מי שמחפש הדפסה על קנבס אשדוד ימצא אותה בקלות

12 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

הדפסה על קנבס אשדוד קל למצוא בעיר הזאת כי יש שם כמה עסקים מעולים להדפסה על קנבס. מי שמחפש הדפסה על קנבס בדרך כלל צריך להכין מתנה למישהו, להכין תמונות מיוחדות למכירה או עותקים של תמונות אמיתיות.  כל העסק התפתח הרבה מאוד בשנים האחרונות ואין היום כמעט סלון של בית שאנו לא רואים בו לפחות תמונה אחת שהודפס על קנבס. יש לא עט עסקי שמאפשרים הדפסה שכזאת אבל כדאי לבדוק עוד מספר דברים ולהבין מקרוב את כל התחום לפני שהולכים לרכוש תמונה של קנבס או הולכים להזמין עבודה כזאת ממישהו מפני שלפעמים כדאי להשקיע 50 שקלים יותר ולקב הדפסה איכותית יותר שתשאר להרבה יותר זמן, הרי לא הייתם רוצים להביא מתנה למישהו ושאחרי שנה היא תדהה או תהרס בגלל שלא עזרו לכם לבחור את ההדפסה המתאימה.

הדפסה על קנבס אשדוד מגיעה בשני סוגים

הטכניקה העיקרית של הדפסה על קנבס אשדוד או הסביבה, היא סוג של התזת דיו עם פלוטר שזה פורמט רחב ויש כמה חברות שיכולות שווק את זה כמו חברת HP  או CANON המוכרות. את ההדפסות עושים על ידי הכנסתו של קובץ דיגיטלי לתוך אחד מתוכנות ההדפסה הקיימות בשוק והתוכנה כבר תדאג להמיר את הקובץ כל הקודים שהמדפסת מזהה. המדפסת מייצרת את הגוונים במיוחד עבור סוג הבד. המדפסת עצמה זזה במהירות של מילימטר והכל באמצעות ראש מיוחד שיש לו טכנולוגיה סופר מדויקת. להדפסה כזאת דרוש דיו פגמנטי שאין לו חומצה והוא ה שנותן לצבעים של ההדפסה את העמידות נגד הדהייה של הצבעים במשך הזמן. דבר נוסף שעושים כדי להימנע מדהייה הוא שימוש בקנבס מיוחד שגם הוא נטול חומצה כדי שהיא לא תבלע את צבעי הדיו. סוג אחד של הדפסה מגיע ללא הגנה על התמונה ותקבלו אותה ישירות על הבד מבלי ציפוי לכה להגנה בעוד שסוג אחר של הדפסה יגיע מצופה ורק אז יתחיל תהליך המתיחה וכל המסגור של הבד. זה בהחלט מוזיל את העבודה אבל אז לא יהיה להדפסה הגנה מפני שריטות ודהיה ברמה מספקת. מעבר לזה יכול להיווצר שבר בבד עם לא מצפים אותו.

מהו בד הקנבס של הדפסה על קנבס אשדוד?

סוג הבד עצמו עשוי מכותנה ויש כמה סוגים של קנבס בשוק. חשוב לבדוק שהחברה שאיתה אתם עובדים מתאימה את סוג הבד להדפסה כי יש לזה משמעות גדולה בהמשך. ברגע שהבד איכותי יש פחות סיכוי שישבר הצבע בשלב המתיחה על מסגרת עץ.  לא חייבים לצפות את ההדפס בלכה אבל אז לא תהיה העבודה שלכם מוגנת מפני נוזלים מסויימים או ידיים מלוכלכות ובדרך כלל יצפו את הלכה בריסוס עדין.

לבסוף הדפסה על קנבס אשדוד תמתח את הקנבס על מסגרת עץ והשיטה הנפוצה ביותר היא עיטוף הגלריה שבו רואים את התמונה ממשיכה גם על הצלע.

סגור לתגובות על מי שמחפש הדפסה על קנבס אשדוד ימצא אותה בקלות

מאת:

פרסם באתר כ - 11 מאמרים.

.

דילוג לתוכן