Datalec Precision Installations מרחיבה את פעילותה לאיחוד האמירויות (UAE)

15 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Datalec Precision Installations מרחיבה את פעילותה לאיחוד האמירויות (UAE)

הדרישה למרכזי נתונים באיחוד האמירויות צפויה לזנק: התכנון, האספקה, הייצור והשירותים המנוהלים של Datalec מעצימים את הצמיחה באזור

לונדון, 15 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

Datalec Precision Installations (DPI), ספקית עולמית של תכנון, אספקה, ייצור ושירותים מנוהלים למרכז הנתונים המציעה פתרונות משולבים, רציפים ומאוחדים מקצה לקצה עבור ספקי מרכזי נתונים, הכריזה על הוספת חברת בת באיחוד האמירויות (UAE) כחלק מתכנית ההתרחבות הבינלאומית והמתמשכת שלה. מטה Datalec נמצא באנגליה, ולחברה חברות בת ב-15 ארצות נוספות.

שון קריסטי, מנהל פרויקטים בחטיבת המזרח התיכון של Datalec, ציין "אנו צופים השקעה ניכרת בתשתית דיגיטלית, והאזור מהווה הזדמנות מצויינת לפיתוח עבור Datalec. שילוב איחוד האמירויות מציין שלב ראשון במודל נרחב יותר של Datalec לאספקת GCC ללקוחותינו, ואני שמח להוביל יוזמה חדשה זו".

המזרח התיכון מהווה עבור Datalec אזור מיקוד להתרחבות טבעית, זאת הודות לשוק המשמעותי והמתפתח של מרכזי נתונים באזור הצפוי לגייס השקעות בסך 6.73 מיליארד דולר עד לשנת 2027. לנוכח הדרישה הגוברת לשירותים מצד לקוחות Datalec באזור איחוד האמירויות, החברה מתגאה ביכולתה להציע שירותים המשתווים לאלה הזמינים ברחבי Datalec Group.

למרות ש-Datalec נוסדה במקור בתחום הבנייה והגמר של חללים לבנים, במהלך 11 השנים האחרונות העסק פיתח באופן משמעותי את הפורטפוליו שלו, כולל אספקת מגוון רחב של שירותים טכניים, תחזוקה, ולאחרונה גם שירותי ניקיון סביבה קריטיים, באמצעות רכישת Technivo על ידי Datalec  בסוף 2022.

בנוסף, העבודה עם מגוון רחב של לקוחות ברחבי אירופה מחייבת ניהול סיכונים זהיר. לאחרונה Datalec קיבלה את פרס הבטיחות הבינלאומי (הצטיינות) בזכות ההגנה על עובדי החברה מפני סכנות פציעה ומחלות בעבודה, והחברה תמשיך לספק לכל פרוייקט בנייה מפקחים ומנהלים שעברו הכשרה מתאימה. לצוות המסור והפנימי של החברה, עליו נמנים אנשי מקצוע מתחום הבריאות והבטיחות, למעלה מ-60 שנות ניסיון משולב המהווה חלק מובנה בהבטחת הבריאות והבטיחות של אנשיה ושל לקוחותיה. בריאות ובטיחות הם ערכי ליבה של Datalec, הדוגלת באמרה 'בריאות היא המשימה שלנו, הבטיחות היא קריטית'.

בנוסף, בעתיד הקרוב Datalec מתעתדת להטמיע לוקליזציה בשירותי הייצור החזקים שלה באזור זה. השקעה בבנייה של פתרונות כלוב הכלה במעברים (ACCS) ומפעל ייצור מהווים הוכחה נוספת למחוייבות המתמשכת של Datalec להשקעה חוזרת וכן למחוייבותה כלפי איחוד האמירויות.

לקבלת פרטים נוספים אודות DPI ניתן לבקר בכתובת https://datalecltd.com

אודות Datalec

Datalec Precision Installations ידועה הודות למצויינות בהתקנות מרכזי נתונים ברחבי העולם, תוך הקמת שותפויות עם לקוחות במטרה לגרום לעסקיהם להצליח ולהגיע לתוצאות רציפות, מאוחדות מקצה לקצה עם שירות 'קריאה אחת, צוות אחד'. הנהלים המחמירים של DPI בניהול פרויקטים ובפיקוח מבטיחים הטמעה מושלמת של פרויקטים כבר מהפעם הראשונה, בכל פעם, תוך שיכוך סיכונים והוזלת עלויות עבור הלקוחות. DPI מתמקדת בשירות יזום ואישי המציע זריזות, גמישות ויכולת התאמה להקמה ולהטמעה של פעילות נתונים משמעותית. לפרטים נוספים, ניתן לבקר בכתובת: https://datalecltd.com.

גלריית תמונות/מולטימדיה פשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53419434

 

למידע נוסף

Ilissa Miller
iMiller Public Relations
Email: [email protected]
Tel: 1,914,315.6424

מקור: Datalec Precision Installations

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Datalec Precision Installations מרחיבה את פעילותה לאיחוד האמירויות (UAE)

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן