כריס מקלוסקי מצטרף לדאק קריק כמנהל תפעול ראשי

30 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

כריס מקלוסקי מצטרף לדאק קריק כמנהל תפעול ראשי

 

בוסטון, 30 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, הודיעה היום על צירופו של כריס מקלוסקי (Chris McCloskey) לצוות ההנהלה שלה כמנהל תפעול ראשי. כריס יהיה חיוני בהנעת אסטרטגיות מפתח, יוזמות תפעוליות ויוזמות טרנספורמציה ברחבי העסק כולו, במיוחד בתוך ארגוני הלקוחות והשירותים המקצועיים שלנו.

מקלוסקי מצטרף ל- Duck Creek מ- Datto, שם שימש לאחרונה כמנהל לקוחות ראשי בחברת אבטחת הסייבר וההמשכיות העסקית. ב-Datto, מקלוסקי היה אחראי לבניית ארגון חדש, מוכוון הצלחת לקוחות, ששיפר משמעותית את היישום הטכני, שביעות הרצון ושימור הלקוחות. לפני שהצטרף ל-Datto, מקלוסקי צמח באמצעות תפקידי מכירות וניהול מול לקוחות והפך לסמנכ"ל תפעול באמריקה ב-Finastra בלונדון, חברת תוכנה לשירותים פיננסיים בשווי מיליארדי דולרים.

"אנו שמחים לקבל את כריס לצוות ההנהלה של Duck Creek; הוא יעזור לנו להמשיך להתמקד טוב יותר בהגדלת ערך חיי הלקוח ולאפשר ללקוחות שלנו להצליח יותר", אמר מייק ג'קובסקי, מנכ"ל Duck Creek. "לכריס יש הישגים מדהימים בצמיחה ובהובלה של צוותים גדולים באמצעות טרנספורמציה, והצבתו כמנהיג אסטרטגי מול לקוחות היא ההתאמה המושלמת לקידום החזון שלנו".

כריס מקלוסקי הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מבית הספר סטרן למנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק ותואר ראשון במתמטיקה ממכללת גטיסברג.

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Carley Bunch

Duck Creek Technologies

2019626091

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על כריס מקלוסקי מצטרף לדאק קריק כמנהל תפעול ראשי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן