Mattermost מכריזה על "ארכיטקטורת AI מבוקרת לקוח" לשיפור תהליכי עבודה תפעוליים בארגונים ביטחוניים, ממשלתיים וטכנולוגיים

7 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Mattermost מכריזה על "ארכיטקטורת AI מבוקרת לקוח" לשיפור תהליכי עבודה תפעוליים בארגונים ביטחוניים, ממשלתיים וטכנולוגיים

פתרון קוד פתוח באירוח עצמי מאפשר הגדלת AI של פעולות קריטיות למשימה תוך שמירה על בקרת נתונים מלאה והימנעות מנעילת ספק

פאלו אלטו, קליפורניה, 7 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Mattermost, Inc, פלטפורמת שיתוף הפעולה המאובטחת המובילה עבור צוותים טכניים, הודיעה היום על "ארכיטקטורת AI מבוקרת לקוח" חדשה המאפשרת לארגונים ביטחוניים, ממשלתיים וטכנולוגיים ליישם טכנולוגיות AI גנרטיביות לשיפור או החלפה של זרימות עבודה תפעוליות תוך עמידה בדרישות בקרת נתונים מחמירות והימנעות מנעילה לפלטפורמות ספציפיות לספק.

"אם אתה חלק מארגון שיש לו מתחרים או יריבים ברורים, אז אתה נמצא עכשיו במרוץ לשחרר את הכוח של AI להשגת מהירות ויתרון בהחלטות", אמר איאן טיין, מנכ"ל Mattermost. "השחרור שלנו היום משרת ארגונים שמתחרים במרוץ הזה, שגם צריכים לעמוד בדרישות אבטחה וריבונות מחמירות".

הפתרון בקוד פתוח, בניהול עצמי, מספק שיתוף פעולה עשיר בתכונות ומבוסס צ'אט על פני חוויות אינטרנט, שולחן עבודה ומכשירים ניידים כדי ליצור קשר עם עמיתים, כמו גם עם בוטים של AI המופעלים על ידי קבוצה ניתנת להחלפה של פלטפורמות AI בקוד פתוח, הידועות כמודלי שפה גדולים, או "LLMs". המערכת יכולה להיות בשליטה מלאה של הלקוח בתוך הרשת הפרטית או מרכז הנתונים שלו, ואף ניתן לפרוס אותה ברשתות עם מרווח אוויר המנותק מהאינטרנט.

היתרונות של פלטפורמת הבינה המלאכותית הנשלטת על ידי הלקוח של Mattermost כוללים:

*שיתוף פעולה מבוסס צ'אט בעל תכונות מלאות, כולל 1-1 והודעות קבוצתיות ברחבי האינטרנט, המחשב השולחני והמכשירים הניידים, עם שיתוף קבצים ומדיה, חיפוש, אינטגרציות, אימוג'ים מותאמים אישית ותגובות אמוג'י, הדגשת תחביר ועיבוד מותאם אישית.

*בוטים AI שיחה שניתן להוסיף לערוצים ולעסוק כמו משתמשים אנושיים כדי לענות על שאלות ובקשות המבוססות על LLM שונים שניתן להוריד ולהריץ כחלק מהמסגרת, כולל מודלים מקהילת HuggingFace AI.

*מסגרת מודל AI מדרגית שיכולה להתרחב לפריסה בענן פרטי או במרכז נתונים באמצעות מודלי LLM גדולים ורבי עוצמה בקוד פתוח לעבודה קבוצתית, או להקטין כדי לרוץ במחשב נייד סחורה, ללא צורך בחומרה מיוחדת הנדרשת על ידי מודלי AI טיפוסיים, עבור מפתחים בודדים כדי ליצור אב טיפוס ולחקור יכולות LLM.

*פלטפורמת אבטחה ותאימות תואמת שיכולה להתאים למגוון רחב של דרישות אבטחה ותאימות מותאמות אישית, כולל סריקה אוטומטית של בסיס הקוד הפתוח של הפלטפורמה, ניטור ואבטחה של כל תעבורת הרשת הנכנסת והיוצאת ופריסה לרשתות מוגבלות.

מסגרת חדשה זו היא מהדורה ראשונית בסדרה של ארכיטקטורות ייחוס ש-Mattermost, Inc. מתכוונת להציע.

"בעוד LLMs קוד פתוח נמצאים בחיתוליהם, אנו רואים אותם בדרך להאיץ באופן מהותי את שיתוף הפעולה התפעולי", מוסיף טיין. "הם יגבירו את תשומת הלב ויתמקדו בדיונים המשפיעים ביותר שלנו, תוך הפחתת עבודת הפרך של סינון זרימת המידע היומיומית. אמנם אנחנו מתחילים עם מסגרת קוד פתוח, ענן פרטי, אבל עם הזמן אנחנו מתכוונים להוסיף אינטגרציה עם מודלים קנייניים מבוססי ענן ציבורי AI, כי אנחנו מאמינים שארגונים מקבלים את השירות הטוב ביותר עם מגוון פתרונות כדי לענות על צרכים שונים".

מסגרת הבינה המלאכותית של Mattermost זמינה להורדה בפלטפורמת הקוד הפתוח של GitHub ב-https://github.com/mattermost/mattermost-ai-framework.

אודות Mattermost

Mattermost מספקת שיתוף פעולה מאובטח עבור צוותים טכניים ותפעוליים שצריכים לעמוד בדרישות אבטחה ואמון ברמת מדינת לאום. אנו משרתים תעשיות טכנולוגיה, מגזר ציבורי וביטחון לאומי עם לקוחות החל מענקיות טכנולוגיה, דרך משרד ההגנה האמריקאי ועד סוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם.

הצעות האירוח העצמי והענן שלנו מספקות מרכז מורחב לתקשורת טכנית באינטרנט, במחשבים שולחניים ובמכשירים ניידים לשיתוף פעולה באירועים, זרימות עבודה תפעוליות, שילוב עם Dev/Sec/Ops ושרשראות כלים פנימיות, ופלטפורמות תקשורת מאוחדת מובילות.

אנו בנויים על פלטפורמת קוד פתוח שנבדקה ונפרסה על ידי הארגונים המאובטחים והקריטיים ביותר בעולם, שנבנתה בשיתוף עם למעלה מ-4,000 תורמים לפרויקטי קוד פתוח שסיפקו למעלה מ-30,000 שיפורי קוד לקראת חזון המוצר המשותף שלנו, המתורגם ל-20 שפות.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.mattermost.com.

Mattermost והלוגו של Mattermost הם סימנים מסחריים רשומים של Mattermost, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

קובץ מצורף

  • Mattermost announces Customer-Controlled AI Architecture

למידע נוסף:

Amy Nicol

Mattermost

+1 (650) 667-8512

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Mattermost מכריזה על "ארכיטקטורת AI מבוקרת לקוח" לשיפור תהליכי עבודה תפעוליים בארגונים ביטחוניים, ממשלתיים וטכנולוגיים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן