מדריך להתקנת פרגולות אלומיניום

14 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

אם גם אתם מעוניינים להתחדש בפרגולות אלומיניום איכותיות, מוטב לקרוא מדריך זה על מנת להבין טוב יותר מה עליכם לקנות. בשונה מרכישת נעליים, בגדים והתקנים קטנים לגינה ולחצר, בדרך כלל ישנן אפשרויות מאד מצומצמות PER חצר, משום שפרגולות מהוות התקנים גדולים, ולחצר יש הגבלי ממד. אם נוסיף לכך כיווני רוח, הצללות נדרשות ואילוצים נוספים לפיהם צריכה להיבחר הפרגולה בשביל להתגבר על הבעיות בחצר שלכם, הרי שנותרתם עם מספר אפשרויות עוד יותר מוגבל, לעתים עם אפשרות אחת בלבד. לכן, חשוב לקרוא מדריך זה על מנת לדעת כיצד לבחור פרגולות אלומיניום.

האם החצר תחומה באמצעות קיר או חומה, או שמא מדובר על גדר עץ או גדר צמחים?

ברוב החצרות ישנו קיר בטון או גבס או פנלים מבודדים – אחד לפחות אשר חוצץ בינה לבין פנים-הבית. ברם, בבתים מסוימים בהם הקיר ישן וסדוק – לא מומלץ להשתמש בו בשביל לתלות פרגולה, ואז יש לפנות לפרגולת 4 עמודים. בכל מקרה אחר, בו הקיר שלכם איתן, חזק וחדש – רצוי מאד להשתמש בו ולא להתקין פרגולת 4 עמודים ממספר סיבות:

  • חיסכון אדיר במקום.
  • אפשרויות פונקציונליות רבות יותר להצללת החצר.
  • הפרגולה משוכללת יותר גם כאשר הגג דומם וגם כאשר הוא ניתן לקיפול.

פרגולת קיר בוחרים על פי המקום הפנוי בחצר

העצה שלנו היא גם למדוד את רוחב הקיר, אבל גם למדוד את תחום ההצללה המבוקש לכם. יש שיבקשו צל עד למרכז החצר ויש שיסתפקו בפחות מכך, בשיעור של לא יותר מ- 10-20% משטחה. חשוב למדוד את השטח בו אתם מעוניינים שתיווצר ההצללה. בקצהו מטמיעים את 2 עמודי האלומיניום של הפרגולה, בעוד שהקצה השני הוא קיר החצר.

כעת, בחרו את הפונקציות שאתם מעוניינים שיהיו בפרגולה

פרגולת קיר עשירה בפונקציות רבות, בשונה מפרגולת 4 עמודים בה יש בדרך כלל פחות פונקציות. פרגולה חשמלית התלויה על הקיר יכולה, למשל, להתקפל לתוך מגרעת באופן מלא או חלקי. כמו כן, בהינתן שהגג שלה הוא גג תריס (בשפה המקצועית "גם רפפות") ניתן לפתוח ולסגור את שלבי התריס באמצעות בקר אלקטרוני, בדומה לנעשה בתריסים חשמליים מסוגים שונים.

לפניכם קטלוג פרגולות מאלומיניום, תוכלו להיכנס לקטלוג ולבחור את הפרגולה המתאימה עבורכם !

סגור לתגובות על מדריך להתקנת פרגולות אלומיניום

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן