Cohere מכריזה על סדרה C בהיקף של 270 מיליון דולר כדי להביא בינה מלאכותית לארגונים

10 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

Cohere מכריזה על סדרה C בהיקף של 270 מיליון דולר כדי להביא בינה מלאכותית לארגונים

המימון יאיץ את עמדת המובילות של Cohere ויעניק לארגונים את כוח הנבינה המלאכותית על פלטפורמת ענן לבחירתם, תוך שמירה על הפרטיות ואבטחת הנתונים שלהם

סן פרנסיסקו וטורונטו, 8 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Cohere, פלטפורמת הבינה המלאכותית המובילה לארגונים, הכריזה על הון חדש בהיקף של 270 מיליון דולר כחלק ממימון סדרה C שלה. Inovia Capital הובילה את הסבב, עם השתתפות נוספת של קבוצה גלובלית ומגוונת של משקיעים מוסדיים ואסטרטגיים, כולל NVIDIA, Oracle, Salesforce Ventures, DTCP, Mirae Asset, Schroders Capital, SentinelOne, Thomvest Ventures, והמשקיעה החוזרת Index Ventures. קבוצה זו מייצגת משקיעים מארצות הברית, קנדה, קוריאה, בריטניה וגרמניה, וכוללת כמה מחברות הטכנולוגיה הנחשבות ביותר בעולם.

"הבינה המלאכותית תהיה הלב שיניע את העשור הבא של הצלחה עסקית", אמר איידן גומז, מנכ"ל ומייסד שותף, Cohere. "כשההתרגשות המוקדמת בגין הבינה המלאכותית היוצרת משתנה לחיפוש דרכים להאיץ את העסקים, חברות פונות אל Cohere כדי למקם אותן להצלחה בעידן חדש זה של טכנולוגיה. השלב הבא של מוצרים ושירותי בינה מלאכותית יחולל מהפכה בעסקים, ואנחנו מוכנים להוביל את הדרך".

"אנחנו בתחילתו של עידן חדש המונע על ידי מחשוב מואץ ובינה מלאכותית יוצרת תוכן", אמר ג'נסן הואנג, מייסד ומנכ"ל NVIDIA. "הצוות ב-Cohere תרם תרומות בסיסיות לבינה המלאכותית היוצרת. השירות שלהם יעזור לארגונים ברחבי העולם לרתום את היכולות הללו למיכון ולהאצה".

בינה מלאכותית שנוצרה עבור ארגונים

פלטפורמת הבינה המלאכותית של Cohere תוכנה באופן ייחודי כדי לשרת ארגונים, ומציעה אפשרויות פריסת נתונים מאובטחים בסביבות הענן הקיימות של החברות, עם התאמה ותמיכה בלקוחות. זה כולל אקו סיסטם של שותפי ייעוץ ואינטגרציה כדי לעזור לארגונים בכל שלב במסע הבינה המלאכותית שלהם.

חבילת הבינה המלאכותית הארגונית של Cohere אגנוסטית, ומציעה את הרמות הגבוהות ביותר של גמישות ופרטיות נתונים. הפלטפורמה בנויה להיות זמינה בכל ספקי הענן, נפרסת בתוך סביבת הענן הקיימת של הלקוחות, בענן פרטי וירטואלי (VPC), או אפילו בהתקנה מקומית, כדי שחברות יפגשו אותה במקום בו הנתונים שלהן נמצאים. זה מעניק לעסקים את הכוח להמיר את המוצרים הקיימים ולבנות את הדור הבא של פתרונות חדשניים שמגדיר את התקופה, תוך שמירה על אבטחת הנתונים שלהם.

"כל בסיס הקיום שלנו הוא ההשקעה ביזמים גדולים שיש להם משימה ושאיפות גלובליות גדולות", אמר סטיב וודס, מנהל טכנולוגיה ראשי ושותף, Inovia Capital. "מעט מאוד רעיונות יכולים לשנות מהיסוד את החברה ולהוסיף ערך למין האנושי. אין ספק שזו הזדמנות כזו ואנו שמחים לשתף פעולה עם Cohere כדי להיות חלק ממנה".

חדשות אלו מגיעות בעקבות המומנטום של Cohere בכמה תחומים: הכרזה לאחרונה על שיתוף פעולה עם Salesforce Ventures כדי לקדם בינה מלאכותית יוצרת למימוש ערך עסקי; התקשרות עם LivePerson כדי להציע חוויות לקוח טובות יותר; וביקוש ועניין נוספים מצד השוק הארגוני. בעוד Cohere ממשיכה לקדם את הטכנולוגיה המובילה בתעשייה, גם הערכת מודלי השפה העדכנית ביותר של Stanford דירגה את מודל ה-Command של Cohere גבוה יותר מבחינת דיוק לעומת מודלים דומים. בינתיים, Cohere פרסמה לאחרונה את מודל ההבנה הרב-לשוני הראשון אי פעם, הזמין לציבור, שאומן על סמך נתונים אותנטיים של דוברי שפת אם; הוא יכול לקרוא ולהבין למעלה מ-100 מהשפות המדוברות ביותר בעולם.

"ל-Cohere יש שילוב נדיר של כישרון ברמה הגבוהה ביותר עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר, והיא ממוקמת בצורה הטובה ביותר לנצל את ההזדמנויות בשוק הארגוני הגלובלי עבור בנימה מלאכותית יוצרת ומודלים של שפה גדולה", אמר לאנס מתיוס, מנהל DTCP. "מבנה הקרן והיחסים הייחודיים שלנו מאפשרים לנו לבנות קואליציה של משקיעים מוסדיים ואסטרטגיים גלובליים כולל Deutsche Telekom כדי להאיץ את החזון של Cohere להביא את הטכנולוגיה הזו לארגונים ברחבי העולם".

למידע נוסף על Cohere והצוות הצומח שלה, בקרו באתר cohere.com.

אודות Cohere

Cohere היא פלטפורמת הבינה המלאכותית המובילה לארגונים. הבינה המלאכותית ברמה עולמית שלה מתאימה באופן ייחודי לצרכים העסקיים, ומאפשרת קלות שימוש, נגישות ופרטיות נתונים חסרות תקדים. הפלטפורמה של Cohere היא אגנוסטית לענן, נגישה באמצעות API כשירות מנוהל, וניתן לפרוס אותה בענן וירטואלי פרטי (VPC) או אפילו באתר כדי לפגוש חברות היכן הנתונים שלהן נמצאים, ומציעה את הרמות הגבוהות ביותר של גמישות ובקרה. Cohere, שנוסדה על ידי בוגרי Google Brain ומחברת שותפה של מאמר המחקר המכונן Transformer , נמצאת במשימה לשנות ארגונים ואת המוצרים שלהם באמצעות בינה מלאכותית שפותחת דרך אינטואיטיבית יותר ליצור, לחפש ולסכם מידע מאי פעם. החברה נתמכת על ידי קבוצה של משקיעים מוסדיים ואסטרטגיים גלובליים, כולל  DTCP, Index Ventures, Mirae Asset, Inovia Capital, NVIDIA, אורקל, Radical Ventures, Salesforce Ventures, Section 32 וחברת Tiger Global, כמו גם מספר מובילי AI, כולל ג'פרי הינטון, ג'ף דין, פיי-פיי לי, פיטר אביל ורקל אורטאסון.

למידע נוסף

Media Contact
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Cohere מכריזה על סדרה C בהיקף של 270 מיליון דולר כדי להביא בינה מלאכותית לארגונים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן