מהם סטנדים חשמליים ואיפה הם עומדים היום בעולם הטלויזיה

12 בפברואר 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אודיו וקולנוע ביתי

סטנדים חשמליים הם כל מה שבעצם חלמתם עליו אם אתם צריכים מעמד לטלויזיה על השולחן, מזנון או הריצפה. עולם הטלויזיות התפתח בשנים האחרונות ללא היכר, אם פעם היו לנו טלויזיות ענקיות שהיה אפשר להציב אותן אך ורק על רהיט עבה ורחב ורק את הקטנות ביותר היה ניתן לתלות בבתים הפרטיים אז שהיום עם שינוי צורת הטלויזיה, כשהיא הפכה לרזה וקלה ניתן לתלות כל טלויזיה על כל סטנד או זרוע באויר. סטנדים חשמליים הם מעמדים לטלויזיה שיש בהם חשמל והם יכולים לנוע על צירם, לעלות ולרדת ובכך להוסיף פינוק לחווית הצפייה ואפילו לשפר אותה על ידי כך שקל מאוד לכוון את הטלויזיה להיות בדיוק בגובה העיניים שלכם. הרבה פחות מעייף לראות טלויזיה כאשר היא בגובה הנכון והצואר שלכם יכול נוח בשלווה.

סוגים של סטנדים חשמליים

סטנדים חשמליים יכולים לבוא בכמה וריאציות כמו למשל:

  • סטנד חשמלי מהריצפה – סטנד שעומד על רגל אחת ארוכה ויציבה שבסופה כף רגל רחבה ויציבה, הסטנד יכול לנוע 180 מעלות ויש בו גם מדף לממיר, הסטנד יכול בלחיצת כפתור גם לעלות ולרדת. מדובר בפריט עיצובי ויפה ששגם שדרג לכם את החוויה וגם יהיה מאוד יפה עיצובית.
  • סטנד חשמלי קטן לרהיט – עובד על אותו עיקרון של הסטנד הריצפתי רק שהוא קטן יותר וניתן לשים אותו על רהיט. למעשה אם אתם רוצים להציב את הטלויזיה על רגל ואז על גבי רהיט זהו אחלה של פיתרו בחינת עיצוב נוחו וחווית צפייה

כמו שראיתם שי כמה סוגים של סטנדים חשמליים אבל יש גם סטנדים יפים שאינם חשמליים ואפשר לקחת אותם בחשבון כמו סטנדים ניידים. סטנד נייד יכול להיראות מאוד דומה לסטנד החשמלי והיתרון העיקרי שלו הוא שהוא על גלגלים ובכך לבתי שבהם מחפשים פיתרון של איחסון או של ניידות הטלויזיה למרפסת או לחצר זה גם אחלה פתרון.

איפה רוכשים סטנדים חשמליים בכלל?

סטנד חשמלי לא תמצאו אצל כל אחד ולכן צריך לחפש מומחים בתחום או יבואנים של כל מני פתרונות טלויזיה ואודיו המחירים אמורים לנוע בין 2000 שקלים לצפונה. לפני שאתם ניגשים קנות סטנד חשמלי או סטנד נייד כדאי לערוך בדק בית ולהבין מה אתם באמת צריכים האם אתם צריכים באמת שהטלויזיה תסתובב, תעלה ותרד, האם אתם רק רוצים להתפנק? האם אתם מחפשים פתרונות עיצוב או חסכון במקום? לאחר שתענו על השאלות האלו גשו לערוך השוואת מחירים, בידקו את האחריות ואת רמת השירות ואז תוכלו לקנות בשקט שכן זהו לא מוצר שתקנו כל יום ואני ממליץ לתת לעצמכם כמה ימים לפני ההחלטה שלכם כדי שתוכלו להינות מסטנדים חשמליים כמו שצריך, תוכלו להתפנק ולהיות עם ראש שקט להרבה שנים. עוד חשוב לזכור שכדאי לשאול גם על האחריות על הגוך החשמלי של המתקן.

סגור לתגובות על מהם סטנדים חשמליים ואיפה הם עומדים היום בעולם הטלויזיה

מאת:

פרסם באתר כ - 11 מאמרים.

.