האם זה חוקי להוריד ולהתקין פוטושופ בחינם 2023/4?

20 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה טכנולוגיה

האם זה חוקי לקבל פוטושופ בחינם 2023/4? איך להוריד ולהתקין את Adobe Photoshop בחינם

איך להוריד גרסת ניסיון בחינם של Photoshop. אמנם לא ניתן להשיג באופן חוקי עותק חינם של הגרסה המלאה של Photoshop , אבל אתה יכול להוריד גרסת ניסיון של 7 ימים גם במחשבי Windows וגם במחשבי Mac כדי לראות אם Photoshop מתאים לך.

אפליקציה לעריכת תמונות בחינם

 1. פתח את דף האינטרנט של Photoshop. עבור אל https://www.adobe.com/products/photoshop.html בדפדפן שלך.
  מוֹדָעָה
 2. לחץ על ניסיון חינם . זה נמצא בראש דף האינטרנט. פעולה זו תעביר אותך מיד לדף הורדה ותנחה את Photoshop להתחיל בהורדה למחשב שלך.

  • אתה יכול ללחוץ על הקישור נסה שוב באמצע העמוד אם Photoshop לא תוריד בתחילה.
  מוֹדָעָה
 3. פתח את גרסת הניסיון בחינם של Photoshop. לחץ פעמיים על קובץ ההורדה של Photoshop כדי להתחיל בהגדרת Photoshop במחשב שלך.

  • אם אתה משתמש ב-Mac, ייתכן שתצטרך תחילה לאמת את הקובץ לפני שתוכל להתקין אותו.
 4. הפעל את תוכנית ההתקנה של Photoshop. שלב זה תלוי במערכת ההפעלה שלך:
  • Windows – לאחר לחיצה כפולה על קובץ ה-Photoshop, לחץ על כן כשתתבקש, ואז המתן עד שחלון המתקין ייפתח.
  • מק – לאחר פתיחת ה- Photoshop DMG ואימות הקובץ (במידת הצורך), לחץ פעמיים על סמל הפוטושופ כדי להתחיל בהתקנה. בגרסאות ישנות יותר של Photoshop, ייתכן שיהיה עליך ללחוץ פעמיים גם על קובץ התקן .
 5. היכנס לחשבון Adobe שלך. לחץ על כניסה , הזן את כתובת הדוא\\\"ל והסיסמה של חשבונך ולחץ על היכנס בתחתית החלון.

  • אם אין לך חשבון, לחץ על הירשם במקום זאת, ולאחר מכן הזן את השם הפרטי והמשפחה שלך, כתובת הדוא\\\"ל המועדפת, ארץ המגורים ותאריך הלידה שלך. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הירשם בתחתית החלון.
 6. ציין את רמת הניסיון שלך בפוטושופ. בחר תשובה מהתיבות הנפתחות \\\"רמת המיומנות שלי עם Photoshop CC\\\", \\\"אני א\\\" ו\\\"אני מוריד את Photoshop CC עבור\\\".
  מוֹדָעָה
 7. לחץ על המשך . זה כפתור כחול בתחתית החלון.
 8. פעל לפי כל ההוראות שעל המסך. אם תתבקש, ענה על כל שאלה אחרת או קבל את תנאי השימוש. לאחר שתמלא את שאלון ההגדרה, פוטושופ יתחיל להוריד למחשב שלך.

  • לדוגמה, ב-Mac, ייתכן שתצטרך להזין את סיסמת המנהל שלך לפני ש-Photoshop תוכל להתחיל להוריד.
  מוֹדָעָה
 9. המתן עד שפוטושופ תסיים את ההורדה. תהליך ההורדה ייקח בדרך כלל בין 30 ל-45 דקות בחיבור אינטרנט הגון. לאחר שפוטושופ תסיים להוריד, תוכל לפתוח ולהשתמש בה כאוות נפשך למשך 7 ימים, ולאחר מכן תצטרך לקנות את הגרסה המלאה כדי להמשיך להשתמש בה.
  • זה אפשרי מבחינה טכנית להמשיך ליצור חשבונות אדובי חדשים ולהוריד מחדש את Photoshop, אם כי פעולה זו מוטלת בספק לפי תנאי השימוש של Adobe.
סגור לתגובות על האם זה חוקי להוריד ולהתקין פוטושופ בחינם 2023/4?

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן