אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה באסיה

21 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה באסיה

 

 

סן פרנסיסקו, 20 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה להתרחב בסינגפור דרך הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין CNPLaw, אשר מתמחה בהיצע מלא של שירותים משפטיים.

CNPLaw, שנוסד בשנת 1988, זוכה להכרה כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים, וזאת מצד כתבי עת נחשבים כמו Chambers & Partners (אסיה פסיפיק וגלובלי), The Legal 500 Asia Pacific ו- IFLR 1000. CNPLaw אף הוכר כאחד ממשרדי עורכי הדין הטובים ביותר של סינגפור על ידי The Straits Times. צוות אנשי המקצוע הרב תחומי של המשרד מתמחה במגוון רחב של שירותים, לרבות משפט מסחרי ודיני חברות, גישור, דיני עבודה, שירותים פיננסיים, קניין רוחני, פשיטת רגל וחדלות פירעון, מיזוגים ורכישות, טכנולוגיה, עסקים משפחתיים, לקוחות פרטיים ונדל"ן.

"המטרה העיקרית שלנו היא לספק פתרונות מקיפים ומשולבים ללקוחותינו", אומרת השותפה המנהלת ליסה ת'נג. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מרחיב את משאבי החברה שלנו, בעת שאנו פועלים עם החברות באיגוד וחברות שיתוף הפעולה לקידום אספקה חלקה של שירותים איכותיים בכל רחבי העולם".

" CNPLawהפכה לחברה שזוכה להערכה רבה באזור וידועה במומחיות הרחבה שלה ובמחויבותה לניהול אחראי", אומר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "ליסה והצוות שלה פועלים ברוח הערכים של הארגון שלנו והדבר מאפשר קיום קשרים סינרגטיים עם החברות והשותפות ב- Andersen Global. ההצטרפות של CNP Law יוצרת פלטפורמה מקיפה, שמאפשרת לנו לשמור על עמדה תחרותית בשוק".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה באסיה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן