פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3

6 ביוני 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3

הפתרון מצמצם באופן משמעותי את הסיכונים בשלב התכנון, מאיץ את ההגעה לשוק של מערכות ה-SoC של לקוחות, ומרחיב את פריסת המוצרים של VeriSilicon בענף ה-IoT

שנגחאי, 5 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

VeriSilicon (סימול בורסת שנגחאי: 688521.SH) הכריזה היום שפתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של החברה עבר בהצלחה את הבדיקות הנדרשות וקיבל את האישור של Bluetooth 5.3 מטעם ארגון ה-Bluetooth SIG. פתרון BLE מקיף זה משלב את המקלט-משדר האלחוטי בטכנולוגיית RF (תדרי רדיו), את שבב התקשורת האלחוטית המשמש לקליטה ולשידור של אותות (Baseband) ואת תוכנת מחסנית הפרוטוקול הקנייניים של VeriSilicon, והוא מציע פתרון מרכזי התואם לתקן Bluetooth Core Specification Version 5.3. הוא מתאים למגוון ענפי IoT, לרבות תעשייה, תעשיית הרכב, בתים חכמים, ערים חכמות ושירותי בריאות, ומאפשר ללקוחות לקצר באופן משמעותי את זמן התכנון, לצמצם סיכונים, להקטין עלויות ולהאיץ את ההגעה לשוק של המוצרים שלהם.

תקן Bluetooth Core Specification Version 5.3 מציג שיפורים במפרט של BLE, לרבות חיבור בקצב נמוך, פרסום תקופתי וסיווג ערוצים, וכך משפר את הדו-קיום האלחוטי והאבטחה של מוצרים התומכים ב-Bluetooth. פתרון ה-BLE המקיף של VeriSilicon מבוסס על ארכיטקטורת ייצור FD-SOI של 22 ננומטר, ורגישות המקלט של המקלט-משדר האלחוטי שלו מגיעה ל-(-96dBm) ואף פחות, בעוד שהמשדר מגיע להספק שידור מרבי של +10dBm. הפתרון משלב שבב תקשורת אלחוטית המשמש לקליטה ולשידור של אותות (Baseband) בעל הספק נמוך, התומך במצבים מרובי-רמות לחיסכון בצריכת החשמל, כדי להקטין באופן יעיל את צריכת החשמל הממוצעת של המערכת. בנוסף תוכנת מחסנית הפרוטוקול של החברה קיבלה את האישור של BQB, היא מבטיחה קישוריות חלקה עם התקני Bluetooth אחרים ותומכת במסגרת הכללית לשמע של הדור הבא של שמע Bluetooth – Low Energy Audio. הפתרון מאפשר שפע אפשרויות הגדרה, הוא תומך בארכיטקטורות נפוצות של מעבד מוכלל, כגון ARM ו-RISC-V, ובמגוון מערכות הפעלה, והוא מסופק עם ערכות פיתוח תוכנה מקיפות, תרשימי תכנון תוכנה וכלי בדיקה.

פתרון ה-BLE המקיף והמורשה מהווה חלק מרכזי מפלטפורמת הקישוריות האלחוטית של VeriSilicon לענף ה-IoT. החברה פיתחה עבור ענף ה-IoT מגוון של מקלטים-משדרים אלחוטיים קנייניים בטכנולוגיית RF ושבבי תקשורת אלחוטית קנייניים המשמשים לקליטה ולשידור של אותות (Baseband), בעלי הספק נמוך וביצועים גבוהים, תוך שימוש בארכיטקטורת ייצור FD-SOI של 22 ננומטר ותהליכים אחרים, כדי לתמוך במגוון תקנים טכניים לתקשורת אלחוטית, לרבות Bluetooth, Wi-Fi, IoT סלולרי ו-GNSS רב-ערוצי. טכנולוגיות תקשורת אלחוטית קנייניות אלה שולבו בהצלחה במגוון תכנוני SoC של לקוחות שעברו זה מכבר לשלב הייצור ההמוני.

"קבלת האישור של Bluetooth 5.3 לפתרון ה-BLE המקיף שלנו ממחישה הלכה למעשה את יכולות התכנון המתקדמות והמקיפות של VeriSilicon לפיתוח טכנולוגיות של קישוריות אלחוטית. יצרנו על בסיס פתרון זה שותפות אסטרטגית עם יצרנית MCU בינלאומית מובילה שכבר השיקה מוצרי MCU בעלי צריכת חשמל נמוכה על בסיס שיתוף הפעולה איתנו", אמר וואיזוויי וואנג, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת פלטפורמת פיתוח השבבים בהתאמה אישית ב-VeriSilicon. "VeriSilicon פיתחה מגוון מוצרים קנייניים מקיף לתקשורת אלחוטית בטכנולוגיית RF ופתרונות פלטפורמה התומכים ב-Bluetooth דו-מצבי, ב-BLE, ב-NB-IoT, ב-GNSS רב-ערוצי, ב-802.11ah ועוד, כדי להתמודד עם מגוון תרחישי היישום בתחום ה-IoT. כל המוצרים הקנייניים שלנו לתקשורת אלחוטית בטכנולוגיית RF אומתו בהצלחה בשבבי בדיקה. VeriSilicon תמשיך להרחיב עוד יותר את הפריסה של מוצריה בטכנולוגיות לקישוריות אלחוטית בענף ה-IoT כדי לתמוך במגוון רחב עוד יותר של תרחישי יישום בתחום ה-IoT."

אודות VeriSilicon

VeriSilicon Microelectronics (Shanghai) Co., Ltd. (VeriSilicon, סימול בורסת שנגחאי: 688521.SH) מחויבת לספק ללקוחותיה שירותי פלטפורמה מקיפים ומרכזיים לפיתוח שבבים בהתאמה אישית ושירותים לשימוש ברישיון במוליכים למחצה הקנייניים של החברה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: www.verisilicon.com

למידע נוסף

איש קשר לעיתונות: [email protected]

מקור: VeriSilicon

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן