ג'יימס אבשלום מונה לתפקיד מנהל מסחרי ראשי – בינלאומי ב-ZRG

21 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ג'יימס אבשלום מונה לתפקיד מנהל מסחרי ראשי – בינלאומי ב-ZRG

 

לונדון וניו יורק, 21 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

ZRG Partners, חברת כישרונות גלובלית מובילה המגובה על ידי קרן ההשקעות הפרטיות RFE Investment Partners, הודיעה היום על קידומו של המנהל הלונדוני ג'יימס אבשלום לתפקיד מנהל מסחרי ראשי – בינלאומי.

אבשלום הפך לחלק מ-ZRG כאשר החברה הקודמת שהקים כמנכ"ל ב-2015, וולטר ג'יימס, נרכשה בדצמבר 2021. באותה תקופה, ההכנסות עם חטיבת וולטר ג'יימס גדלו ב -23%. הוא עבד על פני תחומי לקוחות רבים, כולל צרכנות וקמעונאות, מדעי החיים, תעשייה, שירותים פיננסיים, קיימות וטכנולוגיה. פורטפוליו הלקוחות שלו כולל ישויות גלובליות כמו קולגייט-פלמוליב, קבוצת קמפרי, SC Johnson, יוניליוור, Haleon ו- Imperial Brands כמו גם מספר רב של קרנות השקעות פרטיות וארגונים פרטיים בצמיחה גבוהה.

"ג'יימס יהיה אחראי למקסם את הצמיחה בכל קווי העסקים שלנו, כולל חיפוש מנהלים, DEI, ניהול ביניים, ייעוץ מנהיגות והערכה ומיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) ויציג את חברת ייעוץ הכישרונות השיתופית מקצה לקצה שלנו", אמר לארי הרטמן, מנכ"ל ZRG. "אנחנו בטוחים שהוא יעזור לנו להגדיל את שיטות העבודה העסקיות שלנו בכל רחבי העולם".

בתפקידו החדש, אבשלום יפקח על צמיחת טביעת הרגל הבינלאומית של ZRG באמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון, אסיה פסיפיק ואוסטרליה. בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה הממוקדת במיזוגים ורכישות של ZRG, הוא גם יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מועצת המנהלים כדי לזהות, לרכוש ולשלב יעדי מיזוגים ורכישות בינלאומיים.

"אני נרגש לקחת על עצמי את תפקיד הניהול החדש שנוצר ב-ZRG Partners כדי להגדיל את בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו", אמר אבשלום. "אני עובד עם מובילי פרקטיקה, שותפים בכירים ואחרים ברחבי הרשת העולמית שלנו כדי לספק את המומחיות הפונקציונלית, הגיאוגרפית והסקטוריאלית הטובה מסוגה כדי להבטיח שנוכל להציע ללקוחות טביעת רגל גלובלית אך גם שותפות מקומית. התוכנית שלי היא להבטיח שאנו בונים תוצאות עסקיות ארוכות טווח, משפיעות ומונעות ערך, כאשר אנו מתמקדים בהתאמת המנהלים הנכונים לתרבות הייחודית של לקוחותינו".

כמו כן, אבשלום ימשיך למלא את תפקיד השותף הבכיר שלו על ידי ייזום והובלה של חיפושים גדולים ברחבי ה-C-Suite, ניהול לקוחותיו והנעת אנשים להגדלת בסיס הלקוחות והקווים העסקיים של המשרד.

הניסיון של מנהל המסחר החדש של ZRG כולל עבודה עם ארגונים גלובליים מורכבים בתפקידי ניהול בכירים הדורשים שינוי וטרנספורמציה.

ZRG, שנוסדה בשנת 1999, היא אחת מחברות חיפוש המנהלים העולמיות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בתעשיית החיפוש. עם הגב הפיננסי של משקיע ההון הפרטי RFE Investment Partners, ZRG מספקת חבילה מלאה של פתרונות חיפוש למנהלים, ניהול ביניים ומותאמים אישית באמצעות משרדיה בצפון אמריקה, אירופה, דרום אמריקה ואסיה. המשרד מוצא בכירים בקשת רחבה של שווקים עסקיים, כולל תעופה וחלל, צרכנות, חינוך, שירותים ופתרונות בריאות, תעשייה, מדעי החיים, מלכ"רים, הון פרטי והון סיכון, וטכנולוגיה.

למידע נוסף

John Mooney, Over the Moon PR, (908) 720-6057, [email protected].

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על ג'יימס אבשלום מונה לתפקיד מנהל מסחרי ראשי – בינלאומי ב-ZRG

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן