מטבחים מעץ מלא

19 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

כאשר אתם מכוונים לקנות מטבחים מעץ מלא, מומלץ לעשות זאת רק בחברת מטבחים מקצועית העוסקת אך ורק בשיווק מטבחים, ולא כחלק מעסקת רהיטים כללית ברחבי הבית. בשונה מיתר חדרי השירות, מטבח הוא חדר מאד מורכב, נרטב בקלות, מתבלה בלי שתרגישו ולכן הוא חייב להכיל מראש נתוני פתיחה מעולים, כך שגם אם "נרדמתם בשמירה" ולא עשיתם עבודות תחזוקה, הוא עדיין יישאר כמו חדש, וכאן זה המקום לציין כי מטבחים מעץ מלא מהדגמים החדישים יקחו אתכם ככל הנראה למחוזות אלו, בהם תיהנו מכמעט 0% תחזוקה, וכמעט 100% שימור של ארונות, מגירות והתקני המטבח השונים כחדשים.

ארונות דקורטיביים ועמידים

מטבחים מעץ מלא מטעמנו יכילו כולם ארונות מעצים מובחרים כמו טיק, סקויה, אורן, אלון ועוד. ניתן גם להזמין גרסאות עץ מיוחדות כמו לביד, או תערובת של כמה עצים מלאים. ניתן גם להזמין ארונות מעצים אלו כשהם מצופים בפורניר, שכבה דקה בעובי של עד 5 מ"מ העוטפת את הארון כמשטח ציפוי. כל ארון יתאים לבית שלכם, עם מספר המדפים והקומות הנכון.

מגירות נוחות בהתאמה אישית

אנו נספק לכם סטים של מגירות בתחתית המטבח ובמעלה הקיר מעל שיש העבודה והכיור. המגירות שלנו קלות לשימוש, עשויות מעצים מובחרים ומפורזלות במתכות לא מחלידות אשר יישמרו לכם זמן רב מאד כחדשות. עם מגירות כאלו תוכלו לבצע כל פעולת אחסון בקלות רבה.

מדפים והתקנים חיצוניים זמינים

בנוסף, תקבלו מאתנו מדפים להתקנה חיצונית על קירות המטבח. כל מדף יפורזל במתכות אלחלד וישודך לקיר עם ברגים ומסמרים מובחרים. המדפים יספקו לכם יציבות רבה במטבח ויאפשרו אחסון של חלקים ורכיבים שלא זקוקים לשימור, ויכולים להיות מונחים באוויר הפתוח ללא דלת או מגירה מעליהם.

שיש המטבח

שיש מטבח עמיד, יפה, דקורטיבי ובגודל שיתאים בדיוק לממדי המטבח שלכם. כאשר אתם מחפשים שיש למטבח, כנראה שתמצאו אצלנו בדיוק מה שחיפשתם. גם כאשר מדובר על מטבחים מעץ מלא, משטח העבודה הוא משטח בוטיק, קל לעבודה ומותאם אישית לכל חדר מטבח בביתכם. שיש המטבח יספק בדיוק את הנדרש לכל עובד מטבח בכל סוג מטבח. השיש יותאם למטבח על פי גודלו ועיצובו.

חולמים על מטבח חדש לבית? באורכיד מטבחים מעוצבים ישמחו לעזור לכם ולהתאים עבורכם את המטבח המושלם! היכנסו לאורכיד מטבחים והתרשמו בעצמכם ממגוון רחב של מטבחים מעוצבים לפי בחירתכם.

סגור לתגובות על מטבחים מעץ מלא

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן