איך להשתמש בטלגרם ללא מספר טלפון 2023

30 במאי 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תרבות דיגיטלית

בעוד שטלגרם ידועה בדרך כלל בתכונות הפרטיות שלה, יש חור אבטחה בולט אחד באפליקציה – עליך לספק את מספר הטלפון שלך כדי לאמת את חשבונך ולהשתמש בשירות. גם אתה לא יכול לתת לו מספר מזויף, כי אתה צריך לקבל קוד אימות על המספר הזה.

למרות שטלגרם לא משתמשת במספר שלך לשום דבר לאחר ההרשמה, הצורך לספק מספר טלפון יכול להוות מכשול עבור משתמשים שחושבים בפרטיות. למרבה המזל, אתה יכול לעקוף את הדרישה הזו. במאמר זה, נדריך אותך בתהליך השימוש בטלגרם ללא מספר הטלפון שלך.

האם אתה יכול להשתמש בטלגרם ללא מספר טלפון?

למרבה הצער, אינך יכול ליצור חשבון טלגרם מבלי לספק מספר טלפון. פעולה זו עוזרת לטלגרם למנוע בוטים ויצירת חשבון אוטומטי.

לאחר שנתת לאפליקציה את מספר הטלפון שלך, תוכל לקבל שיחה קולית או הודעת טקסט עם קוד אימות כדי לאמת את חשבון הטלגרם שלך.

 

דף הכניסה לטלגרם

 

לאחר שתאמת את חשבונך בהצלחה, טלגרם לא תבקש או תדרוש גישה למספר הטלפון  שלך .

למרבה המזל, ישנן מספר דרכים להשיג מספר טלפון לדקה או שתיים או אפילו יותר. טלגרם צריך רק מספר טלפון במהלך תהליך ההרשמה. ואין כלל שעליך להשתמש במספר משלך. 

איך להשיג מספר זמני לטלגרם

שפע של שירותים מציעים צורב או מספר זמני שבו אתה יכול להשתמש כדי להירשם לטלגרם. בדוק כמה מהאפשרויות למטה.

1. fragment.com/numbers

Fragment היא פלטפורמת בלוקצ'יין המאפשרת לך לקנות ולמכור מספרי טלפון אנונימיים באמצעות Toncoin. תצטרך להוריד את אפליקציית Tonkeeper במכשיר שלך ולהגדיר ארנק TON. חבר את אפליקציית Tonkeeper עם Fragment באמצעות כפתור Connect TON וסרוק את קוד ה-QR בטלפון שלך. 

ב-Fragment, עבור לקטע מספרים כדי לקנות מספר טלפון אנונימי באופן מיידי או להציע הצעה לכל מספר טלפון שנמכר במכירה פומבית. אתה יכול לבדוק את ערך המספר ב-TON עם ערכו הדולר המקביל.ממשק משתמש שבר

לאחר שתרכוש מספר טלפון אנונימי מ-Fragment, עבור לטלגרם, הקש על מדינה ובחר באפשרות מספרים אנונימיים . השתמש במספר הטלפון של Fragment כדי לאמת את חשבון הטלגרם שלך.

 

2. Google Voice

Google Voice הוא שירות טלפון מבוסס אינטרנט מבית גוגל המספק למשתמשים מספר טלפון חדש שבו הם יכולים להשתמש עבור שיחות קוליות והודעות.

החיסרון היחיד בשימוש במספר Google Voice הוא שהוא משויך לחשבון Google שלך. אם הדאגה העיקרית שלך היא רק למנוע מטלגרם לדעת את מספר הטלפון שלך, אז זה לא משנה, אבל אם אתה מחפש פרטיות אולטימטיבית, ייתכן שזו לא האפשרות שלך.

 

בהנחה ש-Google Voice עובד לצרכי האבטחה שלך, הנה איך להשתמש ב-Google Voice כדי להגדיר חשבון טלגרם.

 

  1. צור חשבון Google חדש, במידת הצורך.
  2. נווט אל Google Voice והירשם או בחר מספר טלפון.
  3. זה יבקש ממך להזין את מספר הטלפון שלך. הזן את המספר שלך כדי להשלים את התהליך. 
    בחר מספר Google Voice בחר מספר Google Voice מספר Google Voice שנבחר
  4. רשום את המספר הזה בטלגרם והמתן עד שקוד האישור יימסר.
  5. אחזר את הקוד מחלון Google Voice שלך ​​והקלד אותו בטלגרם.
  6. אשר את חשבונך והתחל להשתמש בו.

 

אתה יכול ליצור חשבון Google גם ללא מספר טלפון . למרות ששירות הדוא"ל מבקש זאת, יש כמה דרכים לעקיפת הבעיה.

 

3. TextNow

TextNow הוא שירות הודעות נוסף המאפשר לך להשתמש בכתובת דוא"ל זמנית כדי להירשם לשירות. אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל מספר טלפון כדי לקבל קודי אימות מבלי להשתמש במספר איש הקשר שלך.

 

ממשק המשתמש של TextNow

 

לאחר התקנת והגדרת האפליקציה בטלפון החכם שלך, תוכל להירשם לטלגרם באמצעות מספר הטלפון ש- TextNow מספק לך. אתה מקבל שתי אפשרויות לקבל את קוד האימות: הודעת טקסט או שיחה. TextNow מציעה גם מספרי טלפון כינויים בתשלום. המספר הזה הוא שלך כל עוד אתה מנוי.

4. מבער

Burner היא אפליקציה שימושית להעברת שיחות שנותנת לך מספר טלפון משני. באמצעות Burner, תוכל לנתב מחדש שיחות טלפון ממספר טלפון כינוי למספר הטלפון האישי שלך. כשמישהו מתקשר אליך, הוא יראה רק את המספר הכינוי של Burner.

 

ממשק משתמש של צורב

 

הדבר הטוב ביותר ב-Burner הוא שאתה מקבל ניסיון חינם של שבוע. אתה יכול להשתמש בגרסת הניסיון החינמית כדי להגדיר את חשבון הטלגרם שלך. Burner לא ישתף את מספר איש הקשר שלך בפועל עם אף אחד גם לאחר סיום תקופת הניסיון בחינם.

אתה יכול גם להירשם לתוכנית השנתית/חודשית של Burner אם תרצה להמשיך להשתמש במספר הטלפון הכינוי. עם זאת, אם אינך רוצה להירשם ל-Burner לאחר ההרשמה לחשבון טלגרם, עליך לבטל את תקופת הניסיון שלך כדי להימנע מדמי המנוי. ביטול לא ישפיע על חשבון הטלגרם שלך.

5. CoverMe 

CoverMe היא יותר מסתם אפליקציה המציעה מספרי טלפון כינויים. אתה יכול להשתמש במספר הדמה כדי לאמת את חשבון הטלגרם שלך מבלי לדאוג לגבי מספר הטלפון האמיתי שלך. 

זה גם מספק תכונות אבטחה כמו הצפנה לשיחות והודעות טקסט, טקסטים להרס עצמי, וכספת פרטית לאחסון תמונות, סרטונים, סיסמאות ומסמכים עם גיבוי בענן. אתה יכול גם להוסיף את החברים שלך לתכונת המעגל של CoverMe כדי לשלוח הודעת שידור או להתחיל צ'אט קבוצתי.ממשק המשתמש של CoverMe

הקאץ' היחיד הוא הצפנה לשיחות והודעות טקסט מחייבות את שני הצדדים להשתמש ב-CoverMe. יתרה מכך, שיחות המבוצעות ומתקבלות באמצעות CoverMe אינן מופיעות בחשבון הטלפון. כשאחרים יתקשרו אליך, הם יראו רק את המספר הכינוי. 

6. line2.com

line2.com מציעה את היתרונות של מספר טלפון בענן בנוסף למספר הטלפון הרגיל שלך ושימוש במספר הטלפון בענן כדי לקבל את קוד האימות לחשבון הטלגרם שלך.  

הוא מספק אפשרויות מסחריות ואישיות כאחד, הכוללות מספר טלפון בענן של ארצות הברית או קנדה, SMS ודקות קול ללא הגבלה, ויכולת להשתמש במספר בנייד ובמחשב שולחני.ממשק משתמש קו 2

למרות שהוא אינו מספק אפשרויות אבטחה כמו אלו ב-CoverMe, Line2 מציע תכונות נוספות כגון חסימת שיחות, העברת שיחות, הקלטת תא קולי, זיהוי מתקשר ועוד.

 

7. FreePhoneNum.com

FreePhoneNum.com הוא אתר חופשי לשימוש המעניק לך גישה לרשימה של מספרי טלפון זמניים. אתה יכול פשוט לבחור מספר טלפון מהרשימה הזו ולהשתמש בו כדי לקבל את טקסט האימות של טלגרם.

 

ממשק המשתמש של FreePhoneNum.com

 

אם קוד האימות שלך לא מופיע באתר, פשוט רענן את דף האינטרנט, והוא אמור להופיע בדף. שימו לב שכולם יוכלו לראות את הקוד שלכם אם ילחצו על אותו מספר. אנו ממליצים לך לא להשתמש במספרים אלה למטרות פרטיות כלשהן מלבד קבלת קודי אימות.

בבדיקה שלנו, היו מקרים שבהם מספר הכינוי לא עבד. סביר להניח שתצטרך לנסות מספר מספרים עד שטלגרם תקבל אחד.

8. receivesms.org

receivesms.org הוא אתר אינטרנט נוסף לשימוש חופשי כמו FreePhoneNum.com שנותן לך מספר טלפון זמני. זה נותן לך אפשרויות לבחור מספרים מבריטניה, ארה"ב וקנדה, בין היתר. 

קבל UI של SMS

אין הגבלה לכמה פעמים אתה יכול להשתמש בכל מספר. אתה יכול להשתמש בהם כמה זמן שאתה רוצה. לאחר שתבחר מספר המופיע באתר, תוכל לראות את כל הודעות הטקסט שנשלחו למספר זה על ידי לחיצה על כפתור קרא SMS.

שים לב שכולם יכולים לראות את ההודעות האלה אם הם בוחרים באותו מספר. בבדיקה שלנו, התמודדנו עם אותה בעיה עם קבל SMS שהיינו עדים לה עם FreePhoneNum.com: לא כל המספרים תמיד יעבדו. מציאת מספר שעובד עשויה לדרוש מעט ניסוי וטעייה. 

טיפים נוספים לפרטיות

המציאות היא שמספר הטלפון שלך הוא לא הדבר היחיד שקושר אותך לחשבון הטלגרם שלך. חולשה אפשרית נוספת באנונימיות שלך היא שכתובת ה-MAC הייחודית של המכשיר שלך מאוחסנת לפחות בכמה מקומות לאורך עמוד השדרה של הרשת.

בתיאוריה, לממשלה או לסוכנות אכיפת חוק יש מוטיבציה מספקת יהיו המשאבים להביס את הניסיון שלכם לאנונימיות מוחלטת. כפי שזה קורה, ישנן תוכניות לשינוי כתובת ה-MAC של הטלפון או המחשב האישי שלך .

אימות דו-גורמי

לבסוף, עליך להפעיל אימות דו-גורמי בחשבון הטלגרם שלך לאחר יצירת חשבונך עם מספר מבער.

ללא אמצעי האבטחה הנוסף הזה, מישהו יכול להיכנס לחשבון הטלגרם שלך עם המספר המזויף, לגשת לשיחות שלך, או אפילו למחוק את חשבונך. כמובן, זה אומר שכנראה תצטרך לשמור את המספר הזה פעיל כדי להיכנס לחשבון שלך.

הקפד למחוק את חשבונך

כפי שציין אחד המגיבים שלנו, אם אתה משתמש במספר טלפון מבער, הוא בסופו של דבר יחזור למאגר המספרים הכשירים שאדם אחר יכול להשתמש בו. בהנחה שהם משתמשים גם בטלגרם, הם עשויים לקבל גישה להודעות ולחשבון שלך הרבה אחרי שהמשכת הלאה.

אם תחליט שאתה כבר לא רוצה להשתמש בחשבון הטלגרם המסוים הזה, הקפד למחוק אותו לחלוטין. כך, האדם הבא עם המספר הזה יכול לפתוח חשבון טלגרם משלו מחדש ולעולם לא תהיה לו גישה לשלך.

facebook marketing

שאלות נפוצות

האם אני יכול להשתמש במספר הטלפון של מישהו אחר כדי להירשם לטלגרם?

אתה בהחלט יכול. רק שים לב שייתכן שהם לא יוכלו ליצור חשבון טלגרם, וייתכן שיהיה קשה להיכנס עם 2FA מופעל.

האם אני יכול להשתמש בטלפון קווי כדי להירשם לטלגרם?

טלגרם דורשת מהמשתמשים לאמת באמצעות טקסט. אם יש לך אפשרות אימות שיחת טלפון, זה יעבוד; אם לא, אתה צריך טלפון סלולרי.

האם אוכל להשתמש בטלגרם לשיחות בינלאומיות?

כן, אתה יכול להשתמש בטלגרם כדי לבצע שיחות VoIP בינלאומיות בחינם. אבל זה עובד רק כאשר האדם השני שאליו אתה מתקשר נמצא גם בטלגרם. בעת נסיעה בינלאומית, אתה יכול להשתמש בתכונה זו ב-WiFi כדי למנוע חיובי נתונים.

סגור לתגובות על איך להשתמש בטלגרם ללא מספר טלפון 2023

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן