מגשי אוכל מוכן לאירועי חינה

21 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

כל מי שהזמין בעברו אוכל לחינה ודאי יודע כמה קשור סוג המזון לסוג האירוע, ובמקרה שזהו האירוע, המבוסס כל כולו על חוויה מזרחית או הודית אותנטית, אין מקום לטעויות: קייטרינג עם מאכלים טעימים מאד וקשורים מאד לאופיו של האירוע צריך להיות חלק ממנו. על מנת לבחור שירות שכזה, טוב תעשו אם תבדקו את התפריטים שיש לקייטרינג שלכם להציע. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי התפריטים האידיאליים ביותר עבורכם.

חינה לצמחונים וטבעונים

גיבשנו מספר מאכלי עמים אותנטיים ללא בשר, אשר חלקם הם פרי יצירתנו וחלקם ידועים. אנו אחראיים על אספקת מאכלי טופו, סויה וקטניות מהמובחרים שבמובחרים, כאלו שיגרמו גם לקרניבורים לשובע ואפילו לתחושת סיפוק רבה מאד לאחר הסעודה כאן.

חינה לאוכלי בשר

מגשי אוכל מוכן לאירועי חינה שכאלו מכילים כל מיני סוגים של מאכלים בהתאם לכשרות הבשרית, אשר מידע עליה יימסר לכם מראש, ותוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר. כל, למשל, נין למצוא כאן מגשי אוכל מוכן לאירועי חינה המבוססים על עוף בלבד, או עוף ובשר, או בשר בלבד, או מאכלי סינטה בריאים לצד מאכלי הבשר הצלויים המוכרים לכם. ניתן לשלב בתפריטים גם מאכלי פרווה שישולבו בתפריט הקינוחים והמתאבנים, כמו למשל מאפי נוגט במנות האחרונות וסלטים במנות ראשונות.

חינה בהתאמה אישית לכל בעל ובעלת אירוע

אנו נסייע לכם למצוא בדיוק את המאכלים להם תזדקקו במסגרת החינה שלכם. את הבחירה הסופית כמובן שתעשו אתם, ורק אתם, אולם אנו נביא לפניכם כמה שיותר תפריטים העשויים להתאים לסוג האירוע. תוכלו לבחור מבין התפריטים את שאתם חפצים בו יותר מכל, ואנו נהיה מוכנים לא רק עם המנות שאתם בחרתם אלא גם עם מנות אלטרנטיביות שיסופקו ללקוחות שלא יוכלו לאכלם, למשל אם הם רגישים למאכלי חלב, או למאכלים עם ריבוי סוכר, או לגלוטן.

עלות שירות המזון לחינות

העלות מתומחרת בהתאם לכמות הסועדים שלכם. כמו כן, יש שוני בתמחור בין סוגי התפריטים השונים. ככל שמחיר המנה המקורי וחומרי הגלם שלה היו יותר יקרים, כך גם מחיר השירות יעלה. יחד עם זאת, אנו משתדלים לתמחר במחירים נגישים כל שירות הסעדה לכל אירוע.

מתכננים אירוע ומעוניינים במידע נוסף עבור אוכל לחינה? היכנסו למוסקט אירועים, ותקבלו את המידע הרלוונטי ליצור אירוע חינה מושלם!

סגור לתגובות על מגשי אוכל מוכן לאירועי חינה

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן