ExaGrid זוכה בשני פרסי תעשייה בטקס פרסי האחסון 2023

14 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

ExaGrid זוכה בשני פרסי תעשייה בטקס פרסי האחסון 2023

 

ExaGrid זוכה לכבוד בטקס הענקת הפרסים השנתי, “The Storries XX” בלונדון

 

מרלבורו, מסצ'וסטס, 13 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

 

ExaGrid® פתרון האחסון והגיבוי המדורג היחיד בתעשייה, הכריזה היום שהחברה זכתה לכבוד בדמות שני פרסי תעשייה, לרבות Enterprise Backup Hardware Vendor of the Year וכן Immutable Storage Company of the Year, כפי שהוכרז בטקס פרסי האיחסון השנתי שלStorage Magazine , “The Storries XX”, שנערך בלונדון ביום 08 ביוני 2023.

הציבור בוחר את הזוכים. הפרסים השנה מסמנים שנה שישית של זכיות עבור ExaGrid באירוע “The Storries XX”, ואת השנה השלישית ברציפות בה ExaGrid זוכה בפרס מוכר השנה בתחום חומרת גיבוי למיזמים.

ExaGrid ממשיכה לזכות בהכרה על יישומי הגיבוי המדורגים שלה, וזוכה בחמישה פרסים עד כה בשנת 2023, לרבות:

*פרסי אחסון "The Storries XX" – ספק חומרת הגיבוי הארגוני של השנה

*פרסי אחסון פרסי “The Storries XX”– חברת האחסון הבלתי משתנה של השנה

*פרסי מחשוב רשת – מוצר השנה שנבדק על ידי Bench – קטגוריית חומרה

*פרסי מחשוב רשת – חברת השנה

*פרסי מחשוב רשת – מוצר האחסון של השנה

"לכבוד הוא לנו לזכות בפרסים הללו, ואנו אסירי תודה לכל אלה שבחרו בנו, ולסגל שלנו, ללקוחות ולשותפי הערוץ, על תמיכתם. ברכות ותודה מיוחדת לצוות פרסי האחסנה המכירים במצוינות בתעשיית האחסנה כבר מזה עשרים שנה באמצעות ‘The Storries’, וברכות לזוכים העמיתים שזכו איתנו בפרס," אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנהל כללי של ExaGrid. "ExaGrid מלאה הערכה להכרה המתמשכת בפתרון האחסנה והגיבוי המדורג שלנו, ואנחנו גאים להציע גישה של הדור הבא לאחסנה וגיבוי המספקת לארגונים את ההגנה הטובה ביותר למידע: הביצועים המהירים ביותר בתחום האחסנה והגיבוי, היחיד עם ארכיטקטורה התרחבות המסוגלת לענות על גידול בנפח הנתונים, אבטחה מקיפה והתאוששות מכופרה, שירות הלקוחות המוביל בתעשייה, והכל בעלות הנמוכה ביותר מראש ולאורך זמן."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, הולנד, לוקסמבורג, ברזיל, קנדה, צ'ילה, מדינות CIS, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, ספרד ופורטוגל, הודו, ישראל, יפן, מקסיקו, מדינות סקנדינביה, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid היא סימן רשום של ExaGrid Systems Inc., כל סימן מסחר אחר הוא רכוש המחזיקים בו.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53418991/en

למידע נוסף:

אנשי קשר למדיה:
מארי דומניצ'לי
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ExaGrid זוכה בשני פרסי תעשייה בטקס פרסי האחסון 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן