רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את ספקי האשראי של Bancor v3 להבטיח ייעוץ

23 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את ספקי האשראי של Bancor v3 להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד קרן BProtocol, Bancor DAO, גליה בן ארצי, גיא בן ארצי, אייל הרצוג ויהודה לוי

 

ניו יורק, 22 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר למשקיעים בארה"ב, המכונים גם ספקי האשראי ("LP"), בגרסת Bancor 3 ("Bancor v3") בין התאריכים 11 במאי 2022 עד 11 במאי 2023, כולל ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 14 ביולי 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

התביעה היא נגד קרן BProtocol, Bancor DAO, גליה בן ארצי, גיא בן ארצי, אייל הרצוג ויהודה לוי (יחד: "הנתבעים").

 

מה החשיבות: אם השקעתם, או סיפקתם אשראי, ב- Bancor v3 במהלך התקופה המדוברת ואתם תושבי ארה"ב, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Bancor v3, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16271, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 14 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים הפרו את חוקי ניירות הערך הפדרליים וחוקי מדינה שונים בכך שהציעו ומכרו חוזי השקעה לספקי אשראי Bancor v3, מבלי להירשם על פי חוקי ניירות הערך הפדרליים הרלוונטיים כבורסה או כברוקר-דילר, וללא הצהרת רישום בתוקף עבור ניירות הערך המוצעים והנמכרים. עוד נטען בתביעה כי הנתבעים הסתירו והציגו מצג שווא של מידע מהותי בנוגע לסיכונים הכרוכים באספקת אשראי ל-Bancor v3.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Bancor v3, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16271  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורך דין ארצי, מעודד את ספקי האשראי של Bancor v3 להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן