהוב ולשתף את התמונות מאשר בעת שימוש בפייסבוק ציבורי .

משווקים יכולים לנצל את המעורבות הגבוהה הזו כדי לייצר יותר לידים ואפשרות אחת שיש לשקול היא לכלול קישורים לדפי הנחיתה שלך בתיאור של כל תמונה שאתה מפרסם. בדרך זו, בכל פעם שחברים צופים בתמונה ישירות, הם יכולים לגשת לקישור ההורדה. עם זאת עצה – הקפידו לקצר את הקישורים. קישורים ארוכים וסוררים מקבלים מעט מאוד קליקים אם בכלל.

6.) תגובה מעודדת יותר 

האמון בין החברים בשילוב עם התשוקות המשותפות הופך את קבוצות פייסבוק למקום המושלם לבקש משוב על המוצרים שלך. מכיוון שמדובר באנשים ששותפים לחלומות שלך, הם נוטים פחות להסתער עליך בביקורת ובמשוב שלילי.

הסבירות המופחתת הזו לביקורת חריפה היא חדשות טובות למותגים מכיוון שהצרכנים של היום מבססים את החלטות הרכישה שלהם על ביקורות עמיתים. אם יש יותר מדי שליליות סביב מוצר, לא הרבה אנשים ירצו להירשם או לקנות אותו. קבוצות, ברוב המקרים, מגנות על מותגים מפני שליליות קיצונית, ובכך מגדילות את סיכויי ההמרה.

על ידי שמירה על דברים קלים ואופטימיים, אתה מקדם חיוביות בקבוצה. השתמש באימוג'י ואפילו בגיפים כדרך לשמור על מצב הרוח. שניהם הוכחו כמגבירים את המעורבות ומתקבלים בצורה חיובית יותר מאשר תיאורי טקסט בלבד.

7.) אתה יכול לקדם סרטונים קבוצתיים

אם אתה כבר משתמש בסרטונים כחלק מאסטרטגיית השיווק של קבוצת פייסבוק שלך , אתה צריך ללכת צעד אחד קדימה ולהתחיל להשתמש בסרטונים שלך כדי לקדם הצעות. זה לא נותן לך את הרישיון לצאת לקידום מכירות מלא. לא. עם זאת, אין שום נזק לבקש מהצופים לעקוב אחריך ברשתות מדיה חברתיות אחרות ואפילו לבקש מהם להירשם לניוזלטר הדוא"ל שלך .

כשאתם מתקרבים לסוף הסרטון, בקשו מהמעוניינים להירשם להצעות שלכם. א יכול לעשות זאת או מילולית או באמצעות טקסט. לחלופין, אתה יכול להשתמש בשניהם; אמור את זה בקול רם והצג מסך עם פרטי הקשר שלך או קריאה לפעולה כגון "הורד" או "צור קשר".

8.) סרטונים חיים בקבוצות מגבירים משמעותית את המעורבות

הידעתם שסרטוני Facebook Live מקבלים פי 10 יותר תגובות בהשוואה לסרטונים רגילים? החלק הטוב עוד יותר הוא שכל המעורבות הזו מגיעה בעלות נמוכה יותר בהשוואה לסרטונים שהוקלטו מראש שדורשים תכנון משוכלל וכמעט שלמות. עם סרטונים חיים, אפשר לסלוח על קצת רישול.

משווקים מנוסים משתמשים ביתרון זה כדי להגביר קמפיינים ליצירת לידים בקבוצות שלהם. מארח שאלות ותשובות ועד להראות לעוקבים שלך "מאחורי הקלעים" צילומי העסק שלך, קבוצה מספקת הזדמנויות אינסופיות לשכנע את הצופים להיפרד מפרטי הקשר שלהם. רק הקפד לסיים עם CTA. אחרת צופים רבים יצפו ופשוט יעזבו מבלי לנקוט בפעולה נוספת.

9.) פוסטים מוצמדים מגיעים לכל חברי הקבוצה

פוסטים מוצמדים זמינים אפילו בפייסבוק ציבורי. עם זאת, הם עובדים הרבה יותר טוב בקבוצות. למה? כי הפוסטים מגיעים לכל חבר וחבר! אתה יכול אפילו לשלוח התראות לחברים בכל פעם שפוסט חדש מוצמד; זו השיחה שלך.

הפוסטים יכולים להיות טקסט בלבד, טקסט + תמונה, טקסט + וידאו, או שילוב של כל השלושה. זה משתפר – אתה יכול אפילו להצמיד סרטון חי! כן, כל כך מרגש. אם אתה משדר כעת סרטון באמצעות Facebook Live, עבור להגדרות ובחר באפשרות להצמיד אותו. לאחר שתלחץ על אפשרות הסיכה, הסרטון החי ימוקם בחלק העליון של דף הקבוצה שלך כך שכל החברים המקוונים יוכלו לראות.

10.) צפו בקבוצות פייסבוק

שוב, המפתח ליצירת לידים בקבוצת פייסבוק הוא לבנות קהילה חזקה שבה חברי הקהילה מכירים/אוהבים/נותנים אמון בצוות המנהל. דרך עדכנית יותר שתוכל לבנות זאת היא באמצעות אירוח מסיבות צפייה. לא כל החברים יוכלו לתפוס את הסרטונים החיים שלך, אבל אתה יכול לחזור אליהם ולארח מסיבת צפייה עבור הסרטון הזה. בכך שאתה משתתף ומעורב, הוא מציע את הדרך הפשוטה הזו להתחבר ולתקשר עם הקהל שלך שבו אתה יכול להציע ערך ולהציע רעיונות, משאבים ואפילו קישורים למוצרים דיגיטליים אחרים בעלי ערך.

קבוצות בפייסבוק לשיווק 

שיווק קבוצתי הוא הזדמנות חשובה לשקול אם אתה רציני לגבי מקסום ההחזרים שלך ליצירת לידים בפייסבוק. אם משתמשים בהם לצד כלי שיווק דיגיטליים אחרים כגון דפי נחיתה, שיווק בדוא"ל ובלוגים, ניתן לקבל החזר ROI משמעותי! כמו תמיד, המפתח הוא להוביל עם ערך ואותנטיות.

לידים הם נשמת אפם של קבוצות עסקיות ופייסבוק לשיווק ומדיה חברתית באופן כללי היא הזדמנות מעצמה שהגיעה כדי להישאר וזו שעסקים חייבים ללמוד. בספר שלי, תוכנית משחק ליצירת לידים במדיה חברתית , אעזור לך לפתח תוכנית לעסק שלך!

קבוצות פייסבוק לשאלות נפוצות בנושא שיווק

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

האם קבוצות פייסבוק טובות לשיווק?

כן. קבוצות פייסבוק מציעות הזדמנות ייחודית לשווק עסקים ללקוחות מתעניינים. על ידי יצירה וניהול של קבוצה משלך, תוכל לפנות ישירות ללקוחות פוטנציאליים שעשויים להתעניין במה שיש לך להציע. בנוסף, חברי הקבוצה יכולים לחלוק רעיונות ומשוב המאפשרים לעסק לצמוח ולהשתפר באופן אורגני.

כיצד להשתמש בקבוצות FB לשיווק?

באמצעות קבוצות FB, למשווקים יש הזדמנות לחלוק מידע בעל ערך ולבנות אמון עם לקוחות פוטנציאליים בסביבה שרבים מעדיפים על פני הערות או ביקורות פומביות. בנוסף, משווקים מסוגלים להתחבר לאנשים רלוונטיים שמחפשים פתרונות היום, וליצור תחושה של קהילה עם עוקבים באמצעות תוכן בלעדי או הפעלות סטרימינג בשידור חי. עסקים יכולים להגדיל את הנראות שלהם וליצור לידים במהירות באמצעות סקרים ופורומים.

אילו קבוצות פייסבוק אני יכול לפרסם את העסק שלי?

אם אתה בעל עסק קטן ומחפש דרכים לפרסם אותו, קבוצות פייסבוק יכולות להיות דרך מצוינת להגיע לשוק היעד שלך. עם בסיס המשתמשים העצום והיכולת שלהן למקד לתחומי עניין ספציפיים, קבוצות אלו יכולות להציע יתרונות חזקים לקידום כל דבר, החל משירותים מקומיים ועד למוצרים מיוחדים. הצטרף לפורומים רלוונטיים בהתאם למה שהעסק שלך מציע – מקבוצות תמיכה לשיווק במדיה חברתית ועד למועדוני רכישת מוצרים.

האם מותר לפרסם בקבוצות פייסבוק?

ההחלטה האם להתיר פרסום או לא נתונה כמעט אך ורק לשיקול דעתו של מנהל הקבוצה; אין הנחיות רשמיות מפייסבוק. קבוצות מסוימות מאפשרות שיתוף תוכן פרסומי מוגבל בין חברים, בעוד שאחרות בוחרות באיסור מוחלט על כל צורה של פרסום. חשוב לשקול את שני הצדדים של הטיעון בעד ונגד פרסום כדי להחליט אם הוא מתאים לקבוצה שלך או לא.

מהם החסרונות של קבוצת פייסבוק?

קבוצת פייסבוק שימושית רק כמו החברות בה, כך שאם החברות בקבוצה אינה פעילה ומעורבת, ייתכן שהתוכן אינו מועיל או רלוונטי. יתרה מכך, קבוצות פייסבוק מסתמכות על רמה מסוימת של אמון בכל הנוגע לחברים המחליפים רעיונות ונקודות מבט. למרבה הצער, זה לא נדיר שטרולים מצטרפים לקבוצות פייסבוק אך ורק במטרה לשבש שיחות מבלי להוסיף ערך.

סגור לתגובות על 10 דרכים שבהן קבוצת פייסבוק יכולה להגדיל לידים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן