מובילאיי מודיעה על תמחור של הנפקה משנית של מניות רגילות מסדרה A

10 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי מודיעה על תמחור של הנפקה משנית של מניות רגילות מסדרה A

ירושלים, 7 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

.Mobileye Global Inc (נסדא"ק: MBLY) ("מובילאיי") הודיעה על התמחור של הנפקה משנית לציבור בחיתום עליה הכריזה קודם לכן של 38,500,000 מניות רגילות של Mobileye מסדרה A ע"י Intel Overseas Funding Corporation, חברת בת בבעלות מלאה של Intel Corporation ("בעלת המניות המוכרת"), במחיר של 42.00 דולר למניה. בנוסף העניקה בעלת המניות המוכרת לחתמים אופציה של 30 יום לרכישת 5,775,000 מניות נוספות של מניות רגילות מסדרה A של Mobileye. ההנפקה צפויה להיסגר ב-12 ביוני 2023, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים.

Mobileye אינה מוכרת מניות רגילות מסדרה A במסגרת ההנפקה ולא תקבל תגמולים כלשהם ממכירתן של המניות המוצעות ע"י בעלת המניות המוכרת.

Goldman Sachs & Co. LLC ו-Morgan Stanley משמשות כמנהלות חיתום וכנציגות החתמים לצורך ההנפקה. Barclays, BofA Securities, Citigroup, Evercore ISI, J.P. Morgan, BNP PARIBAS, Mizuho, RBC Capital Markets, ו-TD Cowen and Wolfe | Nomura Alliance משמשים כמנהלי החיתום לצורך ההנפקה. Needham & Company, Raymond James, Siebert Williams Shank, Tigress Financial Partners, Academy Securities, Blaylock Van, LLC, Cabrera Capital Markets, CICC, Drexel Hamilton, Guzman & Company, Independence Point Securities ו-Loop Capital Markets משמשים כמנהלים שותפים לצורך ההנפקה.

ההנפקה של ניירות ערך אלה מתבצעת על בסיס תשקיף בלבד. ניתן לקבל העתק  מהתשקיף המוקדם ואת התשקיף הקשור להנפקה, עם פרסומו, מ: Goldman Sachs & Co. LLC, Prospectus Department, 200 West Street, New York, New York 10282, טלפון: 1-866-471-2526 או באמצעות פנייה בדואר אלקטרוני לכתובת [email protected]; או אל Morgan Stanley & Co. LLC, Attn: Prospectus Department, 180 Varick Street, Second Floor, New York, NY 10014.

הצהרת רישום הקשורה לניירות ערך אלה הוגשה לוועדה לניירות ערך ולבורסות (ה-"SEC") והוכרזה כתקפה. הודעה זו לתקשורת לא תהווה הצעה למכירה או שידול במסגרת הנפקה לקניית ניירות ערך כלשהם, ולא תתקיים כל מכירה של ניירות ערך אלה במדינה או בתחום שיפוט כלשהם בהם הנפקה, שידול או מכירה כאמור יהיו בלתי חוקיים טרם הרישום או ההסמכה על פי חוקי ניירות הערך של מדינה או תחום שיפוט כאמור.

אודות .Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) היא אחת החברות המובילות את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-140 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (סמל מסחר בנסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל יתר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

דן גלווס
קשרי משקיעים
[email protected]

מקור: 53417078 .Mobileye Global Inc

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי מודיעה על תמחור של הנפקה משנית של מניות רגילות מסדרה A

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן