פירמיד אנליטיקס נוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace של משרד ההגנה האמריקני

10 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פירמיד אנליטיקס נוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace של משרד ההגנה האמריקני

פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence היא כעת "ניתנת להענקה" באמצעות Tradewind Solutions Marketplace, הפלטפורמה הדיגיטלית של משרד ההגנה עבור פתרונות בינה מלאכותית/למידת מכונה, פתרונות דיגיטליים ופתרונות ניתוח נתונים המוכנים לשימוש מיידי

ניו-יורק, 8 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

פירמיד אנליטיקס (Pyramid Analytics), ספקית מובילה בתחום כלי הניתוח העסקיים והמודיעין לקבלת החלטות, שמחה להודיע כי פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence נוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace, הסביבה הדיגיטלית של משרד ההגנה האמריקאי עבור סרטוני פיץ' של פתרונות טכנולוגיים פוסט-תחרותיים הזמינים לשימוש מיידי. Tradewind Solutions Marketplace הוא מוצר ספינת הדגל של Tradewind, חבילת הכלים והשירותים של משרד ההגנה האמריקאי המיועדת להאיץ את תהליכי הרכש וההטמעה של פתרונות בינה מלאכותית/למידת מכונה, פתרונות דיגיטליים ופתרונות ניתוח בכל המחלקות של משרד ההגנה האמריקאי. Tradewind ממוקמת במשרד קצין הבינה המלאכותית הראשי (CDAO) של משרד ההגנה האמריקאי.

פלטפורמת Pyramid מעניקה יכולות ניתוח מקיפות ומתקדמות, הכוללות צינורות עיבוד והכנת נתונים (עם למידת מכונה משולבת), ניתוח נתונים ארגוני ובשירות עצמי, דשבורדינג (עם בינה מלאכותית וצ'אט בוטים מובנים) ומדע נתונים.

פלטפורמת Pyramid דורגה כ"ניתנת להענקה" ונוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace. הפתרונות אשר נבחרו עבור ה-Marketplace, ביניהם פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence, עברו הערכה וסינון באמצעות תהליכים תחרותיים העונים על דרישות התחרות של תקנת הרכש הפדרלית (FAR), נספח ההגנה לתקנת הרכש הפדרלית (DFARS) והחוקים, מסמכי המדיניות וההנחיות החלים על חוזי מסגרת (Other Transaction Authorities) של משרד ההגנה.

נקודות מפתח

*פלטפורמת Pyramid נכללת כעת ב-Tradewind Solutions Marketplace, הפלטפורמה הדיגיטלית של משרד ההגנה עבור פתרונות בינה מלאכותית/למידת מכונה, פתרונות דיגיטליים ופתרונות ניתוח נתונים.

*למשרד ההגנה ולבסיס התעשייתי הביטחוני (Defense Industrial Base) הנרחב יותר יש צורך שוטף בפתרונות low-code/no-code המאפשרים המחשות ויזואליות מתקדמות של ניתוחים, למידת מכונה, ניתוח בשירות עצמי, שאילתות בשפה טבעית ומודיעין רבוד ומלאכותי.

 

*פלטפורמת Pyramid זכתה לציונים גבוהים בדו"ח היכולות הקריטיות עבור פלטפורמות ניתוח ומודיעין עסקי לשנת 2023 של חברת המחקר המובילה Gartner, כולל מקום ראשון בקטגוריית מקרי שימוש של ניתוח עסקי, מקום ראשון בקטגוריית מקרי שימוש של צרכניים רבודים, מקום שני בקטגוריית מקרי שימוש של מדעני נתונים ומקום רביעי בקטגוריית מקרי שימוש של מפתחי כלי ניתוח.

 

הפעילות הפדרלית של Pyramid בארה"ב מבוצעת בהובלת צוות של מנהלים מומחים, ביניהם ג'ו פריטש, מנהל המכירות הפדרליות; פיטר מוריס, מנהל בכיר של ערוץ השותפים, צפון אמריקה, דייב הנרי, סגן נשיא בכיר, בריתות אסטרטגיות; ראס קוסנטינו, סגן נשיא אזורי למכירות, צפון אמריקה, מזרח; ובריאן מק'קורמק, סגן נשיא בכיר למכירות גלובליות.

 

"ההוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace היא הכרה משמעותית באיכות וברלוונטיות של הפלטפורמה שלנו לצרכים הקיימים והעתידיים של התעשייה הביטחונית. פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence מציעה יכולות מקיפות לתמיכה בצורכי הבינה המלאכותית/למידת המכונה, בצרכים הדיגיטליים ובצורכי ניתוח הנתונים של גופים ממשלתיים ומאפשרת להם לקבל החלטות באופן מהיר ומושכל יותר", אמר ג'ו פריטש, מנהל המכירות הפדרליות של Pyramid Analytics.

 

באוקטובר 2022 הכריזה Pyramid על פרקטיקה עסקית חדשה המוקדשת לשוק הפדרלי האמריקני, בניהולו של ג'ו פריטש, ועל שותפות אסטרטגית עם Carahsoft, ספקית פתרונות ה-IT המהימנה של הממשלה ®. הצירוף לשוק החדש של משרד ההגנה מחזק את מחויבותה של החברה לספק מודיעין קריטי לקבלת החלטות לגופים ממשלתיים.

פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence נמצאת כבר בשימושן של סוכנויות ממשלתיות, כולל המחלקה לענייני חיילים משוחררים של ארה"ב, שם היא מעניקה יכולות ניתוח מתקדמות ללמעלה מ-50,000 משתמשים לצורך ניהול, הערכה והענקה של טיפול בריאותי איכותי לחיילים משוחררים בכל בתי החולים המנוהלים ע"י המחלקה.

הוספתה של Pyramid ל-Tradewind Solutions Marketplace היא אבן דרך משמעותית נוספת במחויבותה של החברה לסייע לגופים האזרחיים והביטחוניים ולסוכנויות המודיעין הפדרליות של ארה"ב להרחיב ולמטב את השימוש שלהן במודיעין מבוסס נתונים לצורך קבלת החלטות בקנה מידה גדול.

אודות Pyramid Analytics

 

Pyramid Analytics‏ ‎פירמיד אנליטיקס היא הדור הבא של אנליטיקה עסקית. הפלטפורמה זוכת הפרסים של פירמיד בתחום בינת ההחלטות מעצימה אנשים בעזרת תובנות מרובדות, אוטומטיות ושיתופיות, שמנחות את המשתמש כיצד להשתמש בנתונים בצורה פשוטה במהלך קבלת ההחלטות.‎ ‎הפלטפורמה של Pyramid Analytics‏ ‎מספקת גישה ישירה לכל הנתונים, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל משתמש ועונה על כל צורך באנליטיקה, וזאת בסביבה שאינה דורשת כתיבת קוד. היא מחברת בין שלב הכנת הנתונים, הניתוח העסקי ומדעי הנתונים ומאחדת אותם לפלטפורמה יחידה ושוטפת, ומעניקה לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות חכמה. הפלטפורמה מאפשרת גישה אסטרטגית, כלל-ארגונית לבינה עסקית ולאנליטיקה, החל מגישה פשוטה ועד לתובנות מתוחכמות. קבעו מפגש הדגמה עוד היום.

Pyramid Analytics USA היא חברת הבת האמריקנית של .Pyramid Analytics B.V, המאוגדת באמסטרדם ופועלת באזורים שונים באמצעות מרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, בין היתר בניו יורק, בלונדון ובתל אביב. חברי הצוות שלנו מתגוררים בכל העולם, מכיוון שגאוגרפיה אינה אמורה להוות מכשול בפני כישרון והזדמנות. בין המשקיעים שלנו ניתן למצוא את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital ו-Viola Growth. למידע נוסף, בקרו ב-Pyramid Analytics.

גופים ממשלתיים המעוניינים במידע נוסף על המוצרים של Pyramid ב-Tradewind Solutions Marketplace יכולים להיכנס לכתובת https://www.tradewindai.com/ ולחפש את "Pyramid Analytics". נדרשת הרשמה.

למידע נוסף

Pyramid Analytics
פיט וומוסיל
סגן נשיא בכיר, שיווק גלובלי, Pyramid Analytics
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על פירמיד אנליטיקס נוספה ל-Tradewind Solutions Marketplace של משרד ההגנה האמריקני

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן