קייטרינג לאירועים קטנים

21 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

שירותי הסעדה נלווים הם חלק אינטגרלי מאירועים קטנים כמעט מכל הסוגים. באירועים קטנים ממש, מסתפקים בעלי האירוע בהצבת דוכני מזון קל בלבד, אך במרבית האירועים אין זה מספיק, ויש צורך לארגן קייטרינג משמעותי המכיל 3 ארוחות, או לכל הפחות מנה עיקרית. יחד עם זאת, במרבית המקרים בהם ישנה מנה עיקרית, זה יגיע עם שירותי חלוקת מתאבנים מקדימים, לרוב בהגשה עצמית. אם גם אתם תוהים איזה סוג של קייטרינג עליכם להזמין, הכנו לכם מקבץ של רעיונות קייטרינג יצירתיים לסוגים רבים של אירועים.

קבלות פנים, עליות לתורה, אירועים קצרים בני פחות משעתיים

במסגרות כאלו אין זמן רב מדי להציג תכולה מלאה של קייטרינג, אבל האורחים ודאי יצפו שיהיה איזשהו קייטרינג לאירועים קטנים. על כן, מה שמומלץ לעשות הוא להזמין מקבץ של מתאבנים טעימים, על פי אופי האירוע. למשל, כאשר האירוע מתרחש ליד הים, או בסביבה בה האירוע הוא אוריינטלי (למשל קבלת פנים לפני טקס חינה) מומלץ להצטייד במנות מלוחות, חלביות או בשריות לפי בחירה. אם האירוע מתקיים בנסיבות אחרות, יש למצוא את המתאבנים המועדפים, וכמובן – הכי חשוב ללכת אחר הטעם האישי שלכם כמזמיני השירות.

אירועים בינוניים – ימי הולדת, לילדים, בריתות

באירועים כאלו ניתן להגדיר את האירוח ככזה בו הארוחה היא כיבוד, ואז מגשי כיבוד עם מאכלים קלים צריכים להיות מוגשים. מאידך, ניתן לארגן ארוחה של ממש, אך לרוב באירועים מהסוג הזה מסתפקים במנה עיקרית, או בהכנת מנה ראשונה גדולה או מספר אפשרויות בחירה קטנות ומצומצמות שלה.

אירועי בוטיק ענקיים – בר ובת מצווה, חתונה וכנסים עסקיים

ברי, אפוא, כי באירועים כאלו מה שדרוש הוא שירות קייטרינג סביב כל הסילבוס של האירוע. על כן, מה שצריך לעשות הוא להזמין קייטרינג עם 3 ארוחות, מתאבנים, מנה עיקרית וקינוח. כמובן שמכל מנה מומלץ לאפשר לאורחים שלכם בחירה. למצומצמים שבינכם ניתן לחסוך על ידי הגבלת הלקוחות למנה אחת, לפחות בחלק העיקרי של הארוחה. גם מי שלרשותו תקציב גדול צריך להיות עם אצבע על הדופק, ולא לאפשר REFILL מלא אלא מוגבל בכמות מסוימת של ארוחות חוזרות, לשמירה על מחיר מעולה ומשתלם.

מעוניינים במידע נוסף אודות קייטרינג לאירועים? היכנסו לצהלה אירועים ותקבלו את המידע הנחוץ לכם לקייטרינג איכותי לאירוע מושלם!

 

סגור לתגובות על קייטרינג לאירועים קטנים

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן