אם אתם צריכים כרטיסי ביקור בתם ים או הסביבה אז למה ליסוע רחוק?

12 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיתוג

היו ימים לפני לא מספר שנים שבהם בן אדם היה חייב להציג את עצמו באופן מאוד מסוים כדי לקבל עבודה מסויימת או כדי שאנשים יפנו אליו ויבקשו את שירותיו. בתחילת המאה ה 20 ועד לשנות ה 80 אנשים היו חייבים לדגם עצמם בצורה קיצונית כדי ליצור רושם ראשוני, אנשים היו מוכרים את הבית כדי לקנות חליפה, לעשות גילוח וללכת לפגישה ואולי לזכות במכרז או להעביר רושם ראשוני חיובי. מתחילת שנות ה 80 הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מפחיד וגם התפיסה של בני האדם השתנתה מאוד. עדיין רושם ראשוני מאוד חשוב אבל בעולם המסחרי של היום מה שבאמת עושה את ההבדל ברושם ראשוני הוא לא החליפה והפוזה של המכונית שאיתה תגיעו לפגישה אלא משהו אחר. היום אנחנו צריכים להיות מאוד ברורים לגבי השירות שאותו אנו מציעים וגם לחפש דרך לייחד את עצמנו, בעולם של היום הכל מהיר מאוד ואם אנחנו לא נהיה במקום הנכון ובזמן הנכון אנחנו כנראה לא נקבל את הטלפון המיוחל. כרטיס ביקור נועד להיות בדיוק אותו הבדל קטן בעולם המהיר שבין לקבל עבודה מסויימת או להחטיא את המטרה. הכנת כרטיסי ביקור בת ים או פתח תקוה זה בכלל לא משנה והעיקר הוא לעשות אותם כי הם עדיין רלוונטיים. מה שכן משנה זה האם את גרים בבת ים או בעיר אחרת כי עדיף להכין אותם במקום מקצועי שיהיה קרוב אליכם לבית.

מה היתרון של כרטיסי ביקור?

מדוע אם כך אנחנו עדיין זקוקים לכרטיס ביקור בעולם שבו הפלאפונים הם כל כך חכמים ואפשר פשוט לשמור טלפון של מישהו בזיכרון עם תמונה ותיאור? נכון, הפלאפון בהחלט עוזר לנו מאוד היום לקדם את העסקים שלנו אבל חייבים להבין שלכרטיס ביקור עדיין יתרון גדול מפני שלא כל פעם שתרצו להשאיר למשהו טלפון ומייל הוא יהיה שם לידכם ולא בכל פעם שהוא כן יהיה לו הזמן להתחיל לרשום בפלאפון שלו, וגם אם יהיה לו יכול להיות שהוא ירשום מספר לא נכון או שהוא ישכח לרשום את השם והכל ילך לפח. עם כרטיס ביקור אתם משיגים כמה דברים, אותו אדם שקיבל את הכרטיס ישים אותו בכיס ושיגיע הביתה או למשרד סיכוי גדול שישמור אותו או יסתכל עליו שוב ואם הוא בדיוק זקוק לשירות של מישהו כמוכם אז יהיה לו הרבה יותר קל פשוט להתקשר אליכם, בייחוד אם הכרטיס מעוצב יפה ומשדר את מה שהוא צריך לשדר. יתרון נוסף הוא שמלבד השם שלכם גם תוכלו לציין את כל שאר הפרטים באותו המקום והכל מול העיניים מבלי צורך לחקור את השם לעומק כמו בפלאפון. על הכרטיס יצויין המקצוע שלכם ומה תפקידכם בחברה, גם המייל שלכם יהיה שם והאחוזים של השגת לקוח דרך כרטיס ביקור גבוההים בהרבה מסתם טלפון שתשאירו למישהו בזיכרון של הפלאפון וזה מאוד ברור למה לפי הסיבות שמנינו.

כרטיסי ביקור עושים במקום אמין

חשוב מאוד לבדור את הבית דפוס שעושה את כרטיסי הביקור, שהוא כבר מתמחה בהכנתם ויוכל לכווין אותכם בדיוק אל סוג החומר ובדיוק אל העיצוב שיתאים לכרטיס ביקור שלכם.

סגור לתגובות על אם אתם צריכים כרטיסי ביקור בתם ים או הסביבה אז למה ליסוע רחוק?

מאת:

פרסם באתר כ - 11 מאמרים.

.

דילוג לתוכן